Як запропонувати хлопцеві зустрічатися?

Як запропонувати хлопцеві зустрічатися?

Дівчині подобається хлопець, ось тільки він не проявляє ініціативи. Можливо, вона йому не симпатична або він занадто сором’язливий, щоб зробити перший крок. Якщо раніше знайомство повністю залежало від волі молодої людини, вік фемінізму усунув неприємне перешкоду і тепер дівчина може сама подумати, як запропонувати хлопцеві зустрічатися, заготовивши фрази про свої почуття.

Кілька способів, як можна запропонувати зустрічатися хлопцеві

Для початку слід визначитися, бажання викликане істинної симпатією або просто ні з ким погуляти, провести вільний час? У другому випадку варто подумати і про почуття молодої людини. Не слід вселяти марні надії.

Якщо бажання близьких відносин є щирим, необхідно набратися рішучості і хоча б натякнути на можливість створення пари:

До речі, деякі молоді люди не цінують сучасної моди на знайомства з подачі дівчата. Тому набагато краще, якщо ініціативу все ж проявить він.

Щоб дочекатися цього моменту, слід себе правильно вести:

Зважившись на пропозицію зустрітися і погуляти з хлопцем, дівчині необхідно продумати деталі, як повідомити йому про це.

Які умови найбільш підходять для пропозиції

Від обстановки, в якій відбувається розмова, залежить дуже багато. Наприклад, якщо дівчині подобається хлопець, якого вона знає з дитинства і з яким постійно спілкується, можна сказати про свої почуття ненароком, в повсякденному розмові.

Якщо молода людина також симпатизує давньої знайомої, проблем не виникне. А якщо по виду хлопця помітно, що буде відмова, можна завжди перевести розмову в жарт.

Краще заздалегідь підготувати фрази, щоб не спотикатися на кожному слові. Впевненість і відмінна самооцінка в цьому випадку зіграють позитивну роль. Та й хлопцеві, який не бажає зустрічатися, легше буде відповісти відмовою, якщо дівчина не викликає жалю.

Не варто напирати на той факт, що збираєтеся будувати довгострокові відносини. Перспектива постійних відносин лякає деяких особливо волелюбних персон. Тому досить обмежитися пропозицією сходити на побачення, а далі діяти по обстановці.

Нерідко дівчина побоюється зробити перший крок, оскільки боїться, що після пропозиції зустрічатися хлопець пропаде з її життя. В цьому випадку потрібно не переживати, а радіти. Даний факт зайвий раз доводить, що увага була звернена на негідну кандидатуру. Хлопець не наважився відповісти відмовою, а потім зник, підтвердивши, що він звичайний боягуз. Кому він потрібен?

Особливо обережно варто ставитися до вирішення запропонувати зустрічатися хлопцеві ВКонтакте. На жаль, багатьом відвідувачам соціальних мереж властиво прикрашати свою особистість немислимими достоїнствами, створюючи образ практично ідеального героя.

Тому можна спочатку просто познайомитися в реальному світі, не натякаючи на можливість створення пари. І тільки переконавшись, що персонаж, який переховується за оригінальним ніком, дійсно чудова людина, намагатися побудувати відносини.

Нерідко від дій дівчини в період знайомства з хлопцем залежить і подальша доля двох самотніх і симпатизують один одному людей. Ваша любов може розквітнути, якщо її трохи підштовхнути. Неважливо, хто зробить перший крок, головне, не помилитися з вибором.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: