Як і де знайти хорошого чоловіка?

Як і де знайти хорошого чоловіка?

Уж замуж невтерпеж, та ось біда — немає на горизонті відповідного кандидата. Шанувальників може бути і досить, тільки для ролі чоловіка все вони здаються негідними. У одного зарплата невисока, в іншого зовнішність не дуже симпатична, у третього всім заправляє мама. Як знайти хорошого чоловіка, щоб створити дійсно міцні сімейні відносини?

Зміст:

 • Що робити, якщо хочеться знайти хорошого чоловіка
 • Де шукати свого обранця?
 • Як жінка повинна молитися, щоб знайти хорошого чоловіка
 • Що робити, якщо хочеться знайти хорошого чоловіка

  Перш за все, жінка повинна визначитися, яким рисам майбутнього чоловіка здаються їй необхідними? До речі, не завадить поміркувати над питанням, наскільки потрібно заміжжя.

  Не варто забувати, що крім певного статусу печатка в паспорті накладає на даму ряд малоприємних обов’язків, серед яких прання поношених шкарпеток, щоденне приготування обіду, супровід напідпитку чоловіка з корпоративів, періодичні зустрічі зі свекрухою та іншими улюбленими родичами.

  Ви все ще жадайте об’єднатися в єдиному сімейному пориві? Тоді ось вам один невеликий. Але важлива порада. Чоловіки на підсвідомому рівні відчувають, що на них відкрито полювання і не бажають виступати в ролі жертви.

  Тому навіть вміла підсікання не гарантує, що рибка залишиться на гачку. Як правило, у самотніх жінок великими літерами в районі лоба присутній напис: хочу заміж. Це не найкраща приманка для потенційного нареченого.

  Якщо обов’язки не лякають і девіз «хочу чоловіка!» Залишається актуальним, слід приступити до пошуків.

  Де шукати свого обранця?

  Для початку варто уважно придивитися до колег по роботі. Не виключено, що зовсім випадково жіночим увагою виявився обділений цілком пристойний екземпляр. У цьому випадку вдається відразу вирішити декілька питань.

  Можна відстежувати поведінку особистого чоловіки в присутності інших жінок, намагатися просувати його по службових сходах, або скористатися ним, як сходинкою до власного зльоту, можна спільно відправлятися на роботу і повертатися додому.

  Єдиний, але дуже суттєвий мінус — постійна присутність чоловіка перед очима. Швидше за все, його вид почне вселяти сильне подразнення, що загрожує скандалами. Крім того, жінка позбавляється можливості проявити свій інтелект і трохи кокетства в присутності інших співробітників чоловічої статі.

  Може, слід уважно придивитися до приятелів? Напевно у одній з подруг знайдеться знайомий, який відповідає практично всім критеріям. Це досить зручний варіант, так як коло друзів залишається практично тим же, і немає необхідності звикати до нових облич.

  Однак виникає питання: якщо хлопець такий хороший, чому подруга сама не звернула на нього увагу? У чому причина його незатребуваності? Може, у пропонованого примірника є приховані недоліки або подружка намагається прилаштувати колишнього залицяльника, щоб не викликати ревнощі чоловіка?

  Якщо ваші знайомі мало підходять на важливу роль глави сімейства, можна спробувати познайомитися з чоловіком в супермаркеті. Приводів для знайомства може бути декілька: прохання дістати товар з верхньої полички, випадкове зіткнення в проході, суперечка через черги в касу. Важливо, уважно поставитися до набору продуктів, який вибрав «принц». По ньому цілком можна зрозуміти — холостяк або одружений чоловік привернув увагу.

  Небезпека даного методу знайомства давно відома. Таким чином, можна випадково почати відносини з маніяком, прихованим садистом, алкоголіком, ловеласом, жигало і т. д. Тому до подібних способів вибору чоловіка вдаються жінки, зневірені коли-небудь переступити поріг РАГСу.

  Якщо жінка виразно відчуває в собі тягу до знань, любить провести вечір з товстим томом Достоєвського або відвідати сеанс нестандартного фільму, шукати чоловіка слід у великій бібліотеці. Саме тут збираються світочі вітчизняної науки.

  Як правило, подібного чоловікові і в голову не приходить думка, що жінка знайомиться з ним з певною метою. Наявність кандидатів і докторів наук часом вражає. Тому можна сміливо вступати в переговори, попросивши пояснити значення незрозумілого терміна.

  Кумедне спостереження: чоловіки, із завзятістю б’ються над доказом теореми Ферма, найчастіше повністю втрачають ініціативу, коли язик йде про жінок. Тому почніть атаку самі.

  Особливу увагу слід приділити потенційної свекрухи, довівши, що володієте чудовими навичками кухарки, домашньої доглядальниці і покоївки. У цьому випадку мати генія спокійно передасть свій скарб з рук в руки.

  Ще один варіант, де знайти хорошого чоловіка — поєднати хобі з побудовою сімейного щастя. Особливий успіх чекає футбольних уболівальників, так як стадіон — найкраще місце для знайомств з чоловіком відповідного темпераменту.

  Ось тільки не варто вигадувати захоплення в останній момент. Якщо жінка приходить на стадіон тільки для знайомства, повинна повністю усвідомлювати, що з цим неіствующім фанатом їй доведеться відвідувати практично всі малозначні матчі.

  Тому намагайтеся все ж шукати чоловіка там, де можуть збігтися інтереси обох статей. Наприклад, в басейні. Відмінна можливість показати себе і оцінити фігуру кандидата!

  Деякі жінки вважають, що можна вибрати пристойну кандидатуру, відправившись в подорож. Дійсно, це чудова можливість з’ясувати товщину гаманця залицяльника і його плани на майбутнє.

  Не поспішайте радіти. Найчастіше подібні романи носять скороминущий характер, і після повернення в Росію залицяльник геть-чисто забуває ім’я і координати пасії. Для нього курортний роман — спосіб відволіктися від турбот насущих.

  Невже немає справді надійних способів влаштувати своє сімейне щастя?

  Насправді маса варіантів щодня чекає жінку в найнесподіваніших місцях:

  Просто слід врахувати один маленький секрет: постарайтеся викинути з голови всі думки про заміжжя, знайомлячись з черговим кавалером.

  Якщо нічого не допомагає, роки минають, а пропозиції руки і серця все не надходить, можна звернутися до вищих сил і попросити їх про пристрій особистого щастя. Кажуть, іноді вони відгукуються на щирі прохання.

  Як жінка повинна молитися, щоб знайти хорошого чоловіка

  До кого повинна звертатися з молитвами дама, позбавлена ​​звичайного жіночого щастя? Природно, тільки до жінки, здатної зрозуміти її самотність. Тому і поширена серед християн молитва про вдале заміжжя, звернена до Богородиці.

  Насправді спеціальних молитов для пристрою сімейного щастя не існує. Однак кожна жінка підбирає ту молитву, яка здається їй найбільш повним відображенням власних думок. Повторювати ці слова можна не тільки в Православному храмі, але і вдома, лягаючи спати або піднімаючись з дзвоном будильника. У цьому випадку ймовірність, що прохання буде почута, істотно підвищується.

  Крім Богородиці, молитви часто підносять Неопалимої Купині, Троєручиця, Великомучениці Катерини. Втім, людині, рідко відвідує церкву, слід спочатку причаститися і поговорити з батюшкою, щоб точно дізнатися, як підносити молитву.

  Більшість жінок, ознайомившись з рекомендаціями, можуть обуритися: у виборі чоловіка важливо тільки одне — наявність почуття, заміжжя без любові неможливо. Милі дами, любов — рожеві окуляри, які швидко змінюють колір при спільному проживанні.

  Тому набагато простіше підібрати чоловіка за власними критеріями, спочатку не відчуваючи ніяких почуттів. А якщо кандидат повністю відповідає вимогам — тоді обов’язково виникне симпатія, слідом за якою часто приходить і закоханість.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: