Як заговорити біль?

З хворобами можна боротися різними способами. Є такі, де добре використовувати відразу декілька способів, і традиційну медицину, і магічні заговір. Особливо важко, коли при хворобі присутній гострий напад болю. У цій ситуації допоможе заговір від болю.

Зміст:

Як заговорити біль?

Заговір від болю

Дія заговору від болю

Здавалося б, як можна заговорити хворий орган? Але це дійсно можливо. Деякі маги і психологи дотримуються теорії про те, що психіка людини, її тіло – це одна цілісна система. Це значить, що ми з вами і є наше тіло. Заговір від болю у цьому випадку виглядає, як спосіб домовитися з однією з частин себе.

Для того, щоб заговір від болю діяли більш ефективно важливо знаходиться в контакті з своїм тілом. Що це означає? Це означає, що потрібно прислухатися і вміти розпізнавати свої почуття. Справа в тому, що всі наші почуття відображаються в нашому тілі. На кожне з почуттів у нас утворюється м’язовий затиск, маленький спазм. А якщо ми знаємо, що ми відчуваємо і дозволяємо цього бути, проживати це, то такий затискач розтискається і біль минає. Таким чином, і можна заговорити біль.

Як правильно заговорити біль? Так, що неодмінна умова того, щоб заговір від болю подіяв, є вкладання в нього справжніх ваших почуттів. Тобто з болем, ви як ніби випускаєте всі свої почуття, переживання і хворобливе відчуття, як на рівні тіла, так і на рівні душі вас покидає.

Коли застосовуються такі заговори?

Заговір від болю – це ритуал дуже корисний, але він, ні в якому разі не замінює похід до лікаря. Швидше він підійде для тих ситуацій, коли потрібно терміново зняти болісний напад, а рядок не виявляється медикаментів. Ось коли можна застосовувати цей магічний ритуал:

Якщо заговір потрібно провести терміново, то не звертайте уваги ні на які обставини. А якщо ж ви спеціально готуєтеся до магічного обряду, то виберіть день місяця, що убуває.

Заговір від гострої стріляючої болю

Як заговорити хворий орган, якщо він стріляє? Хворобливі напади за своїми характеристиками поділяються на те, як вони проявляються. Є ті, які можна охарактеризувати, як стріляють. Стріляють відчуття можуть бути в боці, при вушної болю в грудях, в області серця, у плечі, шиї, може віддавати в руку або ногу. Для хворого це найсильніший напад, який можна зняти за допомогою магії. У цьому випадку можна читати такий заговір:

«Стрілянина йде в моєму тілі, війна там відбувається. Все відчуваю, все чую. Не відвертаюся від тієї стрілянини, слухаю її, жалію себе. Якщо це я зі своїм тілом борюся, то нехай мої слова будуть кроком до примирення з собою. Мирюся з собою, війну в собі зупиняю. Стріли, як раніше, вже не летять, стріли, як раніше, тепер не болять в мені. Собі все прощаю собі всі втішне кажу. Всередині мене тихо, світ, раб Божий (ім’я) людина мирна, людина вільна. Сильну війну свою зупиняю, сильну любов, і світ у собі взращиваю. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Вперед. Знайти. Амінь».

Під час цієї заговору бажано на місце, що болить покласти руку, щоб відчувати його. Не зупиняйте себе в прояві почуттів під час такого ритуалу, так ви краще відчуєте свої болячки. Якщо під час ритуалу ви дасте вихід почуттям, то в результаті обов’язково стане легше.

Заговір на тупий біль

Буває і тупі, ниючі болі. Вони теж можуть відчувати в різних органах: у кістках, у кінчиках пальців, в області серця, м’язах, віддають в руку або ногу.

Зняття цих відчуттів відбувається, якщо читати наступний заговір:

«Тупий ніж впивається в серце, мене наскрізь розрізає. Біль моя велика в голову б’є. Я від тебе моя велика, ти за мною. Де той Святий, що допоможе, де той, що вислухає. Догоняешь мене і б’єш, ноешь. Це я ною, це я страждаю. Голову мити, тебе змивати, свідомість прояснювати. Своє від чужого відокремлювати. Після знати, після одужувати, після не бояться. Як поговорю з тобою, як тебе заговорю, так ясніше стануть бачити мої очі, так ясніше побачать світ. А при ясності тупості немає, швидко пішла за собою двері закрила».

Якщо є можливість, то після цього ритуалу вимийте голову. Тупі хворобливі відчуття супроводжуються зазвичай і якимсь відчуттям туману в голові. Миття голови, як ритуальна дія допоможе зняти це відчуття. При виконанні цього магічного обряду з хворого може виходити багато злості, відчуття безсилля, може хотітися плакати. Не стримуйте ці почуття, тоді ритуал спрацює ефективніше.

Заговір від шлунка

Заговір від болю в шлунку стане в нагоді всім. Дивні відчуття в області шлунка можуть трапитися з кожним. Щось не те з’їли і ось вже втрачений спокій. Якщо при цьому немає можливості вплинути таблетками, то читати треба такий заговір на область шлунка:

«Той цар, який Ірод всі дороги обходив, весь єврейський світ виходив. Він пряжу сучил та у великі клубки її сам і змотував. Хто знає, той каже, що той цар ще любитель і немовлят красти, терзати, до всього, що є прив’язувати. Як ішов він по довгій дорозі, то в один день знайшов він не немовля, а хвороба шлунка раба Божого (ім’я). Та в пилу валялася, а при нагоді на всіх перехожих кидався. В руки бере, а вона кидається, реве, істерить, кричить, спокою того не видно, за будь-яку ціну не здається, будь-якою ціною живе. Цар Ірод свою сильну руку підняв, ту хворобу шлунка до дерева міцною мотузкою прив’язав. Терзав її до ранку, щоб вона вся з раба Божого (ім’я) вийшла, щоб не було ні краплі її тепер. Без неї нутро здорово, без неї легко і світло. Амінь».

Такий обряд допоможе і в тому випадку, якщо у вас підвищена кислотність шлунку або якщо є постійна відрижка. Коли будете читати його, то у відчуттях створюйте турботу, любов, так вийде зняти неприємності з шлунка. Можна читати цей магічний текст і біль у нирках.

Заговір від хворобливих місячних

При так званої жіночої болю, яка дає про себе знати в час місячних можна читати такий заговір:

«Як цариця молода зверталася до себе, так і я собі звернуся. Нехай тіло не мається, нехай тіло не болить. Ніщо нехай не ниє і не коліт. З утроби бере і йде жіноча хвороба. Тече річка так береги свої обмиває. Круті береги у тієї річки, підводні трави там живуть, камені мешкають. Як ріка омиває від усього свої береги, так раба Божа (ім’я жінки) легко омиває себе від жіночої хвороби. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Вперед. Знайти. Амінь».

Якщо прочитати такий текст з почуттями, то жінка дійсно відчує полегшення. При менструальних хворобливих відчуттях присутній спазм в м’язах, якраз він і знімається в цьому випадку.

Обряд від душевних страждань

Магія знімає не тільки фізичні страждання, але ще й душевні. Від душевного болю, звичайно, краще вибрати заговір, який підходить вашої конкретної ситуації. Але можна використовувати і універсальний обряд. Для цього потрібно покласти руку на область серця і говорити такі магічні слова:

«Я плачу, душа моя плаче. Де їй знайти спокій, де їй знайти притулок? Хай як на морі, на Океані, на острові Буяні та на порожнистої галявині під дубом зеленим сидить Раб Божий (ім’я). В тузі він, у смутку і печалі. Невідома смуток його взяла в полон, кручинит його як може. А він і сам не дізнається чого ж його так кручинит та скрареживает. Відчуває в собі недомовленість, а що робити з цим і сам не знає. Так нехай на тому дубі величезному і виросте зелена гілка, гілка велика, нехай вона принесе рабу Божому (ім’я) знання про його страждання. А то знання нехай принесе йому дозвіл від страждання. Вийде вся біль з раба Божого (ім’я) як духовна, так і фізична. Сидить та отсидиться, новим буде, щасливішими, ніж раніше. А як захоче так сам встане і піде. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Вперед. Знайти. Амінь».

Читати такий магічний текст потрібно на самоті з самим собою, зосередившись на своїх почуттях, тоді він буде дуже результативним. І не зупиняйте сльози, якщо вони в якийсь момент з’являться.

Заговір на тварину

Заговір, щоб зняти хворобливі відчуття можна проводити не тільки на себе, але і на собаку, наприклад. Якщо тварина страждає, а в даний момент немає можливості відвезти його до ветеринара, то прямо над ним прочитайте такий магічний текст:

«Один раба Божого (ім’я) може розраховувати на Божу допомогу від самого Бога. Хоч у тебе чотири лапи, а не дві ноги, хоч спиш ти в буді, а не в будинку, а серце в тебе є душа у тебе є. Друг ти мій даю тобі захист, я твій, ти мій. Божої допомоги від твоєї хвороби тваринної прошу. Шерсть гладше, спина прямо, погляд радісніше, про тебе мій хороший. Кажу-заговорюю, всю хворість твою з тебе виводжу. Не хворіти тобі, а бігати радісно і мене радувати. Хвороба вийди, здоров’я прийди. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Вперед. Знайти. Амінь».

Цілком, можливо, що після такої заговору собака захоче поспати. Дайте їй таку можливість. А коли вона прокинеться, то вже буде відчувати себе набагато краще.

Заговір від крововтрати

Коли людина ріжеться, якщо це відбувається на місці судини, то навіть з порізу одного пальця може бути пристойна крововтрата. У цьому випадку і при порізі в пальці можна читати такий текст, який допоможе зупинити кров:

«Кровушка-младушка не на те, щоб литися рікою, не на те, щоб собою заливати. Мені без тебе погано, не залишай мене, залишайся у мене. Як молодий цар не хоче дружину одну вдома залишати, так кров моя мене не залишає, зі мною залишається, в мені тече. Звертай струмки свої, звужуй берега, будь зі мною, потрібніше, тепліше, з тобою в свідомості. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Вперед. Знайти. Амінь».

Навіть, використовуючи заговір, не нехтуйте тим, щоб затиснути рану звичайною ганчіркою або марлею. Якщо крові вийшло все-таки достатньо, то обов’язково приляжте, щоб відновити сили.

Заговір від ломоти в кістках

Від такого симптому часто страждають люди похилого віку, хоча останнім часом таке зустрічаються і серед молодих людей. Неприємні відчуття в кістках можуть бути перед зміною погоди. А ще ломить в кістках, коли людина хворіє на грип, якимось вірусним захворюванням. І в тому, і в іншому випадку можна застосовувати такий магічний обряд:

«Йшла дівчина молода по дорозі. Раділа своїй красі, молодості, всього навколо її очей радів. А за нею старі бабки йшли так всі обговорювали її красу і молодість. Обернулася молода дівиця і глянула на тих бабок і заломило в кістках у неї від тих розмов. Варто, ломить її, далі йти не може. Але тут промінь сонця ясного на неї посвітив, та всіх бабок засвітив. Пішла ломота, забула про неї дівиця, далі йде і життю радіє. Так нехай ломота в кістках пройде і у раба Божого (ім’я). Променем сонця засвітить, більше вболівати не стане».

Ця заговір від болю до коліні теж підійде, еслт воно ломить на погоду або підвищену температуру. Заговір від болю в коліні можна читати регулярно.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: