Ефективні заговори на підклад

Якщо ви виявили біля свого будинку незнайомі речі, то цілком ймовірно, що ви знайшли підклад. Сенс його полягає в тому, що річ заговорюють спеціальними словами. Причому завжди слова звучать у негативному контексті для того, щоб навести на людину порчі, або зіпсувати йому життя. Найчастіше, до подібних ритуалів звертаються заздрісники і недоброзичливці, які бажають жити так само, як і жертва.

Зміст:

Ефективні заговори на підклад

Заговір на підклад

Ось тільки вони не намагаються покращити свій рівень життя або використовувати магію для поліпшення свого матеріального або душевного стану. Заздрісники вважають, що тільки підклад здатний вирішити всі їх проблеми. Ось тільки це хибна думка, адже магія завжди повертає по заслугах скоєне. За магію завжди доведеться платити власними успіхами і досягненнями. Заговір на підклад використовується для того, щоб швидше виявити негативні речі в будинку.

Речі, які найчастіше використовуються в якості підкладали

Зазвичай використовуються самі дрібні речі, які важко виявити неозброєним оком. Найчастіше, у якості таких речей виступають шпильки, голки, волосся або інші малопомітні предмети. Для того, щоб відшукати їх, необхідно докласти чималі зусилля. Добре, якщо ви здогадуєтесь про те, що у ваш будинок підкинули предмет з негативною енергетикою. Тоді можна витратити кілька годин на пошуки, і в підсумку позбутися пакостливого предмета.

А ось, якщо людина не замислюється про те, що на нього навели негатив, то й пошуки відкладаються на невизначений термін. З кожним днем негативна енергетика просочується в будинок, і порушує біологічне поле людини. У підсумку, жертва починає відчувати слабкість, проблеми зі здоров’ям, невдачі в особистому житті і кар’єрному зростанні. Це лише найменші проблеми, які може принести вам підклад. Нерідко його використовують для того, щоб принести в сім’ю смерть і досить вагомі збитки.

Якщо ви знайшли на вулиці біжутерію або гроші, то ніколи не беріть їх до рук, адже найчастіше люди можуть читати негативний заговір на предмети, які завжди привертають людську увагу. Наші бабусі з дитинства нам твердили про те, що ніколи не варто брати з підлоги речі, які вам не належать. Ми ніколи не замислювалися з цього приводу. Але життя вчить нас прислухатися до старших, і турбуватися про своє майбутнє.

Які різновиди подкладов бувають

Ви ставите питанням про те, чому ж кидають заговорений предмет на самому видному місці, адже кожен може знайти його, і взяти? Маги і чаклуни можуть використовувати подібні практики. Все залежить від того, який вид магії використовується у кожному випадку. Розглянемо ті, які є найбільш поширеними видами підкладали.

 • Неконкретне магічний вплив. В даному випадку чаклун може прочитати заговір на будь-який предмет, і залишити його на вулиці. Сенс цих дій полягає в тому, що немає різниці в тому, хто візьме річ до себе додому. Чаклуна головне зробити так, щоб хто-небудь скористався цією річчю, і забрав собі негативну енергетику. Найчастіше, на такі предмети переноситься хвороба або невдача з іншого людини. І для того, щоб клієнт позбувся проблем, необхідно перенести його на іншу жертву.
 • Конкретні підклади. Подібні магічні обряди використовуються на конкретну жертву. Чаклун заздалегідь намагається зробити так, щоб жертва отримала заряд негативної енергетики. Якщо знайшли підклад подібного виду, то ні в якому разі не беріть їх голими руками. Скористайтеся рукавичками або палицею, і винесіть його за територію свого житла. Інакше можете поплатитися власним життям чи здоров’ям.
 • Предмети, які приносять удачу. Іноді трапляються ситуації, коли родичі намагаються допомогти близькій людині так, щоб він не здогадувався про допомогу, і думав, що всього добився сам. Такий амулет лягає в таке місце, де людина зможе швидко його знайти.
 • Любовні атрибути. Якщо жінка бажає привернути до себе чоловіка, то вона повинна покласти заговорену річ в його будинок. Тільки в цьому випадку любовний заговір зможе спрацювати.
 • Різні варіанти розвитку подій

  Якщо ви знайшли вдома сіль, то значить, що вам бажають невдачі в особистому житті. У вашій родині постійно будуть сварки і негаразди. Якщо ж довелося знайти землю, то варто звернути на неї особливу увагу. Зазвичай чаклуни використовують тільки цвинтарну землю, щоб накликати на жертву смерть.

  Знайдені пір’я призначені для того, щоб жертви почали снитися кошмари. Мертві тварини спрямовані на те, щоб принести хвороби психологічного плану, або ж призвести до психологічних розладів. Яйця потрібні для того, щоб накликати на жертву хвороба, і навіть смерть. Сміття використовується в тій ситуації, якщо потрібно принести в будинок невдачі у фінансовому плані. У результаті жертва починає відчувати безгрошів’я і невдачі в роботі.

  Вживаємо заходів

  Якщо вам довелося знайти біля будинку підклад, то ні в якому разі не несіть його в будинок. Найкраще винести за територію двору, використовуючи віник або рукавички. Ніколи не торкайтеся до незнайомої речі, адже достатньо найменшого контакту, щоб накликати на себе біду. Ніколи не варто мити ділянку, де був знайдений одяг, шваброю, якою ви миєте будинок, адже енергетика може відбитися на ганчірці, і ви внесете негативну енергетику в свій будинок. Тому можна просто полити дане місце відром води, і потім трохи налити на дане місце священної води. Священна вода зможе повністю очистити енергетику місця, і вам можна буде спокійно переміщатися по цьому місцю.

  Виконуючи ці дії, необхідно читати наступний заговір:

  «Я, раб Божий (ім’я), знайшов незнайомий предмет біля свого будинку, і бажаю від нього позбавитися. Мені здається, що я знайшов не зовсім приємну річ, і вона принесе мені негативні моменти в моєму житті. Тому прошу вищі сили допомогти мені. Я хочу убезпечити себе від чорної магії, щоб вона не змогла принести мені або моїй сім’ї шкоду. Я можу весь день просити допомоги, і сподіваюся, що мої слова будуть почуті, і приведені в дію. Двері свою я ніколи не відкрию для негативної енергетики, і буду постійно тримати її під замком. Інакше моє життя піде під укіс, і я назавжди перестану відчувати себе в безпеці. Мені бабуся завжди говорила: знайдеш незнайомий предмет – починай читати молитви. Я слухаю її, і виконую всі умови. Я хочу могти протистояти магії. Мої молитви спрямовані до Бога, бо тільки він зможе мене захистити. Амінь».

  Ви повинні завжди пам’ятати про те, що негатив, насланий на вас чаклуном, негативно позначається на виконавця. Тому, якщо він нашле на вас неприємності, то для нього нічим хорошим це не закінчиться. Магія завжди повертає все і всім по заслугах, тому будьте обережними, якщо надумаєте покласти поклад іншій людині. Для вас це може закінчитися не зовсім успішно.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: