Сильні заговори для армії

Сучасним людям досить сильно притаманне почуття патріотизму. Ось тільки патріотизм закінчується в той момент, коли мати відправляє сина в армію. Вона починає переживати за нього, і робить все, аби дитина повернувся додому живий і здоровий. У більшості випадків, батьки читають молитви. А ось самі емоційні звертаються за допомогою до магії. Заговори для армії користуються особливою популярністю в ті моменти, коли в країні починають проводитися бойові дії. Кожна мати намагається всіляко захистити своє чадо від небезпеки.

Зміст:

Сильні заговори для армії

Заговір від армії

Заговір з допомогою ложки

У часи царів, військова служба тривала протягом чверті століття. Даний проміжок часу займав практично половину життя чоловіків. Саме тому батьки намагалися не захищати дитину під час служби, а оберігати його від вступу на військову службу. В такі моменти відмінним варіантом є заговір на ложку, щоб не забрали в армію. Для того, щоб провести цей ритуал, вам необхідна ложка, яка використовується людиною, що йде в армію. Візьміть цей предмет посуду, і йдіть на вулицю. Відшукайте місце, де менше всього приходить потік людей. Підійдіть до найближчого дерева. Біля нього потрібно закопати ложку.

Під час закапування ви повинні читати наступний заговір:

«Більше цієї користуватися ложкою ніхто не зможе. Вона не буде призначена для вживання їжі або напоїв. Як ніхто не зможе користуватися цим предметом посуду, так і ніхто не зможе забрати у мене мого сина, раба Божого (ім’я). Армія для нього не вихід з положення. Нехай він буде постійно вдома, і приносить мені, рабу Божу (ім’я), радість. Я ніколи не зможу пережити, якщо з ним що-небудь трапиться. Ось, якщо цю ложку хто-небудь знайде, і буде користуватися, тільки тоді мого сина зможуть від мене забрати. Господь Бог повинен мені допомогти і захистити мою дитину від негативної ситуації. Сподіваюся, що наш батько прийде нам на допомогу. Мої слова міцні, і ніхто не вправі змінити їх. Амінь».

Коли будете прямувати у бік будинку, не звертайте ні на кого уваги. Ніхто не повинен бачити, як ви проводите ритуал. Більше того, заборонено розмовляти з сторонніми людьми на вулиці. Не роїться з приводу того, що ви зверталися за допомогою до магії. Це може негативно позначитися на кінцевому результаті.

Заговір для того, щоб хлопець залишався вдома

Нігті і волосся є відмінним енергетичним матеріалом для того, щоб провести магічний ритуал. Адже на біологічних матеріалах зберігається енергетика людини, яка підсилює результат магічного обряду. Для того, щоб хлопець залишався вдома, і не йшов в армію, вам необхідно зрізати кілька нігтів з його правої руки. Даний заговір від армії досить дієвий. Ним користуються практично всі, хто хоче залишити коханої людини вдома, і убезпечити його від вірної смерті.

Покладіть зрізані нігті в невеликій хустку. Він повинен бути білий або бежевий, адже світлий колір завжди несе в собі позитивну енергетику, яка благотворно впливає на необхідний результат. Хустка слід закопати в тому місці, де менше всього ходить людей.

Як тільки приступите до закопування, необхідно читати наступний заговір:

«Тільки якщо нігті мого улюбленого почнуть рости в землі, як тільки їх коріння будуть розвиватися в грунті, саме в цей момент його зможуть забрати на війну. До цього моменту ніхто й ніколи не зможе нас розлучити, і ми завжди будемо разом. У його матері багато синів. Тому я прошу вищі сили про те, щоб ніхто з них не зміг залишити її, і піди в далекі місця. Раб Божий (ім’я) завжди буде в моєму серці. Так нехай же він буде не тільки в моєму серці, але і в моєму житті. Я ніколи не зможу пережити, якщо з ним станеться якась неприємна ситуація. Я сподіваюся на те, що мої слова дійдуть до небес. Небеса повинні допомогти мені, і направити мого коханого хлопця на правильний шлях. Навіть, якщо він сам захоче звернутися до небезпеки, у нього це не вийде. Амінь».

Заговір на збереження життя

Якщо ж вашого сина вже забрали на військову службу, то ви зможете за допомогою магії зберегти його життя і здоров’я. Даний заговір на армію використовується тоді, коли чоловік відправляється в досить небезпечні для країни війни. У той вечір, коли молода людина буде відправлятися в дорогу, потрібно присісти на порозі батьківської оселі, і прочитати необхідний заговір.

«Прошу сили небесні про допомогу. Моя дитина, мій синочку, відправляється на страшну війну, яку може не пережити. Тому я прошу допомоги, щоб ви захистили його від негативних дій і небезпеки. Як тільки він ступить на небезпечну землю, покрийте його голову захисними молитвами. Нехай його життю ніщо не загрожує. Я, мати, прошу лише про те, щоб цей хлопець повернувся до мене живим і здоровим. Інакше я просто не переживу. Батько намагається триматися, але видно, що нічого не виходить. Ми вже не молоді, і не в змозі пережити втрату сина. Почуйте мої слова, прошу. Амінь».

Обряд з допомогою води

Заговір про тих хто в армії користуються особливою популярністю. Вони спрямовані на те, щоб захистити воїнів від небезпеки, і зберегти їх життя. Для ритуалу виконуються наступні дії:

Після всього зробленого читайте наступні слова молитви:

«У Святого Ангела є сини. Вони досить активні і здатні захищати людей від небезпеки. Саме до них посилаю свої молитви. Нехай ці діти стануть на захист моєї дитини, і вбережуть його від небезпеки і смерті. Я, раба Божа (ім’я), бажаю, щоб мій син повернувся до мене живим. Він ще не дорослий, тому не може захистити себе сам. Я переживаю всією душею, що більше ніколи не зможу побачити свою дитину. Мені здається, що з ним щось станеться, і я не зможу з ним попрощатися. Його взяли в армію не по своїй волі, а з-за того, що так треба було. Сину мій, ти єдиний солдат, який мені не байдужий. Ти в мене один, і я просто не можу тебе втратити. Почуйте, сили небесні, мої слова. І скоріше приведіть їх виконання. Амінь».

На превеликий жаль, країна не дозволяє йти на службу за добровільним бажанням. Винятком є ситуації, коли хлопець просто за станом здоров’я не годиться для служби. Хоча, останнім часом, особливої різниці не існує. На службу можуть брати не тільки здорових хлопців, але і тих, які мають певні проблеми зі здоров’ям. Вік також не є перешкодою для військової служби. За останні кілька років призовний вік збільшився практично в два рази. Тому магія, на даний момент – єдиний спосіб для того, щоб вберегти близьких людей від неминучої загибелі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: