Сильні заговори для армії

Сучасним людям досить сильно притаманне почуття патріотизму. Ось тільки патріотизм закінчується в той момент, коли мати відправляє сина в армію. Вона починає переживати за нього, і робить все, аби дитина повернувся додому живий і здоровий. У більшості випадків, батьки читають молитви. А ось самі емоційні звертаються за допомогою до магії. Заговори для армії користуються особливою популярністю в ті моменти, коли в країні починають проводитися бойові дії. Кожна мати намагається всіляко захистити своє чадо від небезпеки.

Зміст:

Сильні заговори для армії

Заговір від армії

Заговір з допомогою ложки

У часи царів, військова служба тривала протягом чверті століття. Даний проміжок часу займав практично половину життя чоловіків. Саме тому батьки намагалися не захищати дитину під час служби, а оберігати його від вступу на військову службу. В такі моменти відмінним варіантом є заговір на ложку, щоб не забрали в армію. Для того, щоб провести цей ритуал, вам необхідна ложка, яка використовується людиною, що йде в армію. Візьміть цей предмет посуду, і йдіть на вулицю. Відшукайте місце, де менше всього приходить потік людей. Підійдіть до найближчого дерева. Біля нього потрібно закопати ложку.Під час закапування ви повинні читати наступний заговір:

«Більше цієї користуватися ложкою ніхто не зможе. Вона не буде призначена для вживання їжі або напоїв. Як ніхто не зможе користуватися цим предметом посуду, так і ніхто не зможе забрати у мене мого сина, раба Божого (ім’я). Армія для нього не вихід з положення. Нехай він буде постійно вдома, і приносить мені, рабу Божу (ім’я), радість. Я ніколи не зможу пережити, якщо з ним що-небудь трапиться. Ось, якщо цю ложку хто-небудь знайде, і буде користуватися, тільки тоді мого сина зможуть від мене забрати. Господь Бог повинен мені допомогти і захистити мою дитину від негативної ситуації. Сподіваюся, що наш батько прийде нам на допомогу. Мої слова міцні, і ніхто не вправі змінити їх. Амінь».

Коли будете прямувати у бік будинку, не звертайте ні на кого уваги. Ніхто не повинен бачити, як ви проводите ритуал. Більше того, заборонено розмовляти з сторонніми людьми на вулиці. Не роїться з приводу того, що ви зверталися за допомогою до магії. Це може негативно позначитися на кінцевому результаті.

Заговір для того, щоб хлопець залишався вдома

Нігті і волосся є відмінним енергетичним матеріалом для того, щоб провести магічний ритуал. Адже на біологічних матеріалах зберігається енергетика людини, яка підсилює результат магічного обряду. Для того, щоб хлопець залишався вдома, і не йшов в армію, вам необхідно зрізати кілька нігтів з його правої руки. Даний заговір від армії досить дієвий. Ним користуються практично всі, хто хоче залишити коханої людини вдома, і убезпечити його від вірної смерті.

Покладіть зрізані нігті в невеликій хустку. Він повинен бути білий або бежевий, адже світлий колір завжди несе в собі позитивну енергетику, яка благотворно впливає на необхідний результат. Хустка слід закопати в тому місці, де менше всього ходить людей.

Як тільки приступите до закопування, необхідно читати наступний заговір:

«Тільки якщо нігті мого улюбленого почнуть рости в землі, як тільки їх коріння будуть розвиватися в грунті, саме в цей момент його зможуть забрати на війну. До цього моменту ніхто й ніколи не зможе нас розлучити, і ми завжди будемо разом. У його матері багато синів. Тому я прошу вищі сили про те, щоб ніхто з них не зміг залишити її, і піди в далекі місця. Раб Божий (ім’я) завжди буде в моєму серці. Так нехай же він буде не тільки в моєму серці, але і в моєму житті. Я ніколи не зможу пережити, якщо з ним станеться якась неприємна ситуація. Я сподіваюся на те, що мої слова дійдуть до небес. Небеса повинні допомогти мені, і направити мого коханого хлопця на правильний шлях. Навіть, якщо він сам захоче звернутися до небезпеки, у нього це не вийде. Амінь».

Заговір на збереження життя

Якщо ж вашого сина вже забрали на військову службу, то ви зможете за допомогою магії зберегти його життя і здоров’я. Даний заговір на армію використовується тоді, коли чоловік відправляється в досить небезпечні для країни війни. У той вечір, коли молода людина буде відправлятися в дорогу, потрібно присісти на порозі батьківської оселі, і прочитати необхідний заговір.

«Прошу сили небесні про допомогу. Моя дитина, мій синочку, відправляється на страшну війну, яку може не пережити. Тому я прошу допомоги, щоб ви захистили його від негативних дій і небезпеки. Як тільки він ступить на небезпечну землю, покрийте його голову захисними молитвами. Нехай його життю ніщо не загрожує. Я, мати, прошу лише про те, щоб цей хлопець повернувся до мене живим і здоровим. Інакше я просто не переживу. Батько намагається триматися, але видно, що нічого не виходить. Ми вже не молоді, і не в змозі пережити втрату сина. Почуйте мої слова, прошу. Амінь».

Обряд з допомогою води

Заговір про тих хто в армії користуються особливою популярністю. Вони спрямовані на те, щоб захистити воїнів від небезпеки, і зберегти їх життя. Для ритуалу виконуються наступні дії:

Після всього зробленого читайте наступні слова молитви:

«У Святого Ангела є сини. Вони досить активні і здатні захищати людей від небезпеки. Саме до них посилаю свої молитви. Нехай ці діти стануть на захист моєї дитини, і вбережуть його від небезпеки і смерті. Я, раба Божа (ім’я), бажаю, щоб мій син повернувся до мене живим. Він ще не дорослий, тому не може захистити себе сам. Я переживаю всією душею, що більше ніколи не зможу побачити свою дитину. Мені здається, що з ним щось станеться, і я не зможу з ним попрощатися. Його взяли в армію не по своїй волі, а з-за того, що так треба було. Сину мій, ти єдиний солдат, який мені не байдужий. Ти в мене один, і я просто не можу тебе втратити. Почуйте, сили небесні, мої слова. І скоріше приведіть їх виконання. Амінь».

На превеликий жаль, країна не дозволяє йти на службу за добровільним бажанням. Винятком є ситуації, коли хлопець просто за станом здоров’я не годиться для служби. Хоча, останнім часом, особливої різниці не існує. На службу можуть брати не тільки здорових хлопців, але і тих, які мають певні проблеми зі здоров’ям. Вік також не є перешкодою для військової служби. За останні кілька років призовний вік збільшився практично в два рази. Тому магія, на даний момент – єдиний спосіб для того, щоб вберегти близьких людей від неминучої загибелі.


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Сильні заговори в Стрітення

Стрітення Господнє ніколи не переходить на інші числа. Православні віруючі святкують це свято п’ятнадцятого лютого. Стрітення Господнє уособлює собою дату, яка припадає на середину лютого по одній простій причині. У…

Легкі і дієві заговори від привороту

Які заговори від привороту діють найкраще? У цій статті ви знайдете заклинання, що належать різним магічним традиціям, і зможете визначити, які з них підходить саме вам. Зміст: Що таке приворот,…

Заговори на повернення боргу — як це зробити правильно?

Заговір на повернення боргу — чи працює він по-справжньому? Насправді, кожна людина здатна змінити своє життя на краще за допомогою магії. Важливо лише мати віру в себе і щире бажання…