Сильні заговори в Стрітення

Стрітення Господнє ніколи не переходить на інші числа. Православні віруючі святкують це свято п’ятнадцятого лютого. Стрітення Господнє уособлює собою дату, яка припадає на середину лютого по одній простій причині. У цей день рівно сорок днів після того, як люди святкують Різдво Христове. Заговір Стрітення настільки сильний, що маги проводять ритуали, щоб досягти бажаного результату. У цей день проводяться обряди, спрямовані на те, щоб не тільки привернути любов, збільшити врожай, або виконати найзаповітніше бажання. Дані обряди настільки сильні, що з їх допомогою можна змінити людську долю.

Зміст:

Сильні заговори в Стрітення

Заговір Стрітення Господнє

У чому сенс даного святкування

У Стрітення Господнє люди починають згадувати біблійні розповіді, які розповідають про те, що Ісус Христос був народжений Дівою Марією. Саме в лютому Марія прийшла з дитиною до церкви. У минулі часи жінкам було заборонено приходити в храм до того моменту, поки не пройде певний проміжок часу. Таке раніше уявлялося, як сорок днів.

Як тільки Пресвята Марія увійшла в двері храму, їй зустрівся священик. Цьому священику було визначено, що він помре тільки після того, як зустрінеться з Ісусом. Саме в цей день, після зустрічі, старий помер. До цього, він подякував Господу за цю зустріч, і спокійно зустрів свою смерть.

Народні прикмети

Стрітення Господнє має таку назву через те, що в цей день зустрічається період зими з періодом весни. Народні прикмети говорять, що після цього дня зима не буде сильною, і поступово стане передавати свої володіння весни.

Заговір на Стрітення варто проводити тільки після того, як ви купите спеціальну ікону, що уособлює зустріч. Віруюча людина повинна обходити весь будинок з цією іконою, і читати спеціальні молитви. Існує думка, що молитви повинні вчитися напам’ять. Але, якщо у вас немає такої можливості, то ви можете читати молитви з спеціальної книги. Бажано, щоб молитовник був у кожному домі. Також важливо в цей день приходити до церкви і ставити свічки за здравіє і за упокій.

Заговір на те, щоб виповнилося заповітне бажання

У свято Стрітення Господнього варто піти в церковний храм, і освятити кілька церковних свічок. Принесіть додому свячену воду, і освятіть нею кожен кут свого житла. Після цього наберіть воду у склянку, і випийте її. Під час цього тричі варто читати слова будь-якої молитви, і очистити свій розум від сторонніх думок. Поставте перед собою склянку, і запаліть всі свічки, принесені з церкви.

Наступний етап полягає в тому, що необхідно читати наступний заговір:

«Вода завжди витікає, а вітер роздуває всі речі навколо. Нехай мої негаразди та неприємності назавжди покинуть мій дім, і мою душу. Я, раба Божа (ім’я), прошу, щоб негаразди ніколи мене не переслідували. Нехай моє бажання здійсниться, і ніколи не перестає діяти. Божий душ завжди знаходиться в моїй душі. Я вірую в Бога, і завжди залишаюся йому вірна. Сподіваюся на те, що мої слова будуть почуті, і прийдуть до виконання. Ніхто не зможе діти мої слова куди-небудь. Вони зобов’язані дійти до пункту призначення. Амінь».

Заговір на те, щоб змінити долю

Заговір на Стрітення настільки сильні, що здатні змінити людські долі. Дані обряди використовуються для того, щоб поліпшити стан свого життя та привернути удачу. Дивно, але обряди користуються особливою популярністю серед молодих людей, і завжди приносять позитивний результат. На Стрітення Господнє можна також очистити свою карму від негативу, і принести у своє життя позитивні моменти. Для того, щоб провести цей обряд, необхідно виконати декілька дій.

 • Підготуйте чистий паперовий лист. Неважливо, буде це аркуш із зошита, або ж аркуш розміру А4.
 • Напишіть на папері все те, що вас не влаштовує у вашому житті. Вказуйте все, до найдрібніших подробиць. Чи то не та робота, або ж невдачі у шлюбі.
 • Надайте папері форму трубки.
 • Розділіть її на кілька рівних частин.
 • Намалюйте на підлозі кілька кіл, що уособлюють захист від темних сил. Перше коло варто створити священної солі, яка освячується в чистий четвер. Друге коло варто створювати з священної води, яку ви принести напередодні додому. Важливо зауважити, що відстань кіл один від одного має бути не менше півметра. У кожному колі повинно розташовуватися по декілька свічок, освячених вами Стрітення Господнє. Станьте близько сольового кола, і прочитайте слова молитви, звернені до Бога. Біля водного кола необхідно читати заговір, звернений до Пресвятої Марії. Першу частину паперу спаліть у першому колі. Другу частину між колами, а третю – у другому колі.

  Обряди на хороший урожай

  Для того, щоб збільшити кількість урожаю, необхідно проводити наступні обряди. В першу чергу, варто очистити енергетику тіла. Робиться це перед тим, як проводяться посадкові роботи. Обряди очищення карми розуміють те, що варто вдягнути чистий одяг, яка не буде обмежувати ваші рухи. Краще всього скористатися нічними сорочками, або ж футболкою. Наберіть у посуд чисту воду. Можна скористатися проточною водою, якщо немає можливості взяти чисту джерельну.

  Тепер потрібно читати наступний заговір:

  «Нехай вода допоможе мені, рабу Божу (ім’я), очистити свою енергетику. Мені треба, щоб моя карма була очищена, і приносила мені тільки позитивні емоції. Нехай всі мої гріхи назавжди покинуть моє тіло, і допоможуть мені в досягненні необхідного результату. Святий Дух допоможе мені, і стане на мій захист. Амінь».

  Даною водою необхідно вмитися, а потім перелити її в посудину, що закривається. Підіть на роздоріжжя, і вилийте воду на нього. При цьому тричі необхідно читати наступний заговір:

  «Свої гріхи я принесла на перехрестя. Нехай нечисті сили заберуть їх собі, і більше ніколи мені не віддають. Відьми розділять їх на дрібні шматочки, щоб усім бісам вистачило. Прошу почути мої слова, і привести їх у виконання. Сподіваюся на швидку допомогу. Амінь».

  Після цього ритуалу, ваш урожай буде з кожним роком примножуватися.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: