Легкі і дієві заговори від привороту

Легкі і дієві заговори від привороту

Які заговори від привороту діють найкраще? У цій статті ви знайдете заклинання, що належать різним магічним традиціям, і зможете визначити, які з них підходить саме вам.

Зміст:

Що таке приворот, і чим він відрізняється від порчі?

Пристріт — нанесення шкоди людині за допомогою магічних дій. Це досить популярний спосіб таємно розібратися з ворогом. Часто люди не бачать різницю між порчім і приворотом. Слід знати, що приворот набагато слабкіше магічно, так як зазвичай створюється ненавмисно, за допомогою сильного бажання, яке несе негативну енергію. Порчу ж наводять усвідомлено, проводячи черномагіческій ритуал. Відповідно, вона має набагато серйозніші наслідки, і її куди як складніше знімати. У всіх людей є природна магічна захист, яка перешкоджає привороту і порчі впливати на нас. Але якщо людина ослаблена хворобою або душевними потрясіннями, його захист дає збій, так що він стає доступним для чужої ворожби. Для того, щоб не накликати на себе приворот або порчі, потрібно дотримуватися простих правил:

Чи є у вас порчі чи ні?

Багато людей чутливі від природи. Тому будь-який чужий погляд, будь-яке нездужання вони пов’язують з порчім або приворотом. Але по-справжньому проклясти людини можуть далеко не всі, і простого бажання для цього недостатньо. Зрозуміло, існують люди зі спеціальним даром проклинати, але їх дуже мало. Так що, перш ніж шукати заговори від привороту і порчі, необхідно упевнитися, що вона у вас є.

Отже, ознаками порчі є:

Звичайно, якщо ви знайшли у себе один з пунктів, це не дає стовідсоткову гарантію, що у вас саме порчі або приворот. Можливо, у вас просто невдалий період в житті або якась хвороба, яка поки що не дає про себе знати. Але якщо лікування пройшло безрезультатно, і лікарі розводять руками, то має сенс провести ритуал зі зняття порчі.

Заговір від привороту для захисту дитини

Для зняття привороту з дитини добре буде прочитати заговір, що накладається на шпильку. Є кілька видів заговорів на шпильку:

«Вогняний» Отже, запаліть цілу, ні разу не використану свічку. Зробіть так, щоб віск падав крізь вушко голки, шепочучи:

«Булавка-гостра, проткни зло голкою, відійшли його від (ім’я) геть. Вогнем заклинаю, залізом закріп «

Цю голку потім прикріпіть на внутрішній стороні одягу дитини.

«Димовий» Для цього обряду вам потрібно зібрати хвою. Вимийте її, висушіть, і покладіть в посудину. Потім необхідно підпалити хвою, намагаючись тримати шпильку в диму. В цей же час промовляти заговір:

«Чорний дим, захисти, від біди захисти, злобу проти віджени, стань на варту (ім’я)».

«Горобиновий» Горобина — хороший засіб від злих сил. Її здавна використовують як захисне рослина. Отже, візьміть 3-4 ягоди горобини. Потім нанизуйте їх на голку, одночасно читаючи заговір:

«Рябіна-красна, захист (ім’я) принесла»

Вставте шпильку на видному місці, наприклад, в узголів’я ліжка дитини.

Не забувайте, час від часу шпильку треба міняти. Ви відчуєте, коли це буде потрібно. Це означає, що вона переповнилася негативною енергією, і вам потрібно зробити новий оберіг.

Рекомендуємо також прочитати: захист від заздрості

Заговір при виявленні підкладали

Після виявлення біля свого порога землі, насипаної в формі хреста, необхідно негайно прибрати її, намагаючись не торкатися голою шкірою. Після цього відвезіть її якомога далі від будинку, в ідеалі — на кладовищі. Закопайте її там, примовляючи:

«Від мене пішло, до господаря повернулося. Нехай буде так! Амінь «.

Негайно повертайтеся додому. Потримайте руки під проточною водою з крана, щоб змити негативну енергію. Не можна говорити з ким-небудь до наступного ранку, їсти або пити. Найближчим часом сходіть до церкви і поставте свічку за здравіє своїх ворогів. Наступної повний місяць замовте поіменні служби за упокій тих, в чиїх похоронах вам довелося брати участь. Також потрібно поставити свічки за упокій душі померлих родичів. Читайте молитву » Да воскресне Бог » або інші молитви, як: » Богородице, Діво, радуйся «, » Матінка Божа, Пресвята Богородице » або » Господи, благослови «.

Заговір від порчі водою і кропивою

Спочатку наберіть води. Важливо, що дозволяється набрати її також з крана, а не з джерела, як це зазвичай рекомендується. Наберіть багато води, приблизно п’ять літрів. Не торкайтеся і не пийте її. На сході потрібно покласти в таз три листа сушеної або, якщо є можливість, свіжої кропиви. Необхідно, щоб листя перебували у воді три дні. Процідіть воду і, намочивши руки, витріть все тіло три рази, одночасно шепочучи:

«Звідки з’явилося, туди і одкотилося. Хто наслав, той її назад отримає. «

Вам потрібно вмиватися цією водою щоранку. Якщо наклали приворот на вашу дитину, добре буде викупати його в тій воді в четвер. Рекомендується повторити ритуал через місяць.

Кропива — одне з найсильніших природних засобів захисту. Але також, замість кропиви, можна використовувати кору дуба, листя евкаліпта, шавлія. Використану воду негайно виливайте в унітаз.

І, головне, не зліться на ту людину, хто прокляв вас. Пам’ятайте: будь-яке зло завжди повертається до свого творця, багаторазово посилена. Тому не тримайте зла в своєму серці. І знайте, найкращий захист від порчі і привороту — це мир і гармонія у вас в душі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: