Заговори на повернення боргу — як це зробити правильно?

Заговори на повернення боргу - як це зробити правильно?

Заговір на повернення боргу — чи працює він по-справжньому? Насправді, кожна людина здатна змінити своє життя на краще за допомогою магії. Важливо лише мати віру в себе і щире бажання змінити своє життя.

Зміст:

Як правильно давати в борг?

Щоб не потрапляти в такі ситуації, коли доводиться звертатися до магії і шукати заговори на повернення боргу, Потрібно знати всього лише кілька простих правил:

«Рибний пиріг»

Якщо ви хочете повернути свої гроші, не завдавши зла боржнику, вам потрібно використовувати даний заговір. Отже, для початку спечіть рибний пиріг. Після розкачування тіста качалкою нанесіть на нього ножем суму боргу. Викладаючи на нього рибу, говорите заговір:

Риба, риба, доглянь. Риба, риба, борг поверни. Чужого не треба, а своє не віддам. Відтепер і назавжди. Відступить турбота, відступить біда. Амінь.

Потім потрібно власне приготувати пиріг і пригостити ним боржника. Важливо не допустити злих думок на його адресу. Не можна частувати гостя і подумки проклинати його.

Якщо ж ніяк не виходить пригостити боржника пирогом, то зробіть ось що. У молодий місяцьа потрібно взяти довгу вовняну нитку червоного кольору і викласти нею цифру. Потім запаліть нову свічку і також намалюйте в повітрі над ниткою суму боргу, спочатку справа наліво, а потім зліва направо. В цей же час прочитайте вголос заговір:

Як нитка червона, так і за позику віддяка, був він даден, нехай він буден ладен, нехай возвернется, нехай добром обернеться. Нехай буде так. Амінь.

Цю ж нитку потрібно спалити і покласти попіл в маленький паперовий конвертик. Цей конверт необхідно весь час носити з собою, наприклад в гаманці.

Ритуал для збереження грошей

Напевно, всім відомі люди, які обожнюють регулярно позичати. Потім, зрозуміло, вони благополучно віддають гроші, але буквально через місяць все починається спочатку. Ця заговір допоможе вам захистити себе від таких настирливих осіб і зберегти свої заощадження.

Цей обряд проводиться в день повернення боргу. Увечері покладіть одну з купюр на стіл, при цьому гладячи її вказівним, середнім і безіменним пальцями правої руки (або лівої — для лівші). Гладити треба спочатку уздовж, потім поперек. Ліва ж рука в цей час притримує купюру. Через 3-4 хвилини прочитайте заговір:

Денюжка-любко, Голуба голубонько, В будинок прилетіла, На віконце села. Хто тебе образить — тому око геть. Хто тебе покрадет — тому око геть. Будь моїм пастушком, Пильнуй овечок, Братцев і сестричок, Від себе не відпускай, В образу не давай. Ключ, мова, замок. Амінь.

Потім встаньте, струсіть купюру і подуйте на неї зверху. прочитайте:

«Грошам в будинку водитися — не перекладати, ворогам та заздрісникам давитися не передаючи»

Перехрестіть купюру і покладіть туди, де її ніхто не знайде. Бажано прочитати «Отче наш». Через півроку ритуал потрібно провести знову. Непогано також до цього ритуалу провести до того ж обряд на примноження грошей на купюру.

«Дві свічки»

Якщо хтось взяв у вас гроші в борг, і практично немає надії їх повернути, можна вдатися до цього сильного заговори на повернення грошей, який збудить у боржника сором і змусить повернути належне.

Отже, для початку потрібно взяти білу свічку. Важливо, щоб вона була новою і ні разу не використаної, без тріщин і темних плям. Запаліть її і акуратно обріжте навпіл. Цю половину необхідно теж запалити за допомогою першої свічки. Нехай вони трохи прогорять, після цього потримайте першу частину над полум’ям другий. Коли вона трохи розплавиться, притисніть їх один до одного, тобто відновите первинну свічку. У цей момент скажіть:

Як роз’єднане до цілого повернулося, так мої гроші до мене повернуться.

Сховайте її максимально близько до будинку боржника. (Добре було б в самому будинку, тільки так, щоб він її не знайшов). Якщо не подіє відразу, через пару тижнів можна повторити.

Заговір на повернення грошей

Проводження: П’ятниця, вечір.

Предмети: свічки червоного, синього, золотого і чорного кольорів, папір, олія пачулі, кедра або апельсина.

Свічка чорна Масло пачулі Масло кедра Масло апельсина

Перш за все потрібно запалити золоту свічку і трохи помедитувати. Постарайтеся повністю позбутися від емоцій, щоб вони не стали на заваді вам досягти своєї мети. Визначте своє головне бажання і скажіть його вголос. Запаліть свічку червоного кольору і дайте їй трохи прогоріти. Потім капніть воском на куточки і посередині листка паперу. Напишіть в центрі суму боргу. Тепер візьміть синю свічку і намажте її ефірним маслом, яке ви вибрали. Не поспішайте, втирайте масло ретельно. Запаліть її і візуалізують свого боржника, як він виглядає, де він зараз, що робить. Скажіть своє бажання вголос і загасіть свічку, опустивши на те місце, де написана сума боргу. Після цього загорніть її в папір. Тоді запаліть чорну свічку і капніть віск на папір, не даючи їй розвернутися. Через тиждень проведіть ритуал таким же чином, але в кінці спаліть папір на полум’я чорної свічки. Попіл потрібно змести і закопати у дворі. Свічка синього кольору повинна перебувати вдома до повернення боргу.

Все, що ви даєте, до вас повертається в триразовому розмірі. Так що, не будьте скнарою і дозвольте грошового потоку спокійно текти крізь вас. Існує гарний вислів: «Ми настільки багаті, наскільки дозволяємо собі бути ними». Так що, будьте багатими!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: