Як визначити пристріт або порчу самостійно?

Можливо визначити чи є пристріт або порчі на людину? Думки про можливість навести порчу на людину або наврочити часто розходяться – релігія і наука відносять дані поняття до області забобонів, а езотерика вважає їх цілком обґрунтованими. Втім, практично всі релігії (від християнства до ісламу) вивчають духовний, нематеріальний світ який точно існує, а останні досягнення науки також доводять ілюзорність будь-якої матерії. Тому, магічне (або енергетичне) вплив на людину вже не здається чимось фантастичним – наші думки, емоції і наміри являють собою могутню силу, яку можна використовувати як на користь, так і на шкоду собі і оточуючим. З користю все зрозуміло, як ти ставишся до людей, так і вони в ідеалі повинні до тебе. Але в реальному житті повно зла чорної заздрості і негативу обрушується на людину ледь він переступить поріг. Як визначити пристріт?

Зміст:

Як визначити пристріт або порчу самостійно?

Як визначити і вроки

Порча і пристріт можна вважати якимось негативним енергетичним впливом, здійснюються навмисно чи несвідомо — спостерігати їх у своєму житті доводилося практично кожному з нас. Якщо це не стосувалося особисто вас можна було побачити як інші люди піддаються нападу чорних ворожих сил. Це могли бути постійні зриви планів сварки і безпідставні сльози розлад здоров’я і багато чого ще. Давайте розглянемо докладніше, як визначити пристріт або порчі, наведені на нас або близьких нам людей, і як краще діяти, щоб захиститися і по можливості швидко прибрати негативний вплив. Пристріт і порчі як можна визначити, що є що?

Що це таке

Вважається, що пристріт – це своєрідний пробій енергетичної оболонки людини. Зазвичай той, хто згладжує, не збирається свідомо завдавати шкоди такого в думках навіть немає, а просто не може стримати емоцій, найчастіше – заздрості і на підсвідомому рівні здійснює цей гріх. Втім, заздрість – далеко не єдиний варіант. Виною порчі може бути також і захоплення, здивування, зайва впевненість в чому-небудь, – будь-яка сильна емоція або вчинок, які приковують до вас чиїсь очі і підвищену увагу. Власне, наврочити можна і самого себе, особливо у періоди ослаблення особистої енергетики. Отже пристріт і порчі як можна визначити, яка з них торкнулася конкретної людини?

З порчі справа стоїть серйозніше. Найчастіше, порчі буває зроблена спеціально цілеспрямовано– з допомогою якогось магічного впливу на увазі під собою заподіяння шкоди. Вона являє собою чужорідну «вірусну програму, започатковану в енергетичне поле людини і починаючу свою повальну руйнівну роботу. Зазвичай порчі блокує рух певної чакри, викликаючи відповідні проблеми зі здоров’ям, стосунками з близькими і коханими людьми, бізнесом і т. п. Негативні тенденції на людини можуть бути різними. Буває що робиться порчі на слід як її визначити і як з нею боротися?

Можливі симптоми

Як визначити порчу або пристріт самостійно, в домашніх умовах? Перше, на що ми звертаємо увагу – це фізичні ознаки нездоров’я і емоційні симптоми негативного впливу. До фізичних ознак належать всілякі хвороби і нездужання, безсоння (або схильність до страхітливих снів), втомлюваність, втрата чутливості (або навпаки – гіперчутливість), непритомність, зміну температури тіла і т. п. Звичайно, далеко не завжди ці симптоми викликані пристрітом чи магічним впливом, але їх різке і безпричинне поява або повторення може свідчити про «пробоях» енергетики або «підселення» чужорідних програм.

Часто магічний вплив зачіпає психічне здоров’я людини яке є понад тонкою матерією. Так що ж це: пристріт і порчі як дізнатися визначити що з них завдало шкоди вашому самопочуттю здоров’ю чи долі? І якщо звичайний вроки провокує тимчасові і не надто серйозні наслідки (неуважність уваги, дратівливість і перепади настрою), то порчі може призвести до тяжкої депресії, нав’язливих станів і навіть божевілля. Нерідко наслідком магічного впливу стають патологічні залежності ( наявність тяги до алкоголю, наркотиків, статевих збочень тощо). У людини може змінюватися зовнішність (погіршуватися стан зубів, шкіри, волосся; старіти особа; виникати раптова повнота або худоба) і ставлення до себе, з’являються безпричинні страхи, зростає тривожність, до божевілля мучать галюцинації повторюються з дня на день. Як визначити чи є взагалі порчі на людях чи негатив це просто результат хвилювань і втоми?

Смуга невезіння

Одним з головних ознак негативного магічного впливу є ланцюжок неприємностей, які з’являються одне за іншим і як-би «на порожньому місці» виникаючи нізвідки і зникаючи раптово в нікуди.

При порчі зазвичай розвалюється те, що позитивного побачив і на чому сконцентрувався позавидовавший вам людина: вдала угода скасовується, красиве плаття рветься, романтична любов підносить неприємні сюрпризи і т. п. Причому, це може бути не одна угода — а кілька підряд, не одне плаття – а купа різного одягу, не одна сварка — а ціла низка конфліктів так що наврочити буває дуже легко. Неприємності при порчі будуть продовжуватись аж до того моменту, поки Ви не «заштопаете» пробої в енергетичній оболонці і не зменшіть в собі рівень гордині – слабке місце, яке і зробило вас схильним навроків.

Як точно визначити якщо порчі так схожа на пристріт? Порча може бути спрямована на конкретну сферу життя роботу сім’ю благополуччя на ваше біополе або загалом – на життя. Так, існують конкретні «вірусні» програми — наявність убогості, самотності, хвороб і т. п., а іноді вони мають тотальним руйнівним впливом, коли у людини руйнується все і навіть саме життя. Крім того, порчі може бути різною за інтенсивністю – у одному випадку у вас з’являться прищі, а в іншому – злоякісна пухлина. Остання особливість може залежати від специфіки «програми», сили чаклуна, а також від здатності «жертви» чинити опір негативному впливу. Як визначити порчу?

Інші ознаки

 • Тривожною ознакою можуть стати чужорідні предмети, які незрозумілим чином з’являються у вас вдома. Це так звані підклади – голки і шпильки, мотузки з вузлами, ножі, чорні предмети або тканину, чужі волосся яйця мертві миші і птиці і т. п.
 • Свідченням темної магії може стати вбитий у Ваші двері цвях, пришитий до одягу лавровий лист, розлита на порозі вода, розсипана земля, крупа борошно сліди крові, а також будь-які підозрілі речі або явища, які за логікою речей не повинні знаходитися у вашому будинку або поблизу.
 • Якщо у вас є домашні тварини, зверніть увагу на їх поведінку і здоров’я – різка зміна вдачі вихованця, агресія і небажання контактувати з Вами може свідчити про те, що Ваша енергетика «зіпсована».
 • Про негативний вплив можуть «попереджати» обереги – натуральні камені, срібло, сакральні та релігійні символи. Якщо камінь каламутніє або тьмяніє, а срібло – чорніє, це може свідчити про ослаблення Вашої енергетики і про те що над вами був здійснений обряд. Якщо хрестик або інший талісман втрачається, ламається, чорніє – можливо, він пошкоджений, відображаючи енергетичне напад. Адже освячена церковним обрядом річ в даному випадку хрест це сильний оберіг.
 • Крім того, про магічний вплив може свідчити якийсь незримий бар’єр, що відокремлює вас від святих місць і предметів. Його ознаки — не могти зайти в церкву, надіти хрестик, помолитися і т. п.
 • Дуже вразлива для зурочення стає жінка, яка чекає малюка. При вагітності організм змінює свої реакції, тому часто симптоми порчі приписують особливостями становища жінки. В даному випадку при будь-яких нових симптомів прийміть за правило, щоб відгородити себе від усього – негайно звертатися до лікаря і читати молитви. Порча або пристріт на жінку чекає дитину це страшний непростимий гріх, за який буде довго розплачуватися той хто це зробив. Тепер ми з’ясували як визначити чи є порчі.
 • Діагностика свічками

  Як визначити пристріт або порчі? Відносно простий спосіб продіагностувати себе в домашніх умовах – вдатися до допомоги молитов ритуалів і свічок як по свічці можна визначити порчу. Який би спосіб Ви не вибрали, краще купувати для нього церковні освячені свічки і кілька хвилин молитися перед проведенням діагностики свято вірячи, що вони допоможуть у всьому розібратися і знищити негативне втручання. Якщо придбати церковну свічку немає можливості, скористайтеся звичайною, але все-одно не забудьте помолитися. Діагностику себе проводите в поодинці або з допомогою людину, якій довіряєте (він не повинен бути переконаним матеріалістом).

  Чотири свічки

  Як визначити порчу на людину? У церкві потрібно придбати чотири освяченные свічки, три з яких поставити перед образами Ісуса Христа, Матері Божої та святого угодника, в честь якого була заснована дана церква. Четверту свічку слід забрати з собою додому. Саму діагностику проводите увечері в своєму будинку без свідків при свічці з допомогою молитви: візьміть її в руки і потримайте трохи, подумки просячи вищі сили вказати, чи є на вас порча. Можна використовувати такі слова:

  «Господи Христе, віддаю свої помисли тобі у владу, підкажи – чи є на мені пристріт, порчі або інша напасть».

  Тепер посидьте при запаленій свічці, спостерігаючи за полум’ям так проходить визначення порчі: якщо воно смикається, змінює колір, коптить шипить або гасне — це говорить про наявність негативної програми. Тепер у вас повинні бути сили вміння і бажання щоб за допомогою магії і молитви позбутися цього впливу вилікувати свою душу впустити в життя сонячне світло і благодатне тепло.

  Діагностика чакр

  Визначити наявність негативу можна й іншим способом – «скануючи» свічкою своє енергетичне тіло в домашніх умовах. Попередні діагностиці приготування можуть бути такими ж, як і в попередньому варіанті, а якщо проробити їх немає можливості, просто купіть церковну свічку і прочитайте кілька разів молитву, потім скажіть:

  «Ісус Христос, просвіти і захисти мене».

  Тепер проведіть запаленої свічки вздовж свого тіла перевіряючи себе (на деякій відстані) – потримайте руки над головою і повільно опустіть до ніг, потім знову підніміть, проведіть хрестом повторюючи молитви про порятунок. Повторіть процедуру кілька разів і постарайтеся визначити на яку частину тіла зроблена капость, в якому місці полум’я свічки веде себе по-іншому (тріщить, коптить, змінює колір, смикається). З цим місцем вашого тіла (фізичним органом і прилеглої чакрою), швидше за все, і пов’язано негативний вплив. Тоді при проведенні очисних ритуалів особливу увагу потрібно приділити саме цим порушених негативом місцях тіла.

  Діагностика яйцем

  Як визначити чи є пристріт? Старовинний метод визначення негативного впливу – діагностика з допомогою курячих яєць. Навіть в наш час живуть в селах бабці шептунки які практикують выкатку яйцем і в цій справі вони справжні професіонали. Якщо у вас є сумніви, чи зможете ви самі все зробити як належить то краще звернутися до такої ведунье. Але можна і самому спробувати свої сили і очистити себе. Обов’язкова умова – яйце має бути дуже свіжим тільки під несучки. Якщо є можливість, краще брати домашнє яєчко, бажано – з курника, в якому є не тільки кури, але і півень. Якщо такої можливості немає – скористайтесь магазинним яйцем, але простежте, щоб воно було свіжим.

  Викочування

  Візьміть в руки яйце і потримайте кілька хвилин, зігріваючи його в долонях і думаючи про щось добре і гарне. Потім починайте катати яйце по собі – від голови і по всьому тілу до самого низу. Робити це треба п’ять-сім хвилин. В заздалегідь приготовлений склянку або баночку з водою акуратно опустіть вміст розбитого яйця і залиште на кілька хвилин у спокої. Тепер уважно розгляньте вміст: якщо жовток в білку спокійно лежить на дні – з Вами все в порядку, але якщо жовток прорвався або вид білка нагадує павутину (а також є в наявності відходять нитки, бульбашки, вкраплення, каламутні або як би «ошпарені» ділянки) – очевидний негативний магічний вплив. За малюнком можна точно дізнатися на що зроблено негативне втручання. Отже ви змогли визначити чи є пристріт або порчі залишилося тільки це все прибрати.

  Інші способи

  П’ять-сім хвилин потримайте над головою скляну банку або склянку з водою (краще брати святу воду, водохресну, джерельну, дощову або талу) вона вбере всю енергетику наявну на людину. Потім розбийте в склянку з водою свіже яйце і через кілька хвилин спостерігайте за результатом. Як варіант, яйце можна ввечері розбити в банку з водою і перед сном поставити в головах для підживлення. Вранці розгляньте яйце в банку, інтерпретуючи результат таким же чином, як і при викочуванні.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: