Ознаки порчі, порчі і як їх зняти

Як зрозуміти, що тебе наврочили або навели порчу і як розрізняти ці два поняття? І що робити якщо побоювання підтвердилися.

Зміст:

Ознаки порчі, порчі і як їх зняти

Як зрозуміти, що тебе пороблено чи пороблено

У житті людини бувають чорні і білі смуги: низка хороших моментів змінюється низкою поганих. Але що робити і як себе вести, якщо все валиться з рук геть, чорна смуга затягнулася, на життєвому шляху трапляються одні невдачі і здається, що гірше вже бути не може? Такі збіги можуть бути невипадковими: причина можна критися в порчі або пристріт.

Пристріт або порчі: в чому відмінність?

А відрізняються ці два поняття в самому корені своєму. Пристріт накладається в результаті сильної заздрості або кинутих в пориві злості слів. Це мимовільне явище і часто є наслідком сплеску негативних емоцій ментально сильної людини.

Порча ж вже йде корінням в чорну магію. Якщо людину прокляли, позбавитися від негативних наслідків буде складніше, ніж від наслідків при оці. Ступінь впливу негативу на людину залежить від ступеня сили мага, який наклав на нього прокляття.

Зовні дуже легко сплутати ці два поняття, адже у них загальні симптоми. Тільки якщо людину не наврочили, а прокляли, всі симптоми збільшуються по силі дії в рази і перш за все, позначаються на фізичному здоров’ї. Симптоми порчі:

Людини наврочили коли він не хоче виходити з дому, без кінця хандрить і знаходиться на межі нервового зриву. Пристріт в сильній мірі впливає на ту сферу життя, в якій знаходився предмет заздрості.

Так виникають конфлікти і розлади в сім’ї, якщо око поклали на особисте життя, фінансові проблеми — за заздрості матеріального блага і виникнення нездужань і хвороб при заздрості, спрямованої на вас і ваше відмінне здоров’я. Сам факт того, що потерпілий задається питанням, як розпізнати пристріт — вже перша ознака того, що вроки дійсно присутня.

Також потрібно постаратися згадати, немає знайомого, який бажає вам зла і могти це зробити. Він один може накласти на ваше життя свій негативний вплив.

Способи виявлення порчі

Як же все-таки зрозуміти, чи є на тобі вплив чорних сил або це просто низка невдач в житті, яка скоро зміниться білою смугою? Для цього існує безліч методів, які ми докладно розберемо і розповімо, як же дізнатися, чи є на особини порчі.

Способи, як зрозуміти, що на тобі порчі або пристріт відносяться до магії діагностування. Це не лікувальна магія а методи визначення.

Метод з яйцем і склянкою води

Цей спосіб дозволяє дізнатися, чи є вплив темних сил не тільки на собі, але і на іншій людині. Підійде для перевірки, накладена на малюка порчі чи ні. Для проведення ритуалу потрібно помічник.

 • Взяти звичайне куряче яйце, вимити його і передати помічникові.
 • Краще обзавестися рукавичками і рушником, щоб не допускати контакту яйця з іншою людиною (адже якщо яйце зарядитися чужою енергією, воно може дати тобі неправильний результат).
 • Помічник повинен «обкатати» все тіло випробуваного цим яйцем, зосередившись на своєму партнері.
 • Наступний крок — зняття шкаралупи з яйця. Це потрібно зробити акуратно за допомогою голки або, якщо немає можливості, проткнувши шкаралупу ножем. Важливо зберегти цілісність захисної плівки яйця.
 • Вилити яйце в склянку очищеної або холодною водою кімнатної температури і залишити на кілька годин.
 • Витримавши проміжок потрібного часу, варто оцінити результати: помутніння білка або розтікання жовтка свідчить про те, що на вас є негативний вплив; відсутність патологій — на вас порчі немає або вона вже знята.

  Зручність такого методу полягає в його доступності. Курячі яйця є в кожному будинку, і пожертвувати одне заради такої справи не складе праці. Методи, представлені далі, будуть дещо складніше у виконанні, але не менш ефективними в дії.

  Розкриття правди з допомогою сірників і чаю

  Ще один відмінний спосіб перевірити не тільки себе, а й іншого, якщо він відчуває себе постраждалим. Для цього знадобиться чашка чаю і коробок сірників. Проводити ритуал потрібно за чаюванням одному або з іншою людиною, якого потрібно перевірити.

 • Заварити чашку чаю і випити її.
 • Не мити посуд і налити в чашку води.
 • По одній штуці починати запалювати сірники і, читаючи молитву, кидати їх у воду, коли вони перегорять.
 • Такі дії потрібно виконати тринадцять разів (13 сірників).
 • По завершенні процесу можна оцінити результати: присутність потонулих сірників свідчить про те, що на вас зробили порчі або пристріт. У ситуації, коли всі скіпи спливли, можна сміливо продовжувати чаювання.
 • Ця методика дає можливість зрозуміти, чи є в житті людини якийсь сторонній негативний фактор чи ні, наврочили вас або просто період такий. Для більшої достовірності краще провести процедуру кілька разів. Якщо кожен раз виходить новий результат, варто звернутися до іншого методу.

  Церква для визначення порчі

  Божий Храм є місцем зосередження світлої енергетики.

  Погане туди просто не проникає, а якщо і просочується, тоні затримується. Не задавалися питаннями « А як дізнатися, чи зробили на мене порчу?», «А на мене вроки?» — сходіть до церкви. Якщо людину наврочили, в церкві йому стає погано: він починає задихатися, в нього частішає пульс, перед очима все пливе і його огортають дивні думки.

  У такому випадку допомогти може той, хто служить літургію. Можна попросити обляпати потерпілого святою водою або ж просто відстояти в церкві службу, відкривши душу, причастивши і висловивши свої переживання святішому отцеві. Це самий дієвий спосіб, однак користуються ним далеко не всі. Проблема криється в страху людей розповісти про своїх проблем іншим. Але таким потрібно ділитися, щоб оточуючі мали можливість допомогти.

  Церковні свічки для визначення нечистого

  Альтернативою попереднім пунктом є перевірка вдома з допомогою воскових свічок з церкви. Існує два способи. Перший:

 • Взяти три свічки і розташувати їх у ліжку людини, якого потрібно перевірити.
 • Виключити наявність протягів: закрити всі вікна і двері.
 • Запалити свічки і залишити їх нерухомими.
 • Після того, як це зробили, потрібно аналізувати результату: плавне і рівне полум’я говорить про те, що все в порядку і негативної енергетики немає, а якщо полум’я метається з боку в бік, валує чорний дим, свічка гасне і тріщить – сміливо вважайте, що той, хто був об’єктом перевірки, схильний навроків.
 • Другий спосіб багато в чому схожий з першим. Цей обряд також проводять по церковних свят для освячення приміщення і позбавлення його від нечистих сил:

 • Взяти одну свічку з церкви і запалити її.
 • Пройтися по дому, читаючи молитву, більше уваги приділивши кутах кімнат і домашнім рослинам.
 • Звернути увагу на поведінку свічки: чорний дим не повинен з’являтися більше, ніж в двох-трьох місцях. Поява тріска і аномального поведінки свічки говорить про те, що на людину з цього будинку лежить негативний слід.
 • Такий ритуал можна проводити в Хрещення, на Врятував або інше свято християнської церкви. Він допоможе поліпшити енергетику приміщення і позбавити її від поганих шарів і ділянок. Краще, якщо зі свічкою по дому буде ходити маленька дитина, до семи років. Такі діти вважаються безгрішними і найбільш чистими з енергетичної точки зору.

  Порча або пристріт самі по собі можуть надати великий вплив на життя людини, часто їх згубні наслідки і плачевні.

  Але всього цього можна уникнути, вчасно зрозумівши, що на людину порчі або пристріт. Коли негативну енергетику зняли, життя поступово повертається на круги своя і той, хто недавно відчував нездужання, дратівливість, стає самим собою. Часто постраждалі після зняття проклять змінювалися в кращу сторону в порівнянні із звичною версією себе: ставали більш чуйними, чуйними, добрими, продуктивними, рішучими, ніж були до потрапляння під поганий вплив.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: