Що робити при порчі?

Люди істоти заздрісні. Іноді заздрість до інших долає їх настільки, що вони готові зіпсувати життя того, кому заздрять і не важливо дитина чи дорослий. Щоб це зробити часто застосовується такі магічні способи, як пристріт або приворот. Що робити, якщо наврочили, як позбутися цієї поганої енергії?

Зміст:

Що робити при порчі?

Що робити, якщо наврочили

Яку дію у порчі?

Перш за все, давайте розберемося в поняттях. Що, в принципі, сам по собі означає пристріт або порчі і який у цієї дії симптом. Це ритуали з чорної магії, які працюють на те, щоб зруйнувати цілісність енергетики жертви.

Але той, хто зважується на пристріт, повинен розуміти, що він при цьому робить більш вразливою і свою власну енергетику. Це неминуче. Коли людина зважується на кого-то навести пристріт, то він робить собі вузли і пута на карму і думає що це не торкнеться мене самого. І якщо не сам замовник буде потім розплутувати ці кармічні вузли, то це доведеться робити його майбутнім поколінням.

А що ж відбувається з жертвою, яку наврочили? У неї порушується енергетичне тіло. Такій людині трохи важче, ніж зазвичай притягати у своє життя позитивні події і відбивати від себе події негативного характеру. Що робити, якщо наврочили? Потрібно обов’язково проводити ритуал зняття порчі. Це легко можна зробити і в домашніх умовах.

Людям, які відрізняються довірою та відкритістю у відносинах особливо потрібно захищати себе від заздрості. Звичайно, це не означає, що потрібно навмисно звужувати коло контактів, немає. Тут буде більш правильним періодично проводити захисні заговори, щоб на вас не могли навести пристріт. Варто, звичайно, уважніше придивлятися до людей, які вас оточують. Не входьте з усіма людьми поспіль в занадто близькі відносини, спочатку все-таки придивіться до людини ближче.

Як зрозуміти, що на вас пристріт або порчі?

Важливо також вміти зрозуміти, коли ви себе піддали поганому навроків або порчі. За якими ж ознаками відчуваєш, що тебе наврочили?

У всіх цих випадках потрібно правильно підібраний магічний заговір із захисними властивостями. Бажано також знати, хто саме навів порчу. Коли, читаючи заговір, ви будете представляти конкретного шкідника, той ритуал буде працювати сильніше.

Очищення будинку

Дуже добре проводити енергетичне очищення будинку, якщо у вас є своє відчуття, що якийсь чоловік навів пристріт. Дізнатися є порча на будинку дуже легко. Візьміть церковну свічку. Виберіть момент, коли в домі будете тільки ви і пройдіться в цій свічкою по всьому будинку. Відзначте те, як вона горить. Якщо вогник горить рівно, прямо, не коптить, то, швидше за все, енергетика вашого житла чиста. Якщо ж свічка чорнить, тріщить, вогник весь час поривається згаснути, це може бути свідченням порчі. Виникає питання що робити при порчі як його знешкодити? Якщо це так, то легко очистити житло за допомогою сушених трав. вам знадобиться полин і кропива в сушеному вигляді. Такий ритуал обов’язково проводите в період місяця, що убуває. Так ще і місяць буде намагатися на те, щоб позбавити ваш дім від зла. Під час очищення оселі нікого крім вас там не повинно бути.

Підпаліть сушені трави, ходіть з ними по всьому будинку і при цьому говорите такий магічний заговір:

«Мені свій будинок захищати, мені вартою на ньому стояти. Людина, що на нього наговорює нехай запах трав почує, той чоловік нехай возбоится, наш, мій говір почує. Очі його в страх перетворюються, всі його слова проти мого дому, втрачають силу. Тобі більше нас не обумовлювати, тобі більше з нами не змагатися. Сушена Трава, пристріт мертвий».

Читати цей магічний текст потрібно з упевненістю, відчуваючи в собі силу, відчуваючи себе господарем будинку. Саме ваша сильна енергетика і допоможе позбутися від поганого дії магічного ритуалу. Так можна повернути щастя в дім. Потім читається ваша улюблена молитва. Після такого ритуалу вона буде мати ще більш сильну дію.

Десь через тиждень ви можете повторити діагностику будинку зі свічок. вас може здивувати, що свічка зовсім не коптить і горить рівно. Але може бути і таке, що ще трохи свічка коптить. Тоді потрібно повторити очищення будинку за допомогою трав у наступну прибуває на місяць.

Зняття порчі з фінансового благополуччя

Раніше, коли люди здебільшого мешкали у селах і годувалися в основному з землі і від домашніх тварин, вони наводили порча на худобу. І це означало зіпсувати людині фінансове благополуччя. Адже, якщо навели порча на козу, і та захворіла, то сім’я залишилася без молока, яке можна було продати, і з якого можна було зробити сир. Могли також навести порчу на собачку, як на захисника будинку, щоб послабити енергетику будинку і дорослого господаря.

Сьогодні, якщо хочуть, щоб людина страждала від нестачі грошей, то наводять вроки на грошові купюри. Зняти вроки із грошей теж можна, якщо задіяти в цьому монети. У день прибуває місяця вам потрібно відправитися на ринок і знайти там копієчку на підлозі. Це копієчку забирайте з собою додому.

Увечері, коли вже буде зовсім темно вам потрібно відправитися з цієї копієчкою на перший перехрестя, який знаходиться від вашого будинку. Копійку покладіть на землю, самі встаньте посередині перехрестя і потрібно читати такий магічний заговір:

«Хтось вирішив, що копієчка – це все тепер моє зароблене. З чистим серцем, з душею віддаю я ту заговорену монету, хто її мені підкинув. Знайшов не своє, віддаю чуже іншому. Знайди господаря свого, нехай він свої копійки і заробляє. Тобі зі своїм залишитися, мені своє і більше заробляти. Мене залишити, мене не чіпати, мене не взяти. Залишаю тут всі твої чорні сили, хай ідуть вони на всі чотири сторони. Я більше з тобою не в заговорі. Отплачиваю тебе твоїм же. Чия порчі, нехай той і забирає, а я заробляю. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього, не обертаючись, ідіть додому. Ця заговір потрібно вимовляти впевнено, з запалом, ніби точно знаючи, що вже на наступний день до вас повернеться ваша удача у фінансових справах. Після такого ритуалу можна також відслідковувати, у кого з вашого дорослого оточення раптом різко підуть гірше грошові справи. Це може бути як раз той чоловік, який навів на вас порчу.

Зняття порчі на самотність

На деяких людей наводять порчу самотності, щоб ті ніколи не могли знайти своє особисте щастя. Якщо ви відчуваєте, що ніби як з незрозумілих причин ніяк не складаються стосунки з протилежною статтю, то, можливо, ви теж стали жертвою такого порчі. Тоді можна провести наступний ритуал в домашніх умовах. У день прибуває місяця вирушайте на ринок або в магазин і купіть красиве червоне яблуко.

Увечері залишіться одні. Запаліть свічку. Візьміть в руки яблуко. Розріжте його навпіл. Візьміть тільки одну половину яблука, розгляньте її в подробицях, а потім читайте такий заговір:

«Одна половинка блідне, одна половинка чорніє. Коли одна, то не видно всієї її почервоніння, всієї її краси. Хто ту чернь, хто ту блідість на половинку навів, той нехай її собі назад і забере. Не чорніти їй більше від порчі, не бліднути їй більше від сорому. А червоніти їй від щастя, а святкувати їй любов. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього з’єднайте частину яблука з другою половинкою і перев’яжіть всі міцно ниточкою. Після цього скажіть: «Святкувати, радіти, любити!» Це потрібно вимовити дуже енергійно, можна навіть трохи викрикнути.

Таке яблуко з двох половинок потрібно покласти в місце, де вона зможе успішно засохнути. Але дуже важливо, щоб воно саме посохло, а не згнило. Пристріт і порчі підуть як лист кинутий в пучину вод після того, як фрукт повністю позбутися від вологи, тоді і ваше особисте життя налагодиться.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: