Як можна очистити від порчі самостійно?

Незважаючи на те, що сучасний світ досить прогресивний, використання магії все одно активно практикується. Якщо у людини виникають безпричинні проблеми, то єдиним поясненням вважається пристріт або порчі. Пристріт – це порушення біологічного поля людини. Прийнято вважати, що подібний вплив досить невинно, і не несе в собі сильних негативних ситуацій. Ось тільки так, як це витівки чорної магії, то вони завжди тягнуть за собою неприємні ситуації. Як очистити від порчі самостійно себе свій будинок своїх близьких?

Зміст:

Як можна очистити від порчі самостійно?

Як очиститися від порчі самостійно

Людина може страждати від того, що у нього починаються проблеми на роботі, негаразди в сімейному житті або ж проблеми в плані фінансів. Досить частий питання, який чують фахівці в області магії, як очистити від порчі самостійно. Це питання не менш популярний, ніж, наприклад, приворот грошей або любовний приворот.

Недоліки спеціалізованої допомоги

Кожен хоч раз у житті, але стикалася з такими проблемами, як порчі або пристріт. Що зазвичай роблять в таких ситуаціях? Звичайно ж, звертаються за допомогою до фахівців. Але дані дії можуть мати деякі наслідки.

 • По-перше, іноді чаклун не в силах очистити вашу енергетику, так як до нього записана чергу на кілька тижнів. А, якщо порчі або пристріт сильні, то чекати тижні просто неприпустимо. Це може спричинити за собою погіршення ситуації і, як наслідок, негативні результати.
 • По-друге, не завжди реально відшукати якісного фахівця. Найчастіше, людям трапляються звичайні шарлатани, які тільки виманюють гроші. Ви можете витратити величезні кошти, але не отримаєте належної допомоги. Як наслідок, негатив почне прогресувати, і ви постраждаєте ще сильніше.
 • По-третє, якісні чаклуни і екстрасенси завжди повинні добре оплачуватися. Якщо у вас недостатньо грошей, то вони не стануть йому допомагати. Буде знайдена сотня причин, за якими допомогу просто нездійсненна. І кому від цього гірше? Звичайно ж, потерпілому.
 • Саме тому краще всього проводити обряд очищення від порчі самостійно в домашніх умовах наприклад церковної свічкою. На щастя, в інтернеті представлена величезна кількість ритуалів і заговорів, які зможуть допомогти навіть у найскладніших ситуаціях.

  Види негативного впливу, а саме порчі

  Пристріт наводиться не спеціально. Найчастіше, потерпілий навіть не підозрює про те, що має таку силу. Іноді вистачає самого звичайного «лихого ока», щоб людина почала відчувати себе погано, і у нього почалися проблеми. Порча наводиться тільки, використовуючи спеціальні ритуали. Основними причинами подібних вчинків є ненависть, почуття образи, почуття заздрості і т. д. Порча може наводитися, як на конкретну людину, так і на групу осіб. Нижче будуть представлені головні види порчі.

 • Для невдачі. Причиною такого ритуалу вважається заздрість. Якщо людина починає заздрити успішній людині, то єдиним виходом для видалення успіху є порча. Вона може носити не тільки фінансовий характер, але і особистий. Тобто, жертва починає відчувати проблеми на особистому фронті, а в будинок приходять тільки біди.
 • На здоров’я. Жертву постійно починають мучити хвороба і погане самопочуття. Жінці ж можуть побажати безплідність і проблеми в плані жіночого здоров’я. Причиною вважається злість на того чи іншої людини.
 • На смерть. Даний вид є найстрашнішим. Причиною страху вважається те, що таку порчу не кожен маг зможе зняти. Очистити біополе, і позбутися від прокляття дуже важко. Не кажучи вже про те, щоб проводити ритуали самостійно в домашніх умовах.
 • З допомогою чого накладається порчі і пристріт

  Для того, щоб навести порчу на людину, знадобиться всього лише його особиста річ. Зазвичай, в якості таких речей використовується одяг, генетичний матеріал (волосся, нігті, шматочки шкіри), і фотографія. Єдина умова полягає в тому, що на фото повинна бути зображена тільки жертва. Бажано в повний зріст.

  Для того, щоб навести пристріт, не треба використовувати які-небудь речі. Достатньо лише подивитися на жертву, і побажати їй негативних життєвих ситуацій. Важливо пам’ятати про те, що наводити негатив можна тільки заслужено і при цьому максимально захистити себе від можливого негативу. Якщо ви використовуєте ритуали чорної магії просто так, то можете самі поплатитися за неї, адже буде вважатися, що ви не заслужено зіпсували життя людині, яка нічого поганого вам не зробив.

  Ознаки негативу

  Порча і пристріт можуть констатироваться за кількома ознаками. Перша ознака полягає в тому, що жертва починає впадати в паніку і депресію. Другий симптом представлений у вигляді того, що людина стає роздратованим і не здатним мислити адекватно. Третя ознака полягає в тому, що потерпілий виявляє в собі фобії, і постійно бачить жахливі сни.

  Намагайтеся швидко визначати причину свого поганого самопочуття. Чим швидше ви зможете визначити справжню причину, тим простіше від неї позбавлятися тим швидше настане очищення. Якщо запустити ситуацію, то позбутися від неї самостійно буде дуже важко, і доведеться витратити багато часу і грошей на те, щоб спеціалізований чаклун допоміг вам.

  Найпростіший спосіб з яйцем

  Для того, щоб позбутися від порчі, вам знадобиться яйце. Важливий момент, вибирайте тільки свіже яйце, яке не зберігалося в холодильнику. Якщо у вас такого немає, то сходіть на ринок і купіть. Зайдіть в будинок. В першу чергу, ви повинні водити яйцем по тілу потерпілого, і читати молитву. Читайте будь-яку молитву. Головне, щоб вона звучала від чистого серця. Після цього розбийте яйце, і влийте його в заздалегідь підготовлену воду.

  Через деякий час подивіться на яйце. Якщо невеликі нитки плавають наче дріт, то терміново позбавляйтеся від нього, і знову проводите ритуал. Проводиться до тих пір, поки жовток і білок не залишаться незмінними. Деякі фахівці вважають, що найкраще побажати виконавцю позитивних емоцій, і удачі в житті. Ось тільки більшість людей впевнена в тому, що краще всього говорити такі слова:

  «Нехай той, хто навів на мене порчу (пристріт), забере негатив назад собі. Те, що бажалося мені, нехай повертається до замовника. В дім мій чорна магія зайти не зможе. Хочу очистити свою ауру. Негативну енергетику бажаю терміново видалити. Амінь».

  Почистити свою енергетику можна свічкою. Для цього слід придбати атрибути в церкві. Запаліть, і водите свічкою по енергетичному полю жертви. Не допускайте ситуації, коли свічка стане гаснути. Це нехороший знак. При цьому необхідно читати молитву. Ритуал зі свічкою досить популярний серед знахарів.

  Сорокоуст також вважається прекрасною альтернативою. Якщо ви бажаєте убезпечити себе від негативу, то церква рекомендує користуватися церковними ритуалами. В першу чергу, варто замовити сорокоуст. Сенс ритуалу полягає в тому, що священик буде читати молитви за ваше здоров’я протягом сорока днів. Люди вірять, що порчі і пристріт незабаром відступлять.

  Обереги від порчі

  Вважається, що найбільш дієвим оберегом є гірський кришталь. Якщо ви бажаєте позбавитися від негативу, то носіть цілий місяць камінь на тілі. Він може бути, як в якості прикраси, так і в якості звичайного оберега. Після того, як пройде місяць, закопайте камінь в землю на місяць. Вважається, що в перший період часу камінь забирав всю негативну енергію від вас, а у другий місяць він віддавав весь негатив землі. Після того, як весь ритуал буде виконаний, викопайте камінь, і носити його постійно з собою. Він буде служити вам в якості захисту. Щоб його помити може допомогти звичайна глина яка теж забирає негатив.

  Якщо з приходом у дім певної людини, ваше життя пішло під укіс, то проаналізуйте приміщення на наявність підкладали. Якщо ви відшукайте незнайомі голки, шпильки, ляльки та інші сторонні предмети, то терміново викидайте. Ні в якому разі не беріть речі руками. Цим ви швидше прийміть на себе всі негативний вплив.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: