Як можна зняти порчу на бідність?

Визначити порча на гроші зовсім не складно, втім, як і навести, тим більше, що в мережі інтернет такої інформації вистачає і робити капості може будь-хто, хто побажає вам насолити. Як зняти порчу на бідність і убогість і вилізти з боргової ями, яку риють недоброзичливці? – Саме таке питання часто задають люди, що опинилися в скрутному становищі буквально за лічені місяці, при тому, що раніше були досить забезпеченими.

Зміст:

Як можна зняти порчу на бідність?

Як зняти порчу на бідність і злидні

Симптоми фінансової негативу

Перед тим як зняти порчу на бідність і злидні, необхідно впевнитися, що вплив дійсно було вироблено. Все буде залежати від того, як складалася життя жертви до наведення порчі, тому не для всіх прояви будуть однаковими, проте є декілька симптомів, за якими можна безпомилково діагностувати фінансову порчі:

Обряд для визначення

Помітивши у себе чи рідної людини пару-трійку симптомів зі списку, можна з упевненістю говорити про наявність порчі. Отже як зняти порчу на злидні? Існує обряд, за допомогою якого можна з точністю визначити чи є магічний вплив. Перед проведенням ритуалу, необхідно заздалегідь придбати світоч в храмі. Починають дійство рівно опівночі, залишившись у повній самоті.

Необхідно встановити палаючу свічку на рівній поверхні і сісти на відстані метра від неї. Між собою і світочем слід покласти блокнот або будь-який інший атрибут, з яким ви щодня ходите на роботу. Потім тричі прочитайте «Отче наш». Світочем потрібно водити над річчю і дивитися на те, які знаки вона вам стане подавати:

Що робити після діагностики?

Зняти порча на злидні, навіть найсильнішу можна самостійно. Перед тим, як проводити будь-який ритуал, людина повинен бути впевнений, що готовий дати відсіч темним силам і звільнитися від чар кривдника. Якщо ви знайшли в собі сили боротися з нечистю, можна приступати. Для проведення найбільш простого ритуалу знадобляться чорні нитки, грошова купюра будь-якого номіналу.

Складену в кілька разів купюру необхідно прихопити з чотирьох сторін, обговоривши заговір:

« Невдачі і бідність, не чекаю вас біля порога, не ходіть до мене в будинок. Зашью всі труднощі і безгрошів’я, удачу тому хочу повернути».

Як тільки вся операція буде виконана, потрібно взяти купюру і віднести її в ліс, там закопати під сухим деревом або кинути в швидкоплинну річку і йти додому не оглядаючись.

Свята вода – помічник в будь-якій проблемі

Зняти негатив допоможе вода. Щоб усунути магічну дію з вечора розкладіть на підвіконні декілька купюр різного номіналу, зверху поставте посудину з свяченою водою і напівпошепки промовте слова:

«Господь, Всевишній, уповаю на твою міць і співчуття, не дай загинути рабі Твоїй (ім’я). Допоможи зняти і відвести наклепи і прокляття. Слово твоє могутнє, праведне. Нехай кривдник забере собі свою злобу, заздрість, прокльони назад, а я буду під твоїм захистом. Освяти цю водицю, я її вмиюся. Змиє вона всі мої печалі і негаразди».

Вмивайтеся водою з посудини і залиште стояти її на купюрах всю ніч. Вранці необхідно вилити воду за віконце. Проводять ритуал тричі. По закінченні трьох днів, вам вдасться повністю усунути негативний вплив і повернути своє життя в колишнє русло. Після зняття порчі необхідно подбати про свій захист надалі. Для цього сходіть в храм і дізнайтеся, які молитви можна почитати, щоб залатати дірку в своїй аурі.

Потужний ритуал, що дозволяє очистити карму від негативу

Зняти порча на бідність і злидні допоможе повністю старовинний обряд з зеленою стрічкою. Для проведення дійства, крім зеленої стрічки, знадобиться:

До проведення дійства, потрібно взяти хлібну кірку і натерти її часником і сіллю. В квартирі необхідно залишитися в цілковитій самоті, щільно закрити вікна та двері. На підлозі викласти з стрічки символ нескінченності, а зверху встановити світоч. Потім всі атрибути необхідно щедро посипати корицею. Тримаючи в долонях хліб, читайте заговір:

«Святий Боже, деньга моя привернула ворогів, як шуліки налетіли вони, порча на бідність навели, щастя й удачу вирішили забрати. Нехай часник і сіль затрут, спалять і пристріт і порчі. Усе сміття потоне, в землю піде, так наверх більше не випливе. Амінь».

Усунення негативу з допомогою монет

Для даного ритуалу потрібно дванадцять монет різного номіналу, можна навіть різних валют. Всі їх складають у миску зі свяченою водою і читають ввечері заговір:

«Монета до монеті, удача в кишеню. Свою удачу я не відпущу, нікому не віддам. Хто хоче вкрасти ні з чим залишиться сам. Вода змиває, і порчі й прокляття, і наговір всякий, все з собою забере.»

Монети слід залишити на всю ніч у воді. Рано-вранці воду вилийте під дерево, а монети, протягом дня розкидайте по місту. Для захисту себе від посягань ворогів носите хрестик або заговорену шпильку.

Очищення будинку

Крім своєї карми потрібно почистити і карму свого житла, щоб повернути додому гроші і удачу. Ідеальний варіант провести обряд в чистий четвер. Такий ритуал допоможе позбутися злиднів назавжди.

У невелику ємність потрібно набрати свяченої води і знайти затишний куточок у будинку. Схрестивши мізинці на руках, читають такі слова:

«Водна стихія, ти силою свого поражаешь. Камінь точишь, бруд змиваєш. Сьогодні прошу вибачення у тебе. Ти всюдисуща, ти в морях, океанах, в людських будинках, в нас самих. Як тебе багато, так багато грошей нехай буде у мене».

Заговоренную воду слід додати у відро і вимити нею кожен куточок у будинку. Для більшої ефективності у воду можна додати сіль, звичайну кухонну або морську. Після такого обряду, ваш будинок буде цілий рік захищений від впливу заздрісників. У чистий четвер можна встановити міцну захист від порчі, не тільки для свого житла, але і для всіх членів сім’ї.

Щоб захистити свою сім’ю від негативних впливів ззовні, потрібно попередньо заговорити свячену воду. Рано вранці умити кожного члена сім’ї цією водою, при чому, використану рідину, потрібно зібрати і вилити на вулиці під саме велике дерево, промовивши слова:

«Дерево могутнє, водицею тебе напою, сім’ю захистити попрошу. Як міцні твої гілки, так міцно їх здоров’я, як не зламати твій стовп, так ворогів не зломити моєї родини».

Що являє собою негатив на безгрошів’я?

Перш, ніж приступити до обряду зняття порчі, слід замислитися, чим же ви могли на стільки, сильно насолити людині, щоб вам зробили такий «подарунок». Якщо вашої провини немає, то і зняти негатив буде зовсім просто. Якщо ж порчі наводиться з метою помститися вам за те, що дійсно заслуговує покарання, наприклад, незаконне привласнення майна, обман, то з таким негативом впоратися буде дуже складно.

Початкові ознаки порчі на безгрошів’я можна побачити тільки через тиждень після проведення ритуалу. Якщо жертва веде бізнес, то у неї засмутяться відносини з діловими партнерами. Крім цього несподівано нагряне податкова з різними перевірками і ретельно під вас копати. Найчастіше наводять порчу, використовуючи певні атрибути, в даному випадку це скоріше всього будуть гроші.

Будь заговір вступить в силу тільки тоді, коли жертва доторкнеться до подкладу. Перше, про що треба згадати, якщо ви підозрює на собі негативний вплив темних сил, не давав вам хто-то в останні дні яку-небудь річ. Часто жертви згадують, що дійсно мала місце подія, коли їм настирливо намагалися дати певну річ чи вкласти в руку гроші.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: