Як вивести плями від поту з одягу?

Як вивести плями від поту з одягу?

Виділяти приємний аромат, виглядати красиво і привабливо хоче, напевно, кожна людина. Важливий фактор для досягнення бажаного результату — чистий одяг. В даний час зберігати свіжість свого вбрання все простіше, можна щодня прати речі з допомогою відповідної техніки і бути на висоті.

Але буває і таке, що пральна машинка не в силах повернути одязі колишню чистоту, наприклад, вивести з білого одягу плями поту буває ой, як важко, особливо якщо забруднення застарілі.

Справитися з проблемою не допоможуть навіть новомодні пральні порошки, тут потрібно знати «секретні» рецепти. Тому давайте поговоримо про те, як вивести плями від поту.

Чому так складно видалити піт?

Пот має таку особливість: він ніби в’їдається в тканину, залишаючись в її волокнах і не бажаючи відпираються. Тому у більшості людей блузи, кофтинки, сорочки, сукні та інше прикрашаються непривабливими плямами. Особливо часто страждають від поту область пахв і шия.

Деякі люди в жарку пору року використовують спеціальні підкладки під пахви, які призначені для вбирання поту. Таке пристосування дозволяє не прати речі кожен день і оберігає їх від утворення жовтих плям від поту. Правда, коштують такі підкладки недешево, та й допомагають не на сто відсотків, так як іноді мимовільно «змінюють» місце свого розташування.

Звичайно, зараз існує величезна кількість дезодорантів і тальков, але вони погано рятують від поту, і плями на одязі все одно з’являються. Причому близько 70% людей заявляють про те, що використання антиперспірантів допомагають лише зберегти приємний аромат на шкірі протягом дня, але не рятують від вологих пахв.

До речі, деякі косметичні засоби з-за свого складу можуть бути винні в тому, що на вашому одязі з’явилися некрасиві забруднення. Найчастіше вони утворюються на речах чорних і білих квітів.

Відіпрати жовті плями від поту зі свого вбрання вийде легко і швидко, якщо забруднення «свіжі». Якщо ж річ з такими проблемами лежала довгий час, то усунути неприємність буде вельми складно. Тому регулярно перевіряйте свої речі: спортивний одяг, майки, сукні, сорочки і т.д. на предмет цяток. Чим швидше ви помітите проблему і спробуєте відіпрати забруднення, тим більше у вас шансів на успіх.

Вчимося позбавлятися від забруднень

Саме час перейти до питання про те, як можна видалити плями від поту. Способів кілька, розглянемо їх детально:

Як бачите, існує безліч способів впоратися з плямами поту на одязі. А щоб таких проблем не виникало, і всі забруднення відходили легко, стежте за своїми речами. Успіхів!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: