Як випрати пальто в пральній машині?

Як випрати пальто в пральній машині?

Щоб виглядати красиво і привабливо, важливо стежити за зовнішнім виглядом. Одяг повинен бути чистим, без плям і забруднень. Але як складно зберегти чистоту свого пальто навесні і восени, коли бризки бруду і дощ так і норовлять потрапити на тканину! Тому-то пані та носять свій верхній одяг акуратно, щоб не забруднити.

Але все одно прання неминуча. І якщо раніше жінки відносили свої речі в хімчистку, то зараз шукають альтернативу цій процедурі. Все більше дівчат влаштовують прання пальто в домашніх умовах. А як це зробити, не зіпсувавши річ, поговоримо далі.

Зміст:

 • Стираємо пальто в пральній машинці
 • Поради з прання кашеміру пальто
 • Поради з прання драпове пальто
 • Поради з прання пальто з вовни
 • Стираємо пальто в пральній машинці

  Насамперед розглянемо загальні поради з видалення плям з верхнього одягу. Звичайно, найправильніший варіант — випрати вручну. Але не всі жінки можуть це зробити і причини тут різні. Тому повернемося до прання пальто в сучасному агрегаті.

  Отже, якщо на етикетці вашого одягу немає знаків, що забороняють прання, то попрати пальто в машинці цілком реально (за винятком кашемірового вироби, але про це трохи далі).

  Перейдемо до послідовності позбавлення одягу від плям:

  Невеликий рада: якщо ваша річ не сильно забруднена, а вам потрібно вивести плями невеликого розміру, то покладіть одяг в спеціальний мішок для прання. Такий спосіб максимально щадний для тканини.

  Поради з прання кашеміру пальто

  Фахівці не рекомендують прати такий ніжний і делікатний матеріал як кашемір навіть в сучасних пральних машинках.

  Найправильніший варіант — видалення плям вручну.

  Для цього помістіть пальтечко в таз, попередньо наповнений водою тридцятиградусну температури з розведеним в ній порошком.

  Обережно пам’ятайте одяг руками, але не тріть. Потім прополощіть наряд в прохолодній воді. Віджимати виріб не можна, викладіть пальто на горизонтальній поверхні і розгладьте руками. Дайте трохи полежати, а потім відправте досушуватися на свіже повітря.

  Якщо у вас зовсім немає бажання прати вручну, і ви не боїтеся зіпсувати річ, то відправте її в машинку. Але пам’ятайте, температура не більше 30 градусів, м’який порошок, не віджимати.

  Просушувати, як і при ручному пранні. Правда, потім не дивуйтеся, чому пальтечко село і що з цим робити. На жаль, повернути колишню форму при зменшенні речі практично нереально.

  Поради з прання драпове пальто

  Верхній одяг з драпу у прекрасної статі у великій честі. Носять жінки такі пальтечка з задоволенням, а ось віддавати в хімчистку не люблять, дорого це. Тому і доводиться прати річ самостійно.

  Багато хто говорить про те, що найкращий варіант — видалення плям вручну, але можна зробити це і в пральній машині, головне, знати правила для драпове наряду:

  Після того як машинка закінчить свою роботу, витягніть з неї виріб і розташуйте на рушник для сушки.

  Перемішати річ на вішалку, поки вона не висохне, не варто.

  Поради з прання пальто з вовни

  Часто прати вовняну не так.

  Але якщо забруднення вже очевидні, то відправте своє вбрання в машинку, встановивши «Делікатний» режим прання з температурою не вище 40 градусів. Для очищення використовуйте спеціалізований засіб. Сушити вовняну верхній одяг рекомендується на свіжому повітрі, повісивши на вішалку.

  Як бачите, випрати верхній одяг з різних тканин в машинці можна декількома способами. Правда, перш ніж приступати до позбавлення наряду від плям, вивчіть всі етикетки. Більшість модних виробів не можна піддавати механічним впливам.

  Тому тим, хто не хоче ламати голову над питанням, що робити, якщо улюблене пальто село після прання, необхідно бути уважними до речей. Читайте рекомендації виробника.

  Тільки при такому дбайливого ставлення наряди будуть радувати вас довгий час!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: