Як почистити мікрохвильовку всередині?

Як почистити мікрохвильовку всередині?

Можна без докорів сумління сказати, що мікрохвильова піч — це найкорисніше винахід людства. Принаймні, саме ця техніка показала нашим домогосподаркам, що заморожений запас фарш реально розморозити нема за ніч, а всього за кілька хвилин. І що курка-гриль прекрасно готується в домашніх умовах, а не тільки купується в сумнівних торгових точках.

Все це, безсумнівно, не може не радувати, але тільки до того моменту, коли язик заходить про чищення приладу. І якщо зовні його досить просто протерти вологою губкою з миючим засобом, то з внутрішньою начинкою виникають проблеми.

Протягом малого періоду часу вона покривається досить значним шаром жиру, патьоків, плям і інших неапетитних забруднень. І виною тому навіть не неохайність господині, а незручне (в плані повсякденному чистки) внутрішню будову мікрохвильовки. Через нього все зайве доводиться вичищати мало не вушними паличками, зубними щітками і зубочистками, витрачаючи на процес не тільки масу часу, але і нервових клітин.

Виявляється, існує маса Лайфхак щодо того, як, мало в не в одну мить, очистити мікрохвильову піч всередині. І саме про них ми і потеревенити в даній публікації.

Зміст:

 • Види внутрішнього покриття
 • Професійні засоби для чищення
 • Користуємося підручними продуктами
 • чистимо паром
 • Види внутрішнього покриття

  Те, наскільки складно буде прибрати засохлі плями жиру і їжі, залежить від матеріалу, з якого виготовлена ​​сама камера приладу.

  На сьогоднішній день вона може мати таке покриття:

  Професійні засоби для чищення

  Нині в продажу є досить спеціальною кухонною хімії, виробники яких гарантують позитивну відповідь на те, як можна очистити мікрохвильову піч всього за 5 хвилин. Випускаються ці засоби у вигляді спреїв або аерозолів, і наносяться без застосування губок або щіток. Після того як закінчиться необхідний час, вам залишиться тільки протерти піч всередині.

  В принципі, можна обійтися і звичним продуктом для миття посуду, тільки він дає занадто рясну піну, і є ризик просто не вимити її всю з луг і закутків приладу. Та й чекати його дії доведеться хвилин 30, не менше. До речі, ніколи не користуйтеся гелями для чищення плит, оскільки вони дуже агресивні по відношенню до будь-якого типу внутрішнього покриття мікрохвильової печі.

  Користуємося підручними продуктами

  Сьогодні все частіше доводиться відмовлятися від промислової чистить хімії через її дорожнечу і шкідливості для людини та навколишнього середовища.

  Сумувати з цього факту немає ніякого сенсу, оскільки існує маса варіантів того, як очистити мікрохвильовку звичайними кухонними продуктами, наявними в кожному будинку:

  чистимо паром

  Мабуть, ми трохи погарячкували, назвавши варіант з господарським милом самим бюджетним. Насправді, в домашніх і зовсім вже складних умовах внутрішню камеру печі реально відчистити парою.

  Жароміцну ємність наповнюють чистою водою, поміщають всередину приладу, і хвилин на 5-8 включають його на всю потужність. Рідина повинна закипіти, а сама камера — заповнитися парою. Після цього дверку тримають закритою ще хвилин 20, і протирають Відпарити поверхню вологою і сухою губкою.

  Результативність парової чистки можна збільшити, якщо в що знаходиться в печі миску додати соду, оцет або лимонку.

  Робиться це в такий спосіб:

  У тому випадку, якщо зважаючи на неприємний запах вас бентежить варіант з оцтом, його цілком можна змінити лимоном. У даній ситуації цілий цитрус нарізається тонкими кружечками, поміщається в посуд, заливається склянкою води і відправляється на кип’ятіння.

  Варто акцентувати увагу на можливості змінити спосіб з оцтом або лимоном на апельсинову чистку, після якої побутова техніка буде виділяти приємний аромат.

  Незважаючи на гадану елементарність всіх варіантів очищення мікрохвильовки, хочеться порадити наступне: не доводьте прилад до жахливого стану, намагайтеся протирати його після кожного використання, і користуйтеся спеціальним посудом з кришками. Всі ці нехитрі прийоми заощадять ваш час, і продовжать термін служби печі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: