Як найкраще вимити вікна без розлучень?

Як найкраще вимити вікна без розлучень?

Все нові й чисті побутові прилади, техніка і інша начиння з часом перестають такими бути, якщо за ними не доглядати. Ось і тільки встановлені пластикові вікна по подію 3-6 місяців вимагають першої миття. Як це зробити правильно і що потрібно для того, щоб стекла і рами сяяли чистотою?

Як добре вимити вікна без розлучень? Для початку потрібно знайти спеціальну ганчірку, а краще декілька. Вони повинні добре вбирати вологу, тому краще, якщо вони будуть виконані з мікрофібри.

Якщо немає ганчірки, можна взяти губку для миття посуду, а ще краще придбати спеціальний склоочисник. Він ще носить назву стяжки або зганяння.

Це пристосування обладнано губкою на одній стороні і гумовою прокладкою на інший, що дозволяє добре намилити брудне скло, а після зігнати з нього всю піну. Довга ручка полегшує процес миття і вам навіть сподобається це заняття.

Зміст:

 • Вибір миючого засобу для вікон
 • Особливості миття вікон без розлучень
 • Як вимити вікна зовні
 • Вибір миючого засобу для вікон

  Що може знадобитися ще? Природно, ємність з водою, а ще миючий засіб. Його можна придбати в спеціалізованому магазині, а можна приготувати самостійно.

  Ось кілька рецептів приготування:

  Особливості миття вікон без розлучень

  Як можна вимити пластикові вікна без розлучень?

  Природно, спочатку необхідно вимити рами, але це стосується і тих, які виготовлені з дерева і пофарбовані. Основною областю забруднення є стик скла і рами, тому тут необхідно орудувати ганчіркою більш ретельно.

  Склоочисником рухатися зверху вниз, зганяючи всю піну і кожен раз не забувати протирати гумку сухою тканиною. На особливу увагу заслуговують металева фурнітура, гумовий ущільнювач і дренажні отвори.

  Чисто вимивши фурнітуру, необхідно дочекатися її висихання і змастити машинним маслом.

  Гумовий ущільнювач ретельно протерти гліцерином або спеціальним силіконовим мастилом: вона продовжить термін його служби, вбереже від висихання і розтріскування. Дренажні водовідводи промити за допомогою спеціального набору по догляду за пластиковими вікнами.

  Щоб надовго зберегти чистоту вікна, завершальним етапом скла можна протерти сумішшю з 70 мл гліцерину, 30 мл води і пари крапель нашатирного спирту. Після цього на поверхні залишиться тонка захисна плівка, яка забезпечить чистоту на довгий час.

  Як вимити вікна зовні

  Тут без спеціального склоочисника на довгій ручці точно не обійтися, але що робити, якщо прийшов час вимити балкон або лоджію? Добре, якщо ще на етапі скління була передбачена можливість відкрити кілька стулок і отримати доступ до кожної точки, а якщо її немає? Як в цьому випадку вимити вікна на лоджії зовні?

  Є кілька ефективних способів:

  Але найкраще звільнити пластикові рами на балконі від стулок і спокійно і без суєти, а найголовніше — ризику для життя вимити скла внизу, а після і самі рами, вставши на стілець.

  Це найправильніше рішення і не треба витрачатися на спеціальні пристосування. Успіхів!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: