Як прибрати сліди жуйки з одягу і волосся?

Як прибрати сліди жуйки з одягу і волосся?

Вступити в жуйку — це неприємно, сісти на неї — просто огидно. І не тільки від думки про чиюсь свинстві, а тому, що усунути жуйку з тканини досить складно, особливо, при відсутності відповідного досвіду і знань. Чи можна врятувати річ своїми силами, віддати її дорогущую хімчистку, або викинути, не витрачаючи даремно ні сил, ні часу?

Зміст:

 • Що можна зробити?
 • Що робити з зіпсованими джинсами?
 • рятуємо волосся
 • Що можна зробити?

  Насправді ж, існує дев’ять досить результативних способів того, як вивести жуйку з одягу.

  В тому числі:

  Але найдивовижніший варіант того, як вивести ненависне пляма від жуйки з одягу, полягає в використанні… нової жуйки! Її потрібно добре розжувати, а потім методично та щільно приклеювати до старої, поки вона повністю не отлепілі від тканини. У тому випадку, якщо немає ніякого бажання експериментувати із зовнішнім виглядом предмета свого гардероба, сміливо вирушайте в хімчистку. За порівняно невисоку вартість ви повернете своїм штанів або спідниці первозданну чистоту і охайність.

  Що робити з зіпсованими джинсами?

  Як показує практика, набагато складніше вирішити проблему того, як відіпрати жуйку від джинсового одягу. А все тому, що така річ навряд чи поміститься в морозилці, і її не можна протирати ацетоном, оцтом або тим же бензином. Всі ці засоби негайно зроблять джинс «вареним», і навряд чи вже будете хизуватися в такому предметі гардероба.

  Знову ж, не потрібно турбуватися, спробуйте видалити жуйну пляма наступними способами:

  рятуємо волосся

  Якщо відіпрати липку масу ще представляється реальним, то у випадку з її потраплянням на волосся доведеться неабияк потрудитися. Щоб врятувати шевелюру спробуйте поперемінно впливати на брудне місце холодом і теплом. Зручніше за все скористатися змішувачем, що дає дуже гарячу і практично крижану воду.

  Якщо такого немає, озбройтесь шматочком льоду і грійте чайник. Як тільки жуйка затвердіє, по максимуму її кришити і вичісуйте, потім нагрівайте залишки і ліпіть з них нову коржик. Повторюйте ці маніпуляції до тих пір, поки повністю не позбудетеся від проблеми.

  Цілком ймовірно, що доведеться по черзі вичісувати гребінцями з частими і рідкісними зубами, кілька разів мити голову і все повторювати заново. Але це набагато краще, ніж кардинально міняти зачіску.

  Зауважте, що такий варіант прийнятний тільки в тих випадках, коли липка маса застрягла нема на коренях локонів, а на середині або кінчиках.

  З короткими пасмами все трохи оптимістичніше. Їх просто слід щедро намазати будь-яким маслом рослинного походження, після чого методично вичісувати і вибирати з них жуйку.

  В принципі, все цього цілком достатньо для того, щоб повернути собі і своєму одязі первозданну чистоту і охайність.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: