Як почистити кришталь?

Як почистити кришталь?

Люстри з кришталю зустрічаються не в кожному будинку, так як задоволення це все-таки дороге, а ось посуд з цього скла, подарована бабусею або придбана ще за часів СРСР, є у багатьох. Її дістають із запилених полиць тільки під час особливих урочистостей, поставлений на місце до наступного випадку. Якщо мити такий посуд не надто ретельно, з часом вона може потьмяніти і втратити свою минулу велич і розпорош фарб. Як почистити кришталь?

Зміст:

 • Правила
 • секрети чищення
 • Чищення кришталевої люстри
 • Правила

  До миття такого посуду необхідно підходити відповідально, адже цей тип скла, вироблений особливим чином, досить примхливий і може легко розбитися при необережному поводженні і перепадах температури.

  Тому обробляти його потрібно в теплій, а не гарячій воді і не використовувати сильні абразиви.

  Після миття кришталь не прийнято залишати сохнути: його потрібно відразу витерти ганчіркою, бажано з мікрофібри, яка не залишає на поверхні ворсинок. Як можна почистити кришталь в домашніх умовах?

  Звичайне мило використовувати не рекомендується, так як на поверхні після цього залишиться некрасивий знебарвлювання, а в гранях і інших елементах малюнка осядуть частки засоби.

  Можна купити спеціальний миючий склад для догляду за кришталем, але якщо ви такого не знайшли, виручить і звичний засіб для миття посуду.

  Мити кришталь краще в пластиковому тазу, поклавши на дно бавовняну тканину. Навіть якщо ваза або келих вислизнути у вас з рук під час обробки, можна бути впевненою, що він не розіб’ється. Щоб вироби засяяли як нові і знову радували переливами фарб, можна додатково використовувати народні засоби. Ці ж поради годяться в разі, якщо ви шукайте спосіб, як можна почистити гірський кришталь в домашніх умовах.

  секрети чищення

  Як можна почистити кришталь до блиску?

  Ось кілька порад:

  Чищення кришталевої люстри

  Як можна почистити люстру з кришталю? Питання не пусте. Такі вироби, як правило, відрізняються громіздкістю, а ще витіюватій і багатошарової конструкцією, що складається з безлічі невеликих підвісок. Ситуація ускладнюється тим, що люстру не завжди можна демонтувати. Вихід може знайтися такий: знеструмити електрику, підстелити на підлогу під люстру поліетилен і приступити до її обробці спеціальним засобом. Воно буде стікати вниз, несучи з собою бруд і пил. Після залишиться тільки протерти виріб насухо.

  Як ще можна почистити помутнілий кришталь, з якого зібрана ваша люстра?

  Можна провести суху чистку за допомогою антистатичної щітки-Дастер. Гофровані поверхні можна обробити малярської пензликом. Якщо ви вибрали перший спосіб, то додатково можете кожну підвіску вмочити в розчин нашатирного спирту.

  Розчиніть 1 частина спирту в 3 частинах води і використовуйте за призначенням, а якщо вам це незручно, надіньте на руки бавовняні рукавички і працюйте в них, вмочуючи пальці в розчин і протираючи всі грані освітлювального приладу.

  Якщо є можливість люстру зняти, то ви можете використовувати один з вищенаведених способів чищення в домашніх умовах. Мити кришталь, в тому числі і гірський, можна в розчині води, спирту, оцту і гірчичного порошку. Просто додайте в теплу воду по півсклянки цих інгредієнтів і замочіть в цьому складі вашу люстру. Для блиску обполосніть підкисленою водою, протріть всі елементи на сухо і можна вішати люстру назад. Ось і всі секрети.

  Щоб не довелося шукати спосіб відтерти бруд, доглядайте за цим примхливим склом правильно і вчасно мийте і тоді він ще довго буде радувати вас блискучими і переливаються всіма кольорами веселки відблисками. Успіхів!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: