Як позбутися від комах в ванній?

Як позбутися від комах в ванній?

Поява комах в туалеті і ванній — завжди неприємний сюрприз, адже це зовсім не місце для тварин, а куточок особливої ​​чистоти і гігієни в домі. Щоб розпізнати живність і знайти надійний засіб від її присутності, вам знадобляться прості домашні поради.

Зміст:

 • Які комахи живуть у вашій ванній
 • павуки
 • таргани
 • чешуйніци
 • мокриці
 • Мушки-бабочніци
 • комарі
 • Як боротися з комахами в туалеті і ванній кімнаті
 • Які засоби допоможуть боротися з комахами
 • Які комахи живуть у вашій ванній

  Фауна, що мешкає в цих затишних місцях, не надто різноманітна, так що помилитися з визначенням складно. До того ж методика вигнання для всіх цих видів одна і та ж, і вам не доведеться докладати надмірних зусиль.

  Залежно від регіону, пори року і мікроклімату вашої ванної кімнати, в ній можуть оселитися:

  павуки

  Селяться в сухих місцях з хорошою тягою вентиляції, нешкідливі, але докучають тим, що мають звичку падати на вас, поки ви миєтеся в душі. Крім того, їх павутина створює неохайний вигляд по кутах і біля труб. Нечисленні, зазвичай в санвузлі їх водиться 3-5 особин.

  таргани

  Кожен знає, які на вигляд ці огидні жуки, і з якою швидкістю вони розмножуються. Небезпечні не тільки тим, що викликають огиду у відвідувачів туалету та ванної, але і тим, що здійснюють дальні вилазки на кухню до вашого відра для сміття і продуктовим запасах. Абсолютно неприпустимо терпіти їх присутність, адже вони розносять кишкові інфекції!

  чешуйніци

  Малосимпатичні на вигляд істоти з довгастим тільцем і шістьма ніжками, розміром не перевищують 1 см. Якщо ви засікли білих комах у ванній, знайте, що це вони. Їх молодняк має знебарвлений панцир, який темніє лише з часом. Чешуйніци абсолютно нешкідливі і підлягають знищенню з тієї точки зору, що комах взагалі не місце в житловому будинку. Хоча ці маленькі білі жучки здатні трохи зіпсувати зовнішній вигляд книг і надрукованих фотографій, якщо доберуться до цих улюблених своїх ласощів. Живуть в сирих щілинах підлоги, плитки і за трубами.

  мокриці

  Якщо ви не ентомолог, то вам байдуже, що ці на вигляд комахи насправді є дрібними рачками. Нешкідливі співмешканці можуть позбавити вас тим, як згортаються в клубком від дотику. Так само огидні, як і чешуйніци, і в чистій квартирі мешкати не повинні. Мокриці живуть в вогкості і пилу, харчуються рослинною органікою, ночами покидаючи укриття в пошуках частинок такий у вашому домі. Виявити їх можна або вночі, або розкривши їх притулок під ганчір’ям, нещільно сидить кахлем, лінолеумом або за трубами.

  Мушки-бабочніци

  Це дрібні, не більше 3 мм в розмаху крилець, мушки. Відкрито селяться і розмножуються у ванній над раковиною і біля кранів, що дають текти. Їх стихія — вогкість і прохолода, а харчуються вони гниють залишками абсолютно будь-якого роду.

  Для вас бабочніци не є небезпечними, так як не переносять хвороби, не кусаються і не псують ваші речі. Однак неприємно дивитися, як їх виводок окупує санвузол, а потім поширюється на кухню і в передпокій, підвал будинку та ін. Тому від них краще позбавлятися і спокійно відвідувати душову кабінку.

  комарі

  Домашні кровососи здатні підселитися до вас у вигляді цілої популяції, якщо житлові умови у вас такі, що у ванній кімнаті постійно стоїть відкрита каністра з водою (таз, відро, будь-яка ємність). Чи треба пояснювати, що комарів слід знищувати, адже вони ніколи не відмовлять собі в задоволенні залишити вам свій сверблячий укус, поки ви переодягаєтеся або навіть миєтеся у ванні. Приваблює їх, зрозуміло, вогкість і відкритий доступ до стоячій воді, практично персональний домашній ставок для паразитів. Позбавтеся від них обов’язково.

  Як боротися з комахами в туалеті і ванній кімнаті

  Після невеликого огляду ми з’ясували, що заводяться майже всі комахи у ванній від вогкості, тому основні заходи будуть спрямовані на усунення цього фактора.

  Способи боротьби з комахами в санвузлі:

  Ці дії повністю виключать появу будь-яких комах у вашій ванній кімнаті. Підтримувати чистоту потрібно постійно, чистити сантехніку і підлогу раз на тиждень. Ще потрібно проводити планову прибирання стін, стелі, труб і важкодоступних місць раз в 2-3 місяці.

  Які засоби допоможуть боротися з комахами

  Чи відчуваєте, що без хімії не обійтися, і хочете спростити собі задачу? Тоді ви можете придбати один із засобів для знищення домашніх комах. Спрей можна розпорошувати безпосередньо на особин всіх видів, особливо комарів, або на поверхні в місцях появи комах. Гель видавлюють тонкою смужкою там, де за вашими спостереженнями водяться таргани, чешуйніци і мокриці. Проти павуків зазвичай отруйні засоби не використовуються, досить видалити їх і прибрати павутиння.

  Список засобів від комах, які ви можете застосовувати:

  Комахи у ванній турбують перш за все своїм непривабливим видом і атмосферою забрудненості.

  Не варто бити тривогу і боятися зараження або укусів, однак слід підтримувати порядок і своєчасно усувати вогкість, яка залежить від мікроклімату приміщення.

  Затишний і чистий будинок не терпить співжиття з подібними істотами!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: