Як позбутися від пилу в квартирі?

Як позбутися від пилу в квартирі?

Кожну господиню хоч раз в житті мучило питання, як позбутися від пилу в квартирі не на день-два, а хоча б на тиждень. Здається, що прибрати її всю просто нереально, і після ретельної вологого прибирання вона з’являється практично моментально, особливо на полірованих поверхнях. Звідки ж вона там береться, і куди її подіти надовго?

Зміст:

 • Основні пилозбірники
 • Секрети ідеального порядку
 • маленькі помічники
 • примарна небезпека
 • Основні пилозбірники

  Пил в будинку — це не просто дратує, а й хвороботворний фактор, особливо небезпечний для маленьких діток. Справа в тому, що її найбільша концентрація спостерігається на висоті 0,7-1,5 метра від підлоги.

  Виходить, що заради зменшення її кількості потрібно здійснити такі заходи:

  Секрети ідеального порядку

  Алгоритм того, як позбутися від настирливої ​​пилу в квартирі надовго, виглядає наступним чином:

  В процесі того, як ви будете намагатися повністю позбутися від пилу в будинку, залиште всі вікна і кватирки відкритими, але не нарозхрист, а на режимі провітрювання. Від вуличного пилу вашу квартиру захистять дрібні москітні сітки, додатково накриті вологою марлею.

  маленькі помічники

  У питанні того, як позбутися від пилу, всі засоби хороші, але найпопулярніші з них виглядають так:

  примарна небезпека

  Пил, що залишилася після ремонту, є мікроскопічні частинки органічної етіології. Згідно з дослідженнями співробітників Арізони інституту, всього за 2 тижні її концентрація в замкненому приміщенні досягає 12 тис. Пилових частинок на 1 кв. см житлової площі.

  У будівельній і побутового пилу присутні як мінеральні включення, так і мікрочастинки шкіри тварин / людини, незримі паперові волокна, пилок кольорова і навіть відгомони диму і сажі (якщо язик йде про будинки з пічним або камінним опаленням).

  Небезпека неприємних запахів і органічних частинок полягає в тому, що вони стають відмінною середовищем для утворення, розвитку і розмноження невидимих ​​нами кліщів-сапрофітів. Вони не зіпсують вашу меблювання і не можуть переносити ніяку інфекцію, проте здатні стати джерелом серйозного захворювання — астми і складної форми алергії.

  Цікавим є той факт, що пил не виносить холоду і спеки.

  А тому, всерйоз задавшись питанням того, як позбавитися від кліща домашнього пилу, практикуйте вибивання килимів на морозному снігу і прожарювання подушок / перин на літньому сонці.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: