Як відмивати зеленку після вітрянки?

Як відмивати зеленку після вітрянки?

У нашій країні активно практикується використання зеленки. Причому цей яскравий препарат застосовується для знезараження і лікування порізів, ранок, саден, укусів комах і інших пошкоджень шкірного покриву. Але найчастіше про зелений розчин згадують саме в разі зараження вітряною віспою. І все б нічого, але після того як захворювання пройде, на тілі, і навіть на волоссі, залишаються плями відповідного кольору.

Зміст:

 • Зеленка при вітрянці: чому саме вона?
 • відмиваємо руки
 • Що робити з тілом та обличчям?
 • рятуємо волосся
 • Як вчинити з речами?
 • Зеленка при вітрянці: чому саме вона?

  Перед тим як ми розкриємо вам секрет того, чому можна відмити зеленку після перенесеної вітрянки, пропонуємо зрозуміти, чому це захворювання прийнято лікувати саме таким «брудним» способом. Адже найцікавіше в тому, що самі ліки не робить на вірус ніякого смертельного впливу. Так чому ж від нього до цих пір не відмовилися ні лікарі, ні батьки?

  Відповідь дуже проста: ще дуже багато років тому медиків почав спантеличувати питання того, як довго дитина, яка хворіє на вітрянку, може служити джерелом зараження? В результаті проведення відповідних досліджень, було встановлено наступне: на п’яту добу після виникнення перших пухирів малюк перестає бути носієм вірусу.

  Завдяки цьому, сучасна мама може сама відслідковувати перебіг захворювання. Для цього їй потрібно щоранку наносити зеленку на нові бульбашки. В один прекрасний для всіх днів вона виявляє, що на тілі її чада немає свіжих ознак хвороби, і дитина вже не представляє небезпеки для оточуючих.

  Виходить, що плями зеленки — це своєрідні індикатори, що допомагають контролювати появу нових ознак вірусу, тоді як ніякого цілющого ефекту від них чекати не варто.

  Хоча ні, мінімальна користь від ліків є: в разі розчісування пухирів, воно надасть мінімальний антисептичну дію. Знову ж таки, завдяки багаторічній практиці вдалося зрозуміти, що зеленка запобігає перетворенню маленьких прищиків в величезні водянки.

  Висновок такий: сенс в застосуванні зеленого розчину все ж є, а, значить, що необхідно заздалегідь підготуватися і дізнатися, чим потім відмити зеленку з шкіри своєї дитини після перенесеної вітрянки.

  відмиваємо руки

  У шкіри рук є одна особливість — вона не настільки сприйнятлива, як, скажімо, попи або грудей, а тому по відношенню до неї можна застосувати досить багато коштів.

  Якщо не сильно заморочуватися, то допустимо просто часто мити руки, обов’язково з милом і в теплій воді. Через кілька днів цятки збліднуть і повністю зникнуть.

  У тій ситуації, коли відмити наслідки вітрянки з рук потрібно в терміновому порядку, скористайтеся такими порадами:

  Що робити з тілом та обличчям?

  Вирішити питання того, як відмити зеленку, що залишилася на всьому тілі після вітрянки, можна тільки одним способом — постійними банними процедурами з використанням мила. Діткам, які перенесли вірус, дається 10 днів на повне одужання, а, значить, що у вас цілком достатньо часу на ванно-лазневі процедури.

  рятуємо волосся

  Складніше за все повністю прибрати діамантовий розчин саме з волосся, в які він в’їдається намертво.

  Але і з цієї ситуації є вихід, і не один:

  Як вчинити з речами?

  Цілком логічно, що хворіє на дитині потрібно допомагати дотримуватися особистої гігієни, а саме кожен день міняти йому постільну і натільну білизну. В результаті утворюється стос речей, безнадійно забруднених зеленкою. Здавалося б, що можна просто закласти їх в пральну машинку, насипати порошку, відбілювача і кондиціонера, а після просто висушити ідеально чистий текстиль. У реальності, все набагато складніше.

  Спочатку необхідно замочити всі речі в дуже концентрованому мильному розчині. Для його приготування потрібно натерти один брусок господарського мила, залити його гарячою водою, додати пральний порошок і в усьому цьому замочити білизну на кілька годин. Після всіх цих маніпуляцій зелені плями зникнуть самі собою.

  Набагато складніше з тканини виводиться повноцінне пляма діамантового розчину. У даній ситуації може допомогти тільки специфічний і дуже концентрований порошок-плямовивідник.

  Зазвичай його пропонують такі мережеві компанії, як Амвей або той же Фаберлік. Знову ж таки, вважати їх панацеєю не варто, оскільки подібні продукти по-різному впливають на вовняні, шовкові, або х / б тканини.

  Як бачите, в вітрянці і зеленці немає нічого страшного. Перша — обов’язкова дитяча хвороба, яка досить швидко проходить, друга — помічник і шкідник в одній особі.

  Але справжня мама і господиня впорається і з тим, і з іншим, особливо за допомогою наших рекомендацій.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: