Чим відмити сліди від скотчу?

Чим відмити сліди від скотчу?

Простому обивателю давно відомо, що без скотчу світ звалився б в один момент. Цією липкій стрічці під силу витримати буквально все: що норовить впасти карниз, ось-ось розвалюється стіл, яка розпадається коробку з картону і все в такому дусі. Але, як і все, що існує в світі, скотч має свої недоліки, а саме: властивість закінчуватися в самий невідповідний момент, і залишати важкозмивні сліди на облагороджує поверхні. Ось про те, як їх все-таки змити, і піде язик в даній публікації.

Зміст:

 • Чому вони залишаються?
 • чистимо меблі
 • чистимо скло
 • Як прибрати відмітини від двосторонньої липкої стрічки?
 • Чому вони залишаються?

  Сліди, а, вірніше, липкі плями, залишаються через те, що клейка стрічка має специфічну структуру: на основу з фольги, паперу або поліетилену завдано липкий шар. Причому клейове з’єднання з основою набагато сильніше, ніж з тією площиною, на яку переноситься стрічка. Здавалося б, клей повинен послідувати за своєю основою відразу ж, як почнуть віддирати за непотрібністю, але не тут то було.

  Справа в тому, що це саме речовина, що клеїть має погане (а може і чудове) властивість «в’їдатися» в скло, пластик або метал з силою, яка залежить від двох чинників:

  чистимо меблі

  Як вже говорилося вище, клейка стрічка — це універсальний спосіб скріпити, склеїти, зібрати і підтримати речі і предмети з найрізноманітніших матеріалів. На предметах обстановки її сліди зазвичай з’являються після переїзду, або коли в будинку живуть малі діти, приклеюючі на шафу і дзеркало вирізки з журналів, картинки і фотокартки.

  Але, як тільки дитятко виростає, бажання негайно відмити чим-небудь застарілі сліди від скотчу стає просто величезним, і зробити це реально декількома способами:

 • Будь-яке масло рослинного походження — це найперше засіб для безповоротного видалення слідів скотча. Просто змочіть їм ганчірку, і пройдіться по забрудненим місцях. Плями зникнуть практично відразу;
 • Масляні ефіри теж прекрасно справляються з аналогічним завданням, тільки перед їх застосуванням на руки слід надіти рукавички;
 • Якщо потрібно відмити дуже в’їдаються липкі відмітини, спробуйте змішати рослинне і ефірне масло в рівних кількостях. Перш ніж ви завдасте склад на поверхню меблів, перевірте його вплив на непомітній ділянці шафи або столу. Справа в тому, що деякі різновиди деревини та полірування не витримують такого напору.
 • чистимо скло

  Необхідність видалити неприємні сліди скотча з скла зазвичай з’являється після свят, коли на вікна хочеться повісити сніжинки, новорічні трафарети та інші прикраси. Як тільки урочистості закінчуються, перед господинями постає нагальне питання: чим же можна швидко очистити сліди від скотчу?

  Пропонуємо наступні варіанти розвитку ситуації:

  Якщо все це не допомогло вам позбутися від клейких слідів, спробуйте зішкребти їх лезом. Приготуйтеся до неприємних скреготливим звукам, і високу ймовірність залишити подряпини. До речі, аналогічними способами можна видалити сліди скотча і з пластика, і з металу.

  Як прибрати відмітини від двосторонньої липкої стрічки?

  Цей винахід ще більше спростило життя сучасної людини, ось тільки з наслідками його використання вже не впораєшся мильним розчином або іншими примітивними засобами.

  У даній ситуації потрібно поступити таким чином:

 • Для видалення липких відмітин, їх спочатку потрібно нагріти феном, і тільки потім постаратися зчистити хімічною речовиною або механічним способом, тобто, з використанням грубої боку вологої губки;
 • Більш радикальні, але безвідмовні способи видалення клейких плям на увазі використання уайт-спіриту, бензину або іншого розчинника, який не зашкодить облагороджує поверхню;
 • Сьогодні дуже модно користуватися меламінів губками. Це і правда відмінний варіант того, як позбавитися від в’їдаються слідів скотча. Досить просто протерти брудне місце губкою, щоб залишки речовини, що клеїть перетворилися в катишки. А ось їх доведеться прибирати довго, по одній, і мало не вручну.
 • Якщо все це здається вам занадто тягомотно і складним, наступного разу купите скотч, який залишив ніяких слідів на будь-якій поверхні. Варто подібний продукт дорожче свого аналога, але від пластику і скла його можна відірвати безслідно.

  В цілому ж, навіть залишає відмітини скотч — це не така вже й глобальна проблема. Просто потрібно проявити кмітливість і трохи терпіння.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: