Як спокусити чоловіка?

Як спокусити чоловіка?

Як зачарувати чоловіка? Як бути привабливою для свого коханого? Як розвинути стосунки? Мабуть, на всі ці питання більшість сучасних дівчат вже знають відповідь. І це аж ніяк не з книг з психології або інтернет-інструкцій зі зваблення. Уроки по зваблюванню тут ні до чого.

Мистецтво спокушати закладено в жінці генетично. Жести, рухи тіла, міміка… Розум, характер, неприступність… Чоловік звик підкорювати і домагатися. А жінка, в свою чергу, повинна йому підігравати. Кокетство, прояв інтересу до справ партнера, вміння слухати і захоплюватися — краще, що може «спокушати» чоловіка.

Взаємини між жінкою і чоловіком — своєрідна гра. Однак вона закінчується, коли в життя приходять побут і обов’язки.

У таких життєвих умовах чоловікові і дружині головне повністю не забути про те, чим вони колись «зачепили» один одного, щоб їх тяжіння не було «з’їдено» буденністю.

Запам’ятайте, навіть самі феєричні і яскраві почуття, рано чи пізно втрачають гостроту. Звичка і повсякденність, втрата романтизму і пристрасті можуть зруйнувати ваш союз дуже швидко.

Так само хочеться сказати про те, що проблеми в парі, це не тільки вина жінки. Так що, милі дами, не варто заздалегідь себе бичувати. Чоловік теж не повинен забувати про свої «обов’язки». Але зараз ми розглянемо тему «Як спокусити партнера» з жіночої сторони. Якщо у вас почалися проблеми у взаєминах, можливо, і чоловік прочитає щось схоже на «П’ять способів спокусити дружину в домашніх умовах». А поки поговоримо про жіночі хитрощі. Поїхали!

Причини охолодження чоловіка до дружини

Ви благополучна сім’я, живете окремо, діти ростуть… Все здавалося б ідеально, але ви вже давно з чоловіком не тримайтеся за руки, він все рідше видзвонюють і частіше затримуватися на роботі, секс у вас «за розкладом» і «для галочки». Що це? Проблеми в офісі? Втома від сім’ї? Спокушає інша? Якщо вчасно не з’ясувати причину такої поведінки і не усунути її — все може статися!

Існує кілька основних факторів, через які чоловік може втратити інтерес до законної дружини:

Як повернути власного чоловіка?

Є приказка: «Чоловік любить очима, а жінка вухами». Так чи інакше, бажання народжуються в голові. Як будуть розвиватися ваші подружні стосунки: духовні, сексуальні і побутові, залежить виключно від вашого обопільного прагнення, уяви і прояву фантазій.

Отже, щоб незабаром не спокушати, заманюючи назад, колишнього, але все ще улюбленого чоловіка, не втрачайте ні хвилини. Почніть з себе, а він, як то кажуть, «підтягнеться». Пам’ятаючи споглядальний стиль спілкування чоловіка, поміняйте спершу свого звичного зовнішній вигляд. Згадайте, якою ви були за часів вашого знайомства, на що він найбільше звертав увагу.

Почніть з «класичного» прийому реанімації сексуальних відносин — з покупки еротичної білизни, а далі приступайте до інших ефективним жіночих штучок, щоб спокусити:

Міняйте стереотипи в поведінці.

Так, чоловіки люблять, щоб їх слухали, проте і слухати вони не проти. Можна прошепотіти щось втішне або непристойну на вушко, можна провернути разом щось авантюрне і відчайдушний, як в молодості. Головне, щоб це підбивав обох.

Плануйте спільні з чоловіком виходи в світ. Будинок — робота, робота — будинок. Ось ще один «шкідник» любовних відносин. Проводьте більше часу один з одним. Сім’я, діти — само собою, не варто про них забувати. Але знаходите час одне для одного: просто гуляйте, ходіть у гості, театри і кіно.

Ретельно продумуйте свій образ, який здатний спокусити. За допомогою одягу, аксесуарів, макіяжу і духів ви можете задати відповідний настрій на вечір. Вашого чоловіка буде розпирати від гордості, що поруч з ним така красуня. А повернувшись додому, він неодмінно, без нагадування і примусу, завоює не тільки вашу душу, а й тіло.

Часом жінка теж починає забувати, що чоловік — чоловік. Помічайте його сексуальність, і не тільки в ліжку. Кокетує, торкайтеся до нього частіше, шліть романтичні і злегка непристойні смс або електронні листи. А на відпочинку можете взагалі похуліганити: займіться сексом в морі або в горах — там вас все рано ніхто не знає.

Але не переборщіть. Іноді потрібно проявити неприступність. Чоловік повинен вас весь час завойовувати. Інакше ваша сексуальна настирливість викличе зворотний ефект: замість того, щоб спокусити коханого, ви надовго відвадити його від себе.

Для того щоб спокусити власного чоловіка вам варто навчитися:

І найголовніше. Поважайте себе. Будьте щасливою і частіше посміхайтеся. Щоб ефективно спокушати власного чоловіка, вам потрібно стати щасливою дружиною.

Найбільше чоловіка в жінці приваблює саме те, що вона щаслива.

Піднімайте собі настрій, поважайте і цінуйте себе і це зарядить вашого улюбленого чоловіка на подвиги. Він неодмінно виявить до вас інтерес.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: