Ворожка — а чи варто до неї звертатися?

Ворожка - а чи варто до неї звертатися?

Життєва ситуація зайшла в глухий кут? Чоловік ходить «наліво», загрожують звільнити з роботи і немає можливості погасити банківський кредит? Ніяк не вдається вийти заміж, хоч і особою красива? Не потрібно бути провидцем, щоб передбачити бажання перекласти вирішення всіх цих проблем на плечі магів. Чого ми чекаємо від них?

Звичайно ж, дива, як в Новорічну ніч…

Зміст:

 • Навіщо і коли звертатися?
 • Принцип роботи
 • Чому варто прислухатися до провісників?
 • Аргументи «проти»
 • Навіщо і коли звертатися?

  Ким же насправді є ці люди, готові за певну суму видати на-гора пророкування про подальший розвиток подій? Виявляється, що і серед них є своя класифікація, і кожен «спеціаліст» допомагає в конкретних ситуаціях.

  Наприклад:

 • Ворожка користується специфічним самий корінь реквізитом у вигляді карт, кісток або рун. З їх допомогою ворожка може не просто розповісти про майбутнє, але ще і в минулому покопатися, не кажучи вже про констатацію сьогодення;
 • Екстрасенс, який не приваблює ніяких допоміжних інструментів, а користується виключно своїми природними талантами. Від ворожки бувалу ясновидицю відрізняє тільки відсутність реквізиту, тоді як здатність передбачати і описувати ситуації і людей залишається;
 • Ніяка ворожка не йде в порівняння з чаклунами, які користуються заклинаннями, чаклунськими травами і силою всіх чотирьох стихій. Сильні чаклуни можуть накласти приворот або одворот, змусити кинути пити і багато іншого. Деякі з них не відмовляють і в ті послуги, які надає ворожка.
 • Крім ворожок, існують ще чаклунки, нумерологи, хіроманти і знахарі, не кажучи вже про цілителів та інших «фахівців». Подібне їхню розмаїтість означає, що людина може отримати різнобічну допомогу, відповідну нагальну проблему або ситуації.

  Як зрозуміти, що ворожка дійсно спадкова і досвідчена? Просто запитайте у неї, яким саме чином вона збирається вам допомагати. Відповідь має бути гранично простою і доступною розумінню недосвідченого людини, без великої кількості термінів, цитат з Біблії або специфічних книг.

  Принцип роботи

  Як тільки ворожка викладе все ваше минуле, причому, без мінімальної підказки, в голові виникає цілком логічне запитання «як вона це робить!?», і бажання отримати від неї допомогу вже не піддається сумнівам.

  Скептики вважають за краще думати, що вони розповідають найпоширеніші життєві гілки і можуть судити про відвідувача по його одязі, зовнішньому вигляду, поведінки і навіть міміці. Більш глибоке пояснення дару ворожок полягає в тому, що вони можуть контактувати з тонким світом, іншим виміром, в якому існують не тільки людські душі, а й тонкі тіла. Він не закрите ніякими замками, ось тільки увійти в нього можуть лише ті, хто спочатку наділений специфічними здібностями.

  Проникнувши в тонкий світ, ворожка отримує можливість надати буквально будь-яку допомогу, змінюючи на «тонкому» рівні матеріальне життя повністю або будь-яку її складову у вигляді фінансів, любові, здоров’я і т. д.

  Кожна ворожка користується своїми інструментами, що допомагають їй не внести потрібні корективи у ваше життя. Хтось пропонує стати учасником ритуалу, носити заговорений амулет або річ, випити освячену воду або ще щось. Варіантів стільки, що можна розгубитися, але пам’ятайте: ворожка майже завжди бере в допомогу темні сили, і за їх «послуги» належить розплачуватися протягом трьох життів.

  Чому варто прислухатися до провісників?

  Які аргументи можна привести за те, щоб вірити досвідченим ворожок?

  Наприклад, такі:

 • Її слова можуть послужити тим самим обухом, удар по голові яким змусить мозок працювати активніше і гарячково шукати нестандартні рішення проблеми;
 • Ведуньі надають хорошу психологічну підтримку, і на якийсь час у вас підніметься настрій, а значить, виникнуть сили пережити ситуацію;
 • Ворожка змусить вас переглянути своє ставлення до особистого способу життя і зрозуміти, а чи варто взагалі щось в ній міняти або можна пристосуватися і отримати користь з того, що є на сьогоднішній день.
 • Аргументи «проти»

  Тепер поговоримо про те, з яких причин не варто взагалі ходити по провісників:

 • Ви перестаєте нести відповідальність за своє існування, а значить, стаєте нездатними що-небудь в ній міняти;
 • Ворожка поступово прив’язує до себе, змушуючи приносити їй засоби і коштовності, прищеплюючи звичку звертатися за порадою навіть по найдрібніших проблем;
 • Проблеми даються нам для того, щоб ми навчилися їх вирішувати, шукати нестандартні виходи і рішення, пристосовуватися і набиратися досвіду. Провісники позбавляють усіх цих «уроків»;
 • Нам не дано повністю дізнатися, за допомогою чого саме «спеціаліст» домагається потрібного ефекту. Людині залишається тільки вірити на слово і сліпо підкорятися. Ви впевнені, що належав приворот і отримавши чоловіка своєї мрії, ви не розплатитеся за цей «подарунок» своїм здоров’ям чи здоров’ям близьких вам людей?
 • Кожна думка і переконання мага однозначно віддрукується у вашій голові, а значить, змусить жити чужими думками;
 • Ворожка отримує від вас матеріальну винагороду, а значить, ви виступаєте в ролі її власника, благодійника або інвестора.
 • Зрештою, чи не страшно вам просто подумати про те, що вашою долею буде розпоряджатися чужа людина, повністю байдужий до вас як до особистості?

  Підсумовуючи все, що сказано вище, хочеться сказати наступне: побувати у провісниці варто хоча б заради задоволення свого дозвільного інтересу.

  Іноді ці люди говорять слушні речі і просто допомагають морально. Це як не можна до речі, коли немає жодної людини, який дасть виговоритися, не засудить і допоможе хоч чимось.

  Однак завжди варто пам’ятати, що безкоштовний сир роздають тільки в мишоловці і за все в цьому житті потрібно нести відповідальність. Будьте розсудливі!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: