Ворожка — а чи варто до неї звертатися?

Ворожка - а чи варто до неї звертатися?

Життєва ситуація зайшла в глухий кут? Чоловік ходить «наліво», загрожують звільнити з роботи і немає можливості погасити банківський кредит? Ніяк не вдається вийти заміж, хоч і особою красива? Не потрібно бути провидцем, щоб передбачити бажання перекласти вирішення всіх цих проблем на плечі магів. Чого ми чекаємо від них?

Звичайно ж, дива, як в Новорічну ніч…

Зміст:

 • Навіщо і коли звертатися?
 • Принцип роботи
 • Чому варто прислухатися до провісників?
 • Аргументи «проти»
 • Навіщо і коли звертатися?

  Ким же насправді є ці люди, готові за певну суму видати на-гора пророкування про подальший розвиток подій? Виявляється, що і серед них є своя класифікація, і кожен «спеціаліст» допомагає в конкретних ситуаціях.

  Наприклад:

 • Ворожка користується специфічним самий корінь реквізитом у вигляді карт, кісток або рун. З їх допомогою ворожка може не просто розповісти про майбутнє, але ще і в минулому покопатися, не кажучи вже про констатацію сьогодення;
 • Екстрасенс, який не приваблює ніяких допоміжних інструментів, а користується виключно своїми природними талантами. Від ворожки бувалу ясновидицю відрізняє тільки відсутність реквізиту, тоді як здатність передбачати і описувати ситуації і людей залишається;
 • Ніяка ворожка не йде в порівняння з чаклунами, які користуються заклинаннями, чаклунськими травами і силою всіх чотирьох стихій. Сильні чаклуни можуть накласти приворот або одворот, змусити кинути пити і багато іншого. Деякі з них не відмовляють і в ті послуги, які надає ворожка.
 • Крім ворожок, існують ще чаклунки, нумерологи, хіроманти і знахарі, не кажучи вже про цілителів та інших «фахівців». Подібне їхню розмаїтість означає, що людина може отримати різнобічну допомогу, відповідну нагальну проблему або ситуації.  Як зрозуміти, що ворожка дійсно спадкова і досвідчена? Просто запитайте у неї, яким саме чином вона збирається вам допомагати. Відповідь має бути гранично простою і доступною розумінню недосвідченого людини, без великої кількості термінів, цитат з Біблії або специфічних книг.

  Принцип роботи

  Як тільки ворожка викладе все ваше минуле, причому, без мінімальної підказки, в голові виникає цілком логічне запитання «як вона це робить!?», і бажання отримати від неї допомогу вже не піддається сумнівам.

  Скептики вважають за краще думати, що вони розповідають найпоширеніші життєві гілки і можуть судити про відвідувача по його одязі, зовнішньому вигляду, поведінки і навіть міміці. Більш глибоке пояснення дару ворожок полягає в тому, що вони можуть контактувати з тонким світом, іншим виміром, в якому існують не тільки людські душі, а й тонкі тіла. Він не закрите ніякими замками, ось тільки увійти в нього можуть лише ті, хто спочатку наділений специфічними здібностями.

  Проникнувши в тонкий світ, ворожка отримує можливість надати буквально будь-яку допомогу, змінюючи на «тонкому» рівні матеріальне життя повністю або будь-яку її складову у вигляді фінансів, любові, здоров’я і т. д.

  Кожна ворожка користується своїми інструментами, що допомагають їй не внести потрібні корективи у ваше життя. Хтось пропонує стати учасником ритуалу, носити заговорений амулет або річ, випити освячену воду або ще щось. Варіантів стільки, що можна розгубитися, але пам’ятайте: ворожка майже завжди бере в допомогу темні сили, і за їх «послуги» належить розплачуватися протягом трьох життів.

  Чому варто прислухатися до провісників?

  Які аргументи можна привести за те, щоб вірити досвідченим ворожок?

  Наприклад, такі:

 • Її слова можуть послужити тим самим обухом, удар по голові яким змусить мозок працювати активніше і гарячково шукати нестандартні рішення проблеми;
 • Ведуньі надають хорошу психологічну підтримку, і на якийсь час у вас підніметься настрій, а значить, виникнуть сили пережити ситуацію;
 • Ворожка змусить вас переглянути своє ставлення до особистого способу життя і зрозуміти, а чи варто взагалі щось в ній міняти або можна пристосуватися і отримати користь з того, що є на сьогоднішній день.
 • Аргументи «проти»

  Тепер поговоримо про те, з яких причин не варто взагалі ходити по провісників:

 • Ви перестаєте нести відповідальність за своє існування, а значить, стаєте нездатними що-небудь в ній міняти;
 • Ворожка поступово прив’язує до себе, змушуючи приносити їй засоби і коштовності, прищеплюючи звичку звертатися за порадою навіть по найдрібніших проблем;
 • Проблеми даються нам для того, щоб ми навчилися їх вирішувати, шукати нестандартні виходи і рішення, пристосовуватися і набиратися досвіду. Провісники позбавляють усіх цих «уроків»;
 • Нам не дано повністю дізнатися, за допомогою чого саме «спеціаліст» домагається потрібного ефекту. Людині залишається тільки вірити на слово і сліпо підкорятися. Ви впевнені, що належав приворот і отримавши чоловіка своєї мрії, ви не розплатитеся за цей «подарунок» своїм здоров’ям чи здоров’ям близьких вам людей?
 • Кожна думка і переконання мага однозначно віддрукується у вашій голові, а значить, змусить жити чужими думками;
 • Ворожка отримує від вас матеріальну винагороду, а значить, ви виступаєте в ролі її власника, благодійника або інвестора.
 • Зрештою, чи не страшно вам просто подумати про те, що вашою долею буде розпоряджатися чужа людина, повністю байдужий до вас як до особистості?

  Підсумовуючи все, що сказано вище, хочеться сказати наступне: побувати у провісниці варто хоча б заради задоволення свого дозвільного інтересу.

  Іноді ці люди говорять слушні речі і просто допомагають морально. Це як не можна до речі, коли немає жодної людини, який дасть виговоритися, не засудить і допоможе хоч чимось.

  Однак завжди варто пам’ятати, що безкоштовний сир роздають тільки в мишоловці і за все в цьому житті потрібно нести відповідальність. Будьте розсудливі!


  Автор: Валентина Мальгіна.

  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи:

  Як збудити жінку?

  Жінки знають багато прийомів, завдяки яким вони зможуть розбудити в чоловікові сексуальний потяг. Існує думка, що використовувати такі прийоми повинні тільки представниці прекрасної статі, а ось по відношенню до них…

  Як навчитися керувати сновидіннями?

  Сон — це одне з найцікавіших і невивчених до кінця явищ. Хтось бачить яскраві кольорові образи, а хтось чорно-білі. Раніше вважалося, що сновидіння — це просто відпочинок мозку. Однак пізніше…

  Як відмовити хлопцю?

  На жаль, не завжди вдається так, що люди, яким подобаємося ми, не подобаються нам. Багато хто знає, як завоювати чоловіка, але не знають, як відмовити хлопцю. Насправді це питання досить…