Як швидко повернути чоловіка в сім’ю молитвами

Як швидко повернути чоловіка в сім'ю молитвами

Для будь-якої люблячої дружини, в тому числі і дітей відхід з сім’ї чоловіка вважається справжньою трагедією. Однак, далеко не всі представниці прекрасної половини населення готові миритися з таким результатом. Ті, хто має сильну духом до останнього намагаються зберегти своє сімейне щастя і вдаються при цьому до різних способів, таким як привороти, рассоркі, одвороти і інші любовні магічні обряди. Мало хто відають про те, що набагато більшу ефективність можуть принести православні молебні про напоумлення чоловіка.

Які молитви читати щоб повернути чоловіка

Богоугодніков, до яких можна звернутися А про службу для збереження сім’ї і напоумлення подружжям, є кілька:

Як в домашніх умовах повернути чоловіка: молитва і правила проголошення

Найкраще промовляти молитовне звернення безпосередньо в Божому храмі перед ликом того праведника до якого направлено прохання нещасної дружини. Однак якщо так склалися обставини і немає можливості відвідати капличку, то провести молитовний обряд цілком можна в стінах будинку. Для цього необхідно заздалегідь купити церковні свічки і обзавестися всіма необхідними божественними образами. Після чого слід запалити свічку, поставити перед ликом святих і вимовити молитвословие про повернення і напоумлення коханого.

Варто відзначити, що молитовний текст, звернений до Вищих сил приховує в собі величезну силу, але тільки за умови, що в кожному слові буде ховатися щирість і глибока віра в вспоможение праведників.

Текст спільної молитви на добробут і лад в сім’ї:

«Господи, на тебе уповаю я, раба Божого (ім’я), на матір Божу Пресвяту діву Марію і Святих угодників (імена мучеників). Підношу свою негідну молитву прошу допомоги в лиху годину. Чи не залиште мене і поверніть в сім’ю чоловіка (ім’я), позбавте його від спокуси і порочних пристрастей. Воссоедините нас з коханим чоловіком, та приліпити ми один до одного знову і будемо єдині перед Богом і людьми. Амінь»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: