Сильна молитва для схуднення

Сильна молитва для схуднення

Ожиріння або хвороблива повнота — це захворювання, а в православній релігії обжерливість — один з найтяжчих гріхів. Існують найсильніші змови і молитви для схуднення, які позбавляють від цього недоліку.

Як допомагає молитва схуднути

Багато людей вдаються до дієти для схуднення або ще гірше вживають спеціальні лікарські препарати. Як один метод, так і інший мають негативні наслідки. Коли людина використовують дієту, його організм страждає в психологічному плані. Він змушений відмовитися від звичних продуктів і вживати низькокалорійну їжу.

Домагаючись успіху в перший місяць у втраті приблизно 10 кілограм ваги, все повертається на свої кола. Елементарно не вистачає сили волі і духу обмежувати себе далі у вживанні висококалорійної їжі. Тому молитви для схуднення слід читати разом з дієтою, вони допомагають втриматися від смачненьких і шкідливих продуктів. З православної точки зору, ожиріння це хвороба і в психологічному сенсі молитва допомагає заспокоїтися і набратися терпіння і смирення.

Які молитви читають для позбавлення від зайвої ваги

Щоб почати читати молитовні тексти необхідно:

Ранковий молебень читати виключно натщесерце, випивши 200 мл води. Тільки на голодний шлунок можна сконцентруватися на проблемі.

Молебень служить потужним енергетичним зарядом, який буде поштовхом для позбавлення від зайвих кілограмів. Не варто розповідати всім про свій намір схуднення, процес повинен пройти таємно. Коли прийде спокуса їсти зайву їжу, необхідно звертатися до молитви. Це допоможе уникнути спокуси.

Крім молитовних слів існують змови на воду і на убуваючу місяць, всі процеси йдуть на спад в це період. О дев’ятій годині вечора перед сном читати текст молитви на схуднення на убуваючу місяць:

«Лунушка пішла на швидке прибування — а я швидко йду на схуднення. Нехай лунушка буде кругла та дуже повна, а я стаю так струнка та хороша, дуже худа. Всі мої зайві жири, все сало моє нехай швидко йде, так до місяця побільше і приходить, а від мене швиденько убуває. Нехай місяць тільки зростає, а я все Струнка тільки доброю. Як сказала, так воно і буде. Амінь»

Вода здатна вбирати негативну і позитивну енергію, думки і емоції. Наступний текст молитви на воду для схуднення читається просто у ванній:

«Матінка-водиця, допоможи мені швидше схуднути. Я тебе молочком всю наситила, пелюсткою троянди прикрасила, та й хрестиком натільним осінила, так і зроби ти мені одну добру справу: прибери з мого тіла сало-жир непотрібні-зайві, жири, дуже ненависні і віднеси їх подалі від мене, щоб не повернулися вже вони. Нехай я буду худни-стройней та собою гарний».

Сильної молитвою є звернення до Іринарху Ростовському і починати день необхідно саме з неї:

«О, Великий угоднику Божий і преславний чудо-творче, велебність отче наш Ірінарше! Призри на ни грішних, в скорботах і при важких обставинах наших старанно до тебе кричущі і на тя по Бозе всю надію наша возлагающія. Просимо тя зі зворушенням багатьом: твоїм заступництвом до Господа Бога випроси нам мир, довголіття, братолюбство, землі плодоносити, повітря благорастворение, дощі благо-тимчасові, і понад благословення на вся починання наша добра. Боронь же всіх нас святими твоїми молитвами від усяких бід: глада, граду, потопу, вогню, меча, вредоноснаго Червия, згубним вітрів, смертоносної виразки і наглої смерті. І у всіх скорботах наших буди нам утешитель і помічник, зберігаючи ни від падінь гріховних і сподоблена спадкоємці бити Царства Небесного. Так прославляємо укупі з тобою всіх благих Подавця, Тріедінаго Бога, Отця і Сина і Святого Духа! Амінь!»

Допомагає також звернення до Матронушки. Для цього необхідно:

«Блаженна Стариця Матрона Московська. Утамуй мій голод стриманістю і розтопити надлишки плоті святою водою. По краплі водиця вуст торкнеться, і зайва вага поступово вгамується. Нехай буде так. Амінь».

Великопісне молитовний текст для позбавлення тіла від жиру, а душі — від заручника шлунка читають Єфрема Свіріну.

Молитва про схуднення Гавриїлу

Святий Гавриїл Зирянов був огрядним, але доброю людиною, який жартував над своєю вагою. Він зміг вилікувати багато хвороб молитовними словами і люди стали звертатися до Гавриїлу з проханням в позбавленні від зайвої ваги.

«Про велебність і богоносних отче наш, всечесний старче Гавриїла, отців славо і праведних похвало! За днів земного житія твого в Спасова і Богородичной обителях многія на шлях правий наставівівий, занепалим руку допомоги подавай, всім милостивий та щедрий батько бивий і нових мучеників Церкви Святої воспітавий! Ти і нині, всеблаженний старче, в небесній перебуваючи обителі, паче примножується любов твою до нас, грішних і негідним чадам твоїм, випробовуваним злобою, зневірою і неправдою. Тим-то до цельбоносим мощем твоїм припадаємо і смиренно молимо тебе: чи не будь мовчазним за нас до Господа і не погорди нас, вірою і любов’ю хто поважає тя і розуміють святу пам’ять твою, буди нас помічник швидкий у всяких скорботах, бідах і напастях, збережи нас від усіх видимих ​​і невидимих ​​ворог, віджени від нас хмар пристрастей і просвіти наші очі средечния, ісходатайствуй нам здоров’я душевне і тілесне, чи не забудь нас і в час кончини нашея, егда особливо твого заступництва смиренно будемо вимагати. Випроси нам у Господа Бога нашого в мирі та покаянні скінчити живіт нам, від матирств і від вічної муки визволитися і сподобитися Царства Небесного з тобою і чадами твоїми, духовними під страждань своїх вінці Прія нетленния, і з усіма святими, що від віку догодили Господу і Богу нашому Ісусу Христу, Йому ж належить всяка честь і поклоніння, з безначальним Його Отцем і з Пресвятим і Благим, і животворящим Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. Амінь. Амінь».

Науково доведено, що люди, які читають молитовні тексти до прийому їжі і після, дійсно худнуть, не вдаючись до жодних дієт. Боротися із зайвою вагою це, перш за все, очищати свій організм від шлаків і шкідливих речовин, які викликають неправильний обмін речовин, одну з причин ожиріння.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: