Сильна молитва від нечистої сили

Сильна молитва від нечистої сили

Нечиста сила може стати перешкодою навіть в нескладних справах. Для демонів не існує кордонів, вони можуть проникнути через товсті стіни і міцні двері з замками. Щоб цього не сталося, слід захищатися від нечисті, і молитва під час нападу нечистої сили буде в допомогу. З давніх-давен повелося, що молитовні тексти — щит від пристріту, привороту, прокльонів.

Захист від темних сил

Диявольські суті проникають в житло, поселяються в енергетичне поле людини, залучають нещастя і навіть доводять до самогубства. Тонкий енергетичний світ не змінюється. Можна випробувати дію очманілого будинкового або бісів в нічних кошмарах, які душать. Короткі слова молитовного тексту «Отче наш» приходять на розум в небезпечні і незрозумілі хвилини, захистять від нечистої сили і життєвих негараздів. Серед дня щось привиділося, ніби хтось торкнувся тіла або легкий вітерець ворушить волосся. Такі явища викликають жах, і допоможе універсальна молитва від злих сил «Отче наш».

Лярви це невидимі сутності, які вселяються в енергетичному біополе людини і роблять сильний вплив. Вони є причинами алкоголізму, наркоманії, виснаження нервової системи. Для вигнання таких бісів допоможе молитва святому Кіпріану.

Будинкові марно не лякають власників житла. Можливо, в будинку почалася ремонт або увійшов нова людина. Будинковим зазвичай такі зміни не подобаються, і слід його догодити. Так повелося, щоб задобрити домовика ставлять на ніч молоко або кладуть щось солоденьке. Домовик це родовий дух і своїми витівками запобігає небезпечні ситуації.

Кому слід молитися

Кошмари, паніка можуть бути причиною зовнішнього негативного впливу нечистої сили. Якщо погане самопочуття викликано темними силами, то слід молитися Матрони Московської в самих різних нещастях, Святому Миколаю перед важкою операцією, Пантелеймону Цілителя для зміцнення духу.

Текст давньої і сильної молитви від нечистої сили:

«Господи Боже спасіння нашого, Сина Боже живого, на херувимах ношений, вищий від усякого начала, влади, сили і панування; Ти єси великий і страшний над усіма сущими навкруги Тебе.

Ти єси, поставімий небо, яко камору.

Ти єси, сотворив землю в фортеці Твоєї, ісправівий всесвіт мудрістю Твоєї, трясучись піднебесну від заснування стовпи же ея нерухомий; промовляв сонця, не являється, зірки ж запечатлеяй; запрещаяй моєю і іссушаяй морю, іссушаяй його; його ж люті тане початок і влади, і каміння сотрясошіся від Тебе.

Мідні стерл єси і Верія залізні зламав єси; міцного пов’язав єси і судини його розбрат і мучителя Хрестом Твоїм скинув єси, і змія удіцею вочеловечения Твого привернув єси і узами мороку в тартарі посадивши, зв’язав єси.

Сам убо, Господи, утверденія, на Тебе, Господи, надію покладають, міцне стіно на Тебе уповаючи; отступіті сотвори, віджени і тікати втілити всяко диявольське дійство і всяке сатанинське знаходження, всяк наклеп супротивний і належно сили від притулку цього і від обдержімих від нього, і від обходять перед ним, знаменням страшні на демонів перемоги Хреста Твого носять і кличе Ім’я Твоє благе; їй Господи, легіон бісів отгнавий і глухому і німому, демона і нечистому духові утримати від людини ізиті і результату вже ніколи не повернеться бити, наказуючи; увесь табір ворогів невидимих ​​наших потребівий, вірний ж і познавшія тобі умудрівий, се даю вам власт еже попраті верху зміїв і Скорпіо і на всю силу ворожу.

Сам Владико, вищий будь-якої шкоди і спокуси, вся суща в будинку сем збережи і, позбавляючи їх від страху нощнаго і стріли, що летить, у дні від речі у темряві тимчасовий, від страхаючи і демона полуденнаго, до твоєї рабі, твоя рабині і немовлята потребують, допомоги і ангельським силам воїнством зберігати, яко єдиний всі у однодумності: «Господь мені помічник, який не боюся, що мені створить людина і паки НЕ боюся зла, бо Ти зі мною єси, що Ти єси Боже, твердиня моя, міцний володар і князь світу, батько майбутнього віку, і царство Твоє, і царство вічне, і Тобі Єдиного е ть царство і сила, і слава з Отцем і Святим Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Потім три рази кланяються і продовжують:

«Господи, допоможи, Господи благослови! Це слова не я речу, а дієслово Господь: від Духа Святого причастника Христове, Спасова рука, богородіцини замок, Ангел мій, сохранітель мій! Збережи мою душу, зміцни моє серце, ворог сатана, откачного від мене. Є у мене три святі листа, писані Марком, Лукою та Микитою великомученика; за гріхи душу мучити, за мене Господа Бога молити і в годину тяжкий мене захистити. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині, повсякчас, на віки віків. Амінь».

Захисна молитва Архистратигу Михайлу

У православ’ї Архістратиг Михаїл керівник війська ангелів Господніх проти бісів. Коли Мойсей вів євреїв з Єгипту, архангел Михайло вказував дорогу. Існує багато легенд про його чудеса і тому молитва архістратигу Михайлу служить потужним захистом від негативного впливу.

«О, святий Михайла архангеле, помилуй нас, грішних, що вимагають твого заступництва, збережи нас, рабів Божих (імена), від всіх видимих ​​і невидимих ​​ворог, паче же підкріпи від жаху смертного і від збентеження диявольського, і сподоби нас неганебно стати перед Творцеві нашому в годину страшного і праведного Суду Його. О, Всесвятий, великий Михайла Архистратиже! Не погорди нас, грішних, що моляться тобі про допомогу і заступництво твоєму в веце сем і майбутньому, але сподоби нас тамо купно з тобою славити Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь».

Від нечистої сили в будинку

Молитва Серафима Саровського буде великою втіхою в різних життєвих труднощах і охорони від нечисті.

Захисту вимагає від демонів не тільки людина, але і його житло. Найефективніша молитва від нечистої сили в будинку написана Святим Пансофии. Вона допоможе перемогти людські страхи і захистити житло.

Читати молитви від нечистої сили слід при дотриманні умов:

Для звільнення від пристріту читається молитва Марії Єгипетської, для захисту від підступів нечистої сили Святому Кіпріану, страченого як небажаному влади імператора.

«О, святий угоднику Божий, священномученику Кіпріану, швидкий помічнику і молітвенніче про всіх до тебе прибігають. Прийми від нас недостойних хвала наше, і випроси нам у Господа Бога в немощех зміцнення, хворим зцілення, в печалях втіха і всім вся корисна в житті нашої. Вознеси до Господа благомощную твою молитву, та убезпечить нас від падінь гріховних наших, нехай навчить нас істинного покаяння, нехай визволить нас від полону диявольського і всякого дії духів нечистих і позбавить від обідящіх нас. Буди нам міцний поборник на все вороги видимого і невидимого. У спокусах подай нам терпіння і в час кончини нашея яви нам заступництво від мучителів на повітряних поневіряння наших. Так водімия тобою досягнемо Горнього Єрусалиму і сподобилися в Небеснім Царстві з усіма святими славити й оспівувати Пресвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа на віки віків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: