Православна сильна молитва від переляку

Православна сильна молитва від переляку

Всі ми чогось боїмося. Незалежно від того, скільки нам років, це явище може наздогнати будь-кого. Потрібно знати, що таке явище може трапиться з кожним з нас і воно не несе нічого хорошого. Саме тому дуже важливо знати про те, що зробити для того, щоб виправити ситуацію, що склалася. Найбільш часто рекомендують застосовувати православна молитва від переляку.

Молитва для дитини від переляку

Найбільш схильні до переляку маленькі діти. Це пов’язано з тим, що їхня психіка ще не стабільна і не готова адекватно реагувати на деякі зовнішні подразники. Лікарі, в основному відносять таку реакцію до нервових розладів, але більшість людей все таки схильна думати про те, що це більше психічна проблема. Найчастіше зрозуміти наявність переляку у дитини можуть деякі фактори:

Саме тому радять молодій мамі навчиться деякої методикою, яка допоможе впорається з переляком. Що читають від переляку дитини? Є кілька прохань до Господа, які допомагають впоратися з виникненням переляку. У цьому тексті є якесь молитовне звернення. Читати його необхідно протягом 3 днів по три рази. Вона підходить як ще малюкам, так і більш старшим дітям.

«Вийди, ворог, сатана, переляк дитячий, з раби Божої (ім’я). З її тіла, з голови, з ніг, з рук, з її серця, з живота, з се жив, напівжили, кісток. Вам тут не стояти, по кістках не ходити, кістка не ламати, тіло не в’ялити і кров не пити. Вийди, ворог, сатана, переляк дитячий, з раби Божої (ім’я) на болота, на низькі місця, де сонце не сходить, де люди не ходять. Не я тебе висилаю, виливаю, вимовляю, а Господь Ісус Христос велить тобі вийти всім хворобам з раби Божої (ім’я). Амінь. Амінь. Амінь».

Є також і інший обряд зняття переляку. Ще наші прабабусі говорили про те, що зняти переляк можна за допомогою вмивання особи. Після цього його варто витерти внутрішньою стороною сорочки. Але поряд з такими методами боротьби може ще й бути використана православна молитва від переляку дитини. Вона оберігає і захищає дитину ще з самого першого дня його життя на Землі. Ось її текст:

«По сеянской горі, по єгипетській землі Божа Мати ходила, крапельки роси збирала, у молітворожденного, хрещеного раба Божого (ім’я) переполох викликала: собачий, котячий, вогненний, молодика, як бика, і будь-який інший. Цьому всьому не бути, червону кров не пити, білому кістка не ломити, молітворожденного, хрещеного раба Божого (ім’я) не мучити, що не сушити. Я викликаю, виганяю переляк і в безодню посилаю. Буду всю нечисть вогнем випалювати, очі ворогам водою заливати. Амінь. Амінь. Амінь»

Молитви дорослим

Але бувають такі ситуації, коли піддатися такому впливу можуть і дорослі. Для вирішення такої проблеми також можна скористатися зверненням до Господа. Найчастіше причиною його прояви може бути перенесений ще в дитинстві переляк. Найчастіше використовують такі молитовні слова від переляку у дорослих:

«Вечірня зірниця, красна дівиця, ти до сну Сонце проводжаєш, ти його присипляти. Успокой і зніми переляк з раба Божого. Як зоря з неба сходить, так і ти, переляк, зійди. В ім’я Отця і Сина І Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь»

Читати її варто перед заходом сонця. Посадіть людини так, щоб він міг спостерігати захід, самому встати за його спиною, потім покласти свої руки на верхівку його голови і прочитати дані слова.

Сильний змову на воду

До сильних молитвам від переляку відносять змову на воду. Щоб отримати позитивний результат і закріпити ефект, варто спочатку прочитати цю молитву над водою, а потім її випити.

Варто пам’ятати про те, що рішення даної проблеми можна досягти за допомогою звернення до Господа і не важливо коли це буде зроблено. Саме основне — це щирість в проханні і чисті помисли.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: