Молитви, як швидко розбагатіти

Молитви, як швидко розбагатіти

У сучасному світі відсутність грошей здатне принести людині багато неприємностей. Зараз все залежить від грошей та їх кількості. Тому люди, які не мають нормального стабільного заробітку, відчувають якусь незручність. Іноді можна почути такий вислів, що не в грошах щастя, це не так. Так просто говорять ті, хто не заробляють достатньо і намагаються себе цим заспокоїти.

Що робити?

Багато часто запитують про те, що зробити для того, щоб розбагатіти. Є багато варіантів:

Але є й інший спосіб, який може допомогти швидкого збагачення. Це читання молитов святим. Є деякі особливості читання таких молитов:

Під час читання варто зосередиться на отриманні бажаного результату. Уявіть перед собою гроші, можна навіть конкретну суму.

 • Також подумайте про те, на що Ви їх витратите.
 • Читати її можна як у храмі, так і вдома.
 • Робити це варто перед іконою святого.
 • Рекомендують запалити свічку або лампадку.
 • Перед тим як щось отримати, варто чимось пожертвувати. Багато людей, навіть з невеликими статками, виділяють хоча б невелику суму, щоб пожертвувати на храм.

  Якщо ви доклали максимум зусиль, але щось йде не так і ви не знаєте як розбагатіти швидко — молитви чудотворцеві Миколі допоможуть в цьому. Багато хто відзначає, що прохання до даного святому мають дуже сильну енергетику і швидко призводять до позитивного результату. Так виглядає текст молитви святому:

  «Про всехвальний, всевеликий чудотворче, святителю Христовий, отче Миколаю! Молимо тебе, буди надія всіх християн, вірних защітель, спраглих Кормитель, плачуть веселощі, болящих лікар, по морю плаваючих управитель, убогих і сиріт живильник і всім швидкий помічник і покровитель, та мирне зде поживемо житіє і нехай сподобимося бачити славу вибраних Божих на небі, і з ними невпинно вопеваті Єдиного в Трійці поколоняемого Бога на віки віків. Амінь»

  Є й інші молитви іншим святим як швидко розбагатіти. Наприклад молитва святих угодників Гурію, Симону, Авіву:

  «Про святі мученики Христові і сповідники Безстрашний Гурії, Самоне і Авіві! Почуєте нас, перед святою іконою вашою моляться і просять Ваше допомоги і заступництва! Дана бо вам благодать від Бога, святії угодниці Його, бити покровителями і захистом благочестивих шлюбів християнських, цього ради днесь прославляюще пам’ять мученицької кончини Ваше, старанно просимо ви: моліть Христа Бога нашого, нехай перебуває серед подружжя християнських непорушно мир, злагоду, взаємна любов і вірність, та процвітає серед них благочестя і чистота! Заблукалих же подружжя і оставльшіх один одного, вашими святими молитвами напоумити і на шлях істини, їх заблукалих і в жорстокості один до одного живуть, наставивши і знову до доброго християнського житія сукупність! Їй, угодники Божі, моліться паки та не загинемо в гріхах наших, прийміть цей голос моління нашого! Так вийму вашими молитвами і заступництвом охоронювана, прославим Господа Ісуса Христа. Йому ж належить всяка слава, честь і поклоніння з безначальним Отцем і Пресвятим Духом, на віки віків. Амінь!»

  Молитва до Пресвятої Богородиці:

  «Про Пресвята Діво, Всемилостива Пані Владичице Богородице, Живоносне джерело Твій, цілющі дари на здоров’я душ і тілес наших і на порятунок світу точащі; подала єси нам, тим же вдячні суще старанно молимо Тебе, Царице Пресвята, молі Сина Твого і Бога нашого дати нам залишення гріхів і всяку душу скорботної і озлобленість милість і втіху, і від бід, скорбот і хвороб звільнення. Подай, Пані, цього храму і сім людей одкровення (і святей мешканці цього дотримання), граду збереження, країні нашій від напастей позбавлення і огорожу, та мирне зде поживемо житіє, і в майбутньому веце сподобилися бачити Тобі Заступницю нашу, у славі Царства Сина Твого і Бога нашого. Йому ж слава і влада з Отцем, Пресвятим Духом на віки віків. Амінь.»

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: