Молитва від самотності жінці

Молитва від самотності жінці

Всім нам потрібна друга половинка, адже одному важко в житті, і хочеться щоб був хтось поруч, той з ким можна звити затишне гніздечко і жити довго і счастліво. Но що робити в тому випадку, якщо ніяк не виходить. Крім того не варто забувати, що деякі можуть стати жертвами негативного енергетичного впливу з боку. Буває що вже начебто знайшов, але щось іде не так. Причиною цього могла стати порчі. Є велика кількість православних молитов від самотності для жінок, вони допоможуть зняти порчу облаштувати особисте життя. Найчастіше звертаються за допомогою до:

Молитви святому Миколаю

В основному туга супроводжується апатією, небажанням що-небудь робити, а також повної байдужістю. У жінок це почуття може виникнути як результат нерозділеного кохання. Для того, щоб від нього позбудеться, Вам варто відвідати храм і прочитати деякі рядки:

«Возбранна чудотворче і неабиякий угоднику Христовий Отче Миколаю! Миру всьому виділяючи многоценное милості миро і невичерпне чудес море, фортеці духовні уставляеші, і я хвалю тебе любовцю, преблаженний Святителю Миколаю ти ж бо маючи сміливість перед Господом, від усяких ма лих свободи, та покликом до тебе: Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!»

Пам’ятайте, що помисли повинні бути чистим і серце відкритим. Тільки в такому випадку святий зможе допомогти Вам.

Молитви Матрони Московської

Багато представниць слабкої статі говорять, що молитва від порчі на самотність для жінок даної святий, здатна творити чудеса. Її відносять до списку найбільш шанованих святих. Саме тому до неї йдуть юрби шанувальників, і прохання у них різноманітні. Для того, щоб вирішити свою проблему жінці варто звернеться до неї з такими словами:

«Блаженна Стариця, Матрона Московська. З самотніми помислами звертаюся до тебе. Очисти мене від гріховної сажі і допоможи дістатися до праведних днів. Скраю моє самотність православною вірою і світлим почуттям, що гніздяться в душі. Визволи мене від бісівської немочі і пошли любов до кінця моїх днів. Хай буде воля твоя. Амінь».

Почувши їх вона ніколи не залишить Вас без допомоги. Звертайтеся до неї з щирим проханням і відкритим серцем. Вона прийде на допомогу в тому випадку, якщо переконається, що Ваше бажання не принесе нікому негативу.

Молитви святої Ксенії

Не варто забувати і про те, що часто на жінок наводять порчу у вигляді вінця безшлюбності. Буває таке, що людина шукає і ніяк не може знайти. Кожна нова спроба і невдача змушує розчаровуватися і поступово відбиває всяке бажання. В основному це і є проявами клейма безшлюбності. В даному випадку Вам на допомогу може прийти Ксенія Петербурзька. За життя вона перенесла велику втрату. Її чоловік помер і вона горювала про нього до кінця своїх днів. Саме тому вона молить Господа про інших, щоб звільнив їх від самотності, туги і ран на серці.

Просити її про це варто такими словами:

«Убогість Христову випробувавши, Безсмертні трапези Возлюби, Безумством уявним мирне безумство викриваючи, Смиренням силі Божій поклонившись, Постала, воскресла, зжила себе Блаженна Ксенія! До тебе, помічниця, я звертаюся, До тебе, заступниця, я запитую, До тебе я за допомогою прийшла! Самотність мені в світі цьому остогидло, Про щастя сімейному мрію я найбільше, Про кохану людину, про тепло людському, Про вогнищі домашньому, про любов взаємної! Допоможи мені зустріти чоловіка підходящого, С яким я б розділила і прикрості, і радості, І печалі, і втрати, з яким мені б добре разом було не тільки в щастя, Але і нещастя ми разом пройшли! Від щирого серця чистого, з намірами щирими До тебе, Свята Ксенія, я звертаюся, Тобі слова мої направляю, тобі дари підношу. Здійсни бажання моє заповітне, мрію здійсненну! Зроби, щоб у мене в житті все налагодилося, самотність пішло, Щастя і любов йому на заміну прийшли. Амінь!»

Якщо вже був шлюб, але з якихось причин не склалося, то можна скористатися молитвою від самотності жінці про повторне заміжжя. 31 липня той день, коли всі розлучені жінки і вдови приходять в храм і просять про повторне вдале заміжжя. Знайдіть ікону з ім’ям святої, ім’я якої носите і поставте перед нею свічку. Якщо такий не виявиться, то перед іконою Богородиці. Далі три рази попросіть її про допомогу подумки і повірте, що все збудеться.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: