Молитва очищення для будинку

Молитва очищення для будинку

Православні молитви для очищення будинку передаються від одного покоління іншому. Вішати полин в житло від нечистої сили, наливати молоко домовому, читати молитви на двері від недоброзичливців — цілком нормальне явище. Адже будинок будь-якої людини — це фортеця.

Як допомагають очищають молитви

Будь-яка людина живе в енергетичному просторі і піддається його впливу. Це негативна енергетика недоброзичливців в формі заздрості, злості, ненависті. Негативному впливу піддається не тільки людське біополе, але і його житло. Енергетичні негативні потоки акумулюються і руйнівним чином діють на людину і в результаті сварки, скандали і нещастя. Якщо в приміщенні сталося вбивство або самогубство, то обряд очищення обов’язковий, тому що подібні дії можуть повторитися.

Священний служитель допоможе очистити квартиру або будинок від негативного впливу, але можна самостійно застосувати очищаючі молитви, які зроблять навколишній простір чистішим і світлішим.

Кому читати молитви на очищення будинку від негативу:

Як провести обряд очищення

Своє приміщення бажано періодично очищати від негативної енергетики особливо після великих скандалів і хвороб.

Очищення будинку свічкою і молитвою:

 • Перед читанням молитовних текстів помити вікна, батареї, полки і підлогу.
 • Скласти мотлох і зібрати непотрібні речі, можна їх віддати на благодійність.
 • У кожному кутку поставити сіль або пісок в посуді. Ці речі вбирають негативну енергію. Потім помити підлогу і пісок із сіллю викинути на сміття або закапати в землю.
 • Придбати церковні свічки і ікону Святого.
 • Запалити свічки і обійти весь будинок, зупиниться в кожному кутку, тому що там найбільше накопичується негативу.
 • Потім поставити свічки біля образу Святого і прочитати молитву.
 • Свічки залишити, щоб вони догоріла, потім пройтися по всіх кімнатах і окропити хрещеної водою за годинниковою стрілкою.
 • Коли горить свічка, звернути увагу на її полум’я. Якщо воно тріщить або погасло, то цих місць слід приділити особливу увагу, пройтися зі свічкою проти годинникової стрілки.
 • Робити прибирання та очищення приміщення бажано щотижня.

  Існує ще один обряд. Необхідно стати біля вхідних дверей і прочитати «Отче наш», з цією молитвою обійти всі кімнати, в кожному кутку читати «Отче наш» три рази, потім повернутися до дверей і знову прочитати наступний молитовний текст:

  «Творцю і Творче людського роду, Датель благодаті духовні, Подателю вічного спасіння, то Господь, пошли духу Твого Святого з Вишнім благословенням на річ цю, яко да озброєна силою небесного заступництва бажаючим ю употребляти, потужніший буде до тілесного порятунку і заступництва і допомоги, у Христі Ісусі Господі нашому. Амінь».

  Якщо людина купила квартиру, то кращим рішенням буде запросити священика, щоб він очистив приміщення. Адже невідомо які люди жили в квартирі, можливо, тут було багато сварок і скандалів, і цей негатив залишився. Священик очистить і освятить житла з молитвами.

  У будинку, де постійно п’ють і лаються, читають молитву на очищення будинку від лайки, пияцтва:

  «Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Захисти дім мій від напуску лихих людей і заздрості лютої. Не спокушай віру суворими перевірками і збережи нас від прірви гріховної. Збережи від розорення наше житло, від осквернення і пожежі. Хай буде воля твоя. Амінь»

  Існують спеціальні ікони, які допомагають вирішити життєві питання. Ікона Богородиці «Феодоровская» двостороння, зі зворотного боку образ Праскеви, який благословити і захистити будинок. Кращим вважається образ «Покров Найсвятішої Богородиці», який запобігає біди і захищає від недоброзичливців. Ікона Богородиці «Неопалима Купина» захищає будинок від пожежі.

  Молитви на очищення речей

  Над створенням будь-якої речі працювали певні люди, створювали, упаковували, вантажили і кожна людина вносив частинку своєї енергії. Перш ніж занести предмет додому слід:

  «Творцю і Творче людського роду, Датель благодаті духовні, Подателю вічного спасіння, то Господь, пошли Духа Твого Святого з Вишнім благословенням на річ цю, яко да озброєна силою небесного заступництва бажаючим ю употребляти, потужніший буде до тілесного порятунку і заступництва і допомоги, у Христі Ісусі Господі нашому. Амінь».

  Текст молитви для очищення будинку на кожен день:

  «Звертаюся до тебе, Святий Миколай. Чудесами своїми ти є нам. Допоможи мені очистити свій будинок від власної і насланої скверни. Від лайки і погани, від злості і заздрості, очисти мій будинок. Свічкою і святою водою, очисти мій будинок. Від черні бісівської і думки порочної, очисти мій будинок. Так нехай же гніздиться в ньому світ та любов. Нехай буде так. Амінь».

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: