Молитва від безсоння у дорослого
Автор: Валентина Мальгіна
Стан безсоння відомо багатьом людям і в основному причиною є порушення душевного спокою. Коли людина не дає відпочивати головного мозку, страждає весь організм. У цьому випадку допоможуть впоратися з порушенням сну у дорослої православні молитви від безсоння.
Причини безсоння
Основні причини відсутність сну:
- Підвищені розумові навантаження;
- Психічні порушення, наприклад депресія;
- Хронічне захворювання;
- Незручна постіль;
- Фізична перевтома;
- Зміна обстановки.
Розібратися слід в тому, що є причиною і спробувати усунути її. Прийняти душ і читати молитву від безсоння.
Ліки завжди згубно позначаються на організмі людини. Зовсім не обов’язково вживати снодійне, можна застосувати народні засоби:
- Змови;
- Молитовні тексти;
- Цілющі трави.
Змова від безсоння допоможе позбутися від проблеми, як дорослим, так і дітям. Лікування лікарськими травами не тільки не втратило актуальності, але стає популярним з року в рік. Лікувальні трави не викликають залежності і є безпечним засобом, тому що включає тільки природні речовини.
Молитви святих угодників від безсоння
Взяти щоденне правило перед сном звертатися до Преподобному Маруфу, єпископу Мессопотамскому.
«Про священна голово, преподобний отче, преблаженний АВВО Маруф, що не забудь убогих твоїх до кінця, але поминай нас завжди у святих і сприятливих молитвах до Бога: Нехай згадає стадо твоє, еже сам упасл єси, і не забудь посещаті чад твоїх молі за нас, отче священний, за діти твоя духовні, яко маєш відвагу до Небесного Царя: чи не будь мовчазним за нас до Господа, і не погорди нас, вірою і любов’ю хто поважає тя: поминай нас недостойних у Престолу Всемогутнього, і не переставай моляся про нас до Христа Бога, бо дана тобі бисть благодать за нас молитися. Чи не уявно бо тя Сущани мертва: аще бо тілом і преставився єси від нас, але і по смерті живий єси перебуваєш, не відступай від нас духом, зберігаючи нас від стріл ворожих і усякої принади бісівські і хитрощів диявольських пастирю наш добрий аще бо і мощей твоїх раку перед очима нашими видима є завжди, але свята твоя душа зі ангельського воїнства, зі безплотних лики, з небесними силами, у Престолу Всемогутнього стоячи перед, гідно веселиться, ведуще убо тя воістину і по смерті жива суща, тобі припадаємо і тобі молимося: молися за нас Всесильному Богу, про користь душ наших, і випроси нам час на покаяння, так безборонно прейдем від землі на небо, від митарств ж гірких, бісів повітряних князів і від вічної муки та позбудемося, і Небесного Царства спадкоємиці нехай буде він з усіма праведними, від століття угідь Господу нашому Ісусу Христу: Йому ж личить всяка слава, честь і поклоніння, з безначальним Його Отцем, і з Пресвятим і Благим і животворящим Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»
Дуже часто маленькі діти не можуть заснути, ріжуться зуби або мучать кольки в животику. При порушенні сну у немовлят читають молитви Святим семи Ефеським тих хлопців, на іконі зображені сім мирно сплячих дітей: Максиміліан, Еамвліх, Мартініан, Іоанн, Діонісій, Костянтин, Антонін.
«Про пречудесне святії седмочісленніі отроки, Ефеса граду похвало і всієї вселенної надія! Погляньте з висоти небесні слави на нас, любов’ю пам’ять вашу хто поважає, особливо ж на немовлята християнської, вашому заступництва від батьків своїх препорученния. Зведені на ня благословення Христа Бога, рекшаго: залишите дітей приходити до Мене. Болящія убо в них зцілите, скорботних втішити; серця їх в чистоті дотримуйтеся, лагідністю виконаєте я, і в землі їхніх сердець на зерно сповідання Божого насадите і зміцните, в їжаку від сили в силу їм возрастаті. І всіх нас, святей іконі вашої майбутніх рабів Божих (ім’ярек), і теплі вам моляться, сподоби Царства Небесного улучіті і Немолчно голоси радості тамо прославляті величне ім’я Пресвятої Тройці, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків. Амінь.»
Для розслаблення тіла допомагає молитовний текст преподобному Олександру Свірського і святому Іринарху, який жив у сімнадцятому столітті і, як свідчить переказ, спав близько години на добу. Він морив себе голодом, катував важкою фізичною роботою і не спав. За це святий отримав від Бога дар лікувати людей.
«Про преподобний отче Ірінарше! Се ми молимо тебе старанно: буди посередник наш повсякчас, випроси нам, рабам Божим (імена), від Христа Бога світ, тишу, благоденство, здоров’я і порятунок, і від усіх ворогів видимих і невидимих огорожу, покрий ж нас клопотанням твоїм від знаходження всяких бід і скорбот, паче же від спокус ворога темнаго, щоб усі ми з тобою славимо всесвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»
Сильним помічником в православній вірі є Микола Угодник. Реальний людина заслужила таку увагу, тому що в житті здійснював чудеса зцілення. До нього звертаються не тільки з молитвами послати спокійний сон, він захищає невинно засуджених людей. Перед читанням молитви біля образу святого запалюють свічки, вогонь дає стан умиротворення і заспокоєння.
«Про добрий наш пастирю і богомудрий наставниче, святителю Христовий Миколу! Почуй нас грішних (імена), що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє: дивись нас немічних, звідусіль схоплять, усякого блага позбавлених і розумом від малодушності потьмарених.
Попильнуйте, угоднику Божий, не говори оставити нас в гріховних полоні бити, та не будемо в радість ворогом нашим і не помремо в лукавих діянь наших. Моли про нас недостойних Творче нашого і Владику, Йому ж ти зі безплотних лики предстоіші: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житії і в майбутньому веце, та не віддасть нам по справою нашим і по нечистоті сердець наших, але по Своїй благості віддасть нам. На твоє бо клопотання уповающе, твоїм заступництвом хвалимось, твоє заступництво на допомогу закликаємо, і до пресвятому образу твоєму припадаючи, допомоги просимо: спаси нас, угоднику Христовий, від зол знаходять на нас, та заради святих твоїх молитва не обійме нас напасти і не загрузнемо в безодні гріховності і в багні пристрастей наших.
Моли, святителю Христовий Миколу, Христа Бога нашого, нехай дасть нам мирне житіє і відпущення гріхів, душам же нашим порятунок і велику милість, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»
Ікона Богоматері Феодоровская
Молитва Феодоровской від безсоння має двох покровительки Богоматір і Святу Параскеву і це є її відмінною рисою. На зворотному боці ікони Феодоровская зображений образ Параскеви п’ятниці. Дівчина народилася в п’ятницю і її назвали Параскева, що в перекладі означає «П’ятниця». Вона жила в третьому столітті на території Римської імперії в період гоніння на християн. Її батьки свято вірили в Святу Трійцю, але рано померли. Параскева вірила єдиному Богові, а не язичницьким ідолам, за що був підданий тілесним покаранням і тортурам, а потім кинута у в’язницю. Посланник імператора Єпарх Аетій наказав відрубати їй голову, тільки тоді Господь забрав душу Параскеви на небеса.
Текст сильної молитви від безсоння:
«О свята і преблаженні мучениці Христового Параскево, окрасо дівоцька, мучеників похвало, премудрих здивування, віри християнської охоронниці, ідольския льсти облічітельніца, Євангелія Божественного поборницею, заповідей Господніх ревнітельніце, сподобилася прийти до пристановища вічного спокою і в Чертоза Жениха твого Христа Бога світло веселиться, подвійним вінцем дівоцтва і мучеництва прикрашена! Молимо тебе, свята мученице: буди про нас (імена) печальницею до Христа Бога, Його ж преблаженні зором повсякчас веселіш; Розженіться твоїми святими молитвами морок, який прибув від гріхів наших: випроси у Бога світел світло благодаті душевним і тілесним ОЧЕС нашим: просвіти нас, затьмарених гріхами, світлом Божої благодаті, так твоїх заради святих молитов дасться безочесним солодке зір. О велика угодниці Божого! Про мужніх діво! Про міцна мучениці, святая Параскево! Святими твоїми молитвами будь нам грішним помічниця, заступайся і молися про проклятих і зело недбайливих грешніцех, прискорить на допомогу нам, бо зело немічні есми; моли Господа, чиста дівчині, молі Мілосерднаго, свята мученице, молі Жениха твого, непорочна Христова невісто, та твоїми молитвами пособствовані, мороку ж гріховного ізбивше, у світлі істинної віри і діянь божественних внидем в світло вічний дні невечерняго, до міста веселощів пріснаго, в немже ти нині світло блістаеші славою і радістю безкінечності, славословящі і оспівуючи з усіма небесними силами трісіятельное єдине Божество, Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»