Найсильніша молитва на любов чоловіка

Найсильніша молитва на любов чоловіка

Практично кожна людина на Землі мріє про пізнання самого світлого, піднесеного і взаємного почуття — кохання. Саме це відчуття є запорукою для здоров’я і щастя потомства в майбутньому. Тим, хто готовий пізнати це почуття і хоче знайти свою другу половину допоможе найсильніша молитва на любов чоловіка, читати яку не гріх, якщо при цьому віруючий розраховує на волю Спасителя, а не застосовує їх в якості заклинань.

Найсильніша молитва на любов конкретного чоловіки

Християнське вчення і Святе Письмо говорить, що Вседержитель сімейному союзу надає дуже вагоме значення. Бо він Сам дав своє благословення на укладення шлюбу в Кані Галілейській і заверне народу єврейського розривати шлюбні узи, хоч подібне і практикувалося іудеями ще до Його приходу. Тому слід, що немає нічого ганебного в вознесіння молитви Всевишньому про дарування сімейного щастя.

Однак, крім Отця Небесного з такого роду молитвословиями можна також звертатися і до наступних Святим:

Головне пам’ятати, що, звернення до Вищих сил про заступництво в любовних справах повинно вимовлятися кожен день, але при цьому не можна використовувати привороти і всілякі змови щоб змусити любити, бо це почуття може бути лише добровільним. А Божа допомога буде почута і дарована лише тому, хто вірить в світле почуття, має добрі помисли, доведені самопожертви, а не для тих, хто бажає дістати чоловіка лише для утіх.

Молитвословие, звернене до Матрони:

«Звертаюся з благанням до тебе, Блаженна Стариця Матрона Московська. Ти зціляєш хворих і лікуєш гріховні душі. Допоможи мені знайти кохання взаємну в особі раба Божого (називаєте ім’я коханого чоловіка). Обіцяю тобі, що стану вірною дружиною і не згрішу щемливої ​​зрадою. Хай буде воля твоя. Амінь»

Молитовне прохання на взаємне почуття Миколі Чудотворцю

«C серцем від любові стомленим, звертаюся до тебе, Чудотворець Миколай. Чи не прогневайся на мене за гріховну прохання, але з’єднай долі рабів твоїх (називаєте своє ім’я та ім’я коханого чоловіка) навіки вічні. Пошли мені диво у вигляді взаємної любові та отруєнь все пороки бісівські. Упросив Господа Бога про благословення і Назви нас чоловіком і дружиною. Хай буде воля твоя. Амінь»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: