Молитва за сина і захист над ним

Молитва за сина і захист над ним

Молебень, що виходить з уст батьків несе в собі надзвичайну силу, бо між ними їхніми дітьми перебуває тісний незримий зв’язок. Однак так склалося, що саме хлопчиків підстерігає найбільше небезпек і життєвих труднощів, бо діти чоловічої статі ростуть відчайдушними і проявляють велику активність. Материнська молитва — захист сина від бід, здатна захистити його від усіляких негараздів, небезпек і поганого впливу, наставляючи тим самим на істинний шлях і створюючи незриму захист над ним. Що стосується самих батьківських молитов за дітей, то їх є досить велика кількість, кожне з яких має великий вплив, бо виходить із глибини душі молитва здатна творити воістину чудеса.

Молитва православна за сина — захист

Перш ніж почати читати молитвословие потрібно підготуватися, т. Е. Присісти, вирівняти дихання, трохи помовчати і заспокоїти себе, очищаючи при цьому свої помисли і налаштовуючись на майбутнє молитовне прохання. Однак слід зазначити, що під час проведення самого обряду також необхідно дотримуватися деяких рекомендацій:

Богородицька сильна молитва матері за сина і захист:

«О, Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани по покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться. Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності до батьків, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському смотрению твоєму, що Ти єси Божественний покров рабам Твоїм. В ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: