Як самому зробити любовний приворот?

Багато хто думають, що зробити любовний приворот в домашніх умовах справа складна й ненадійна. Але це не зовсім так. Дійсно, якщо є така можливість, то потрібно звертатися до професійного магу. Але, якщо такої можливості немає, то завжди можна зробити приворот самостійно. При дотриманні головних правил – це теж буде ефективно. А як зробити приворот самостійно, щоб він спрацював?

Зміст:

Як самому зробити любовний приворот?

Як зробити приворот самостійно

Сила віри

Досвідчені маги скажуть вам, що в більшості випадків працює не сам метод, а впевненість спеціаліста в методі. Ви сміливо можете зробити приворот самостійно, і він буде ефективним, якщо ви будете вірити в дію привороту. Потрібно вірити в себе і візуалізувати результат, який ви хочете отримати. Ось чому в руках досвідченого мага практично будь-магічний ритуал набуває сильну дію. Так, що найголовніше – це віра в себе.

Якщо чоловік вирішив самостійно зробити потужний приворот, то, звичайно, варто вибирати простий і зрозумілий ритуал. Деякі кажуть, що краще вибрати сильний старослов’янська обряд, вони дуже зрозумілі в діях. Справа в тому, що чим зрозуміліше ритуал, тим простіше його втілити в життя.

Вміння візуалізувати

Якщо чоловік вирішив самостійно провести сильний любовний приворот, то потрібно попередньо потренуватися в силі візуалізації. Візуалізація – це уявлення картинки бажаного результату. Але тут є дуже важливий момент. Насправді картинка тут більше допоміжний ефект. Вона, звичайно, повинна бути дуже яскравою в свідомості людини. Але це лише для того, щоб разом з картинкою у людини народилися сильні почуття. Саме при високому напруженні чуття заговір і приворот будуть ефективними.

Хорошим індикатором для людини будуть якісь тілесні сигнали. Це може бути прискорене серцебиття, «мурашки», які йдуть по шкірі, це може бути абсолютно індивідуальний тілесний сигнал. Це говорить про те, що тіло людини зреагувало, в ньому піднялася енергія, вона бере участь у заговорі, а значить все пройде найбільш ефективно.

При силі віри і успішної візуалізації можна провести приворот прямо у себе вдома. Уявіть, як це цікаво залучити любов у своє життя, навіть не виходячи з дому.

Коли варто застосовувати любовний приворот?

Прийнято вважати, що ефективний, сильний любовний приворот варто застосовувати тільки у разі, коли любов не взаємна. Але це не так. Магія допоможе розгорнути вам ситуацію на свою сторону і абсолютно інших випадках:

Приворот на заячу лапку

У давні часи дуже популярними були любовні привороти на тіла тварин. Так, це звучить трохи дивно, але ще язичники вірили, що через мертве тіло тварини якнайшвидше донести небес своє бажання. Такий приворот на любов можна зробити і сьогодні. Щоб його провести знадобиться лапка кролика, паперовий пакет і червона нитка. Лапку кролика можна попросити на ринку, у тих, хто торгує кроликами.

Обряд потрібно робити обов’язково в день, коли місяць іде у зріст, тоді ви ще й заручаетесь підтримкою місяця. Запаліть свічку будь-яку, покладіть перед собою червону нитку, паперовий пакет і лапку.

Спочатку просто думайте про людину, любов якого ви хочете отримати. Дуже добре до дрібниць згадайте його образ. Можливо, згадайте перший день знайомства з ним. Воскресите в тілі почуття, які ви відчуваєте при зустрічі з цією людиною, це найпростіший спосіб налаштуватися на ефективний приворот. Коли душа буде сповнена почуттів у людині, то візьміть в руку лапку кролика і скажіть наступні слова:

«Заячої душі немає, а шматочок своєї душі в тіло зайця закладаю. Через те небеса швидше почують, як люблю я раба Божого (ім’я чоловіка), як хочу я бути з них одним. Як заєць бігає по полях, нехай також раб Божий за мною сумує. Як у зайця швидко серце б’ється, так нехай у раба Божого (ім’я чоловіка) швидко і трепетно серце у мене б’ється».

Читати текст потрібно дуже пристрасно. Після цього потрібно скласти лапку кролика в паперовий пакет, його перемотати в три кола червоною ниткою і сказати наступне:

«Пристрастю любов нашу перематываю».

Лапку в пакеті потрібно віднести в цей же вечір на вулицю і закопати під деревом, яке має жіночий рід. В цей вечір, постарайтеся більше ні з ким не розмовляти, відразу лягайте спати. Результат такого язичницького привороту не змусить себе чекати. Вже через тиждень ви помітите, що дещо змінилося чоловікові, який вам подобається.

Приворот на воду

Дуже прості привороти на воду. В день самого молодого місяця, наберіть склянку води і поставте його на підвіконня, щоб світло місяця потрапляв на воду. Потім потрібно, дивлячись на склянку читати такі слова:

«Місяць освітлює любов, любов від місяця народиться, як росте місяць, так росте любов».

Після цього лягайте спати. А вранці як раз цей стакан води і треба випити натщесерце. Так робіть кожен вечір і ранок до самого повного місяця. На перший день наступного місяця ви помітите, що змінилося у вашій любовній сфері.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: