Як прибрати жуйку з штанів?

Як прибрати жуйку з штанів?

Сучасне молоде покоління дуже любить жувальну гумку, хоча правильно позбутися від неї виходить не у всіх. Тому дуже часто жуйку знаходять на стільці в школі, сидіння стадіону, кріслі в кінотеатрі і т.д. Тому неуважному людині, та й самому любителю жувальної гумки, легко випадково забруднити штани.

Розглянемо, як прибрати жувальну гумку з штанів в домашніх умовах. Важливо пам’ятати, що починати очищення потрібно відразу, так як застаріле забруднення прибрати буде набагато складніше.

Зміст:

 • як самостійно прибрати жуйку з штанів
 • Як видалити жуйку з штанів?
 • Інші способи прибирати жуйку з штанів
 • як самостійно прибрати жуйку з штанів

  Після виявлення на брюках липкою субстанції потрібно прибрати її більшу частину з допомогою тупих металевих предметів і тільки потім шукати спосіб з видалення залишків.

  Після в таз з теплою водою вливають 2 ковпачки засобу для миття килимів і залишають одяг відмокати мінімум на 12 год.

  Якщо таким чином позбутися від жуйки не вийшло, можна застосувати інші перевірені способи, які вже багато часу допомагають очистити одяг від неприємного придбання.

  Як видалити жуйку з штанів?

  Якщо на одязі випадково з’явилася пляма від гумки, потрібно знати за допомогою чого його виводять без будь-яких наслідків для тканини.

  Сьогодні відомі такі основні способи очищення:

 • Замороження — найвідоміший і перевірений метод. Забруднений одяг поміщають в целофановий пакет і на 2 год. Кладуть в морозильну камеру. Після закінчення часу жуйку просто отскребать від штанів. Іншим способом, пов’язаним з холодом, є прикладання льоду до вимазати ділянці одягу. Такі маніпуляції проробляють з одягом великого розміру, яку немає можливості помістити в морозилку. Проробляють це, поки гумки не замерзне, а потім отскребать. Додатково за допомогою цього методу позбавляються від слідів монтажної піни, смоли, пластиліну і навіть патьоків парафінової свічки;
 • Теплова обробка. Видалення проводиться за допомогою впливу високої температури. На місце забруднення кладуть аркуш паперу і зверху проглаживают розігрітим праскою. Якщо з першого разу нічого не вийшло, перед повторенням потрібно дати одязі охолонути. Таким чином, речовини входять до жуйку розплавляться і легко очистяться від одягу. Як і в багатьох інших способах на завершення потрібно випрати річ в пральній машинці в звичайному режимі;
 • Хімічна обробка. Сьогодні можна позбутися від жуйки з одягу за допомогою спирту, рідини для миття посуду або засоби для зняття лаку. Для цього обраним складом змочують ватний диск, яким інтенсивно протирають забруднене місце. Важливо обережно очищати кольорову або делікатну тканину, щоб її не пошкодити. Якщо жувальна гумка відразу не відходить, можна покласти вату на кілька хвилин на забруднене місце і почекати. Після просто все відділу витерти. Завершальним етапом є проведення машинного прання.
 • Інші способи прибирати жуйку з штанів

  Сьогодні крім простого нагрівання і охолоджування існує ще безліч ефективних і нескладних методів позбавлення від жуйки.

  Розглянемо кожен детальніше:

 • Оцтова кислота. Цей метод підходить тільки для очищення одягу з грубого матеріалу, так як вхідні в засіб речовини можуть зіпсувати тканину. В пластикову ємність наливають оцет і розігрівають його. Потім в ньому змочують зубну щітку і труть пляма до його максимального видалення. Для повного очищення потрібна прати у пральній машині з будь-яким миючим засобом;
 • Скотч. Після очищення налиплого частини жуйки будь-яким способом на пляму наклеюють скотч, ретельно його пригладжують і різким рухом відривають. Для кращого ефекту маніпуляцію повторюють кілька разів, при цьому краще кожен раз використовувати новий шматок скотча. Щоб остаточно прибрати пляма, рекомендується провести звичайну машинне прання одягу;
 • Жувальна гумка. Для видалення старої жуйки підійде нова, яку добре розжовують і приліплюють до старої. Трохи надавав, різко відривають її, таким чином видаляючи старе забруднення. Для видалення залишків проводять звичайну прати у пральній машині;
 • Бензин. Завдяки речовинам, що входять до складу, після нанесення цього засобу на розмазала жуйку через деякий час вона відшаровується. Правда, на деяких тканинах можливе утворення жирних плям, тому на завершення потрібно випрати одяг з пральним порошком або будь-яким іншим миючим засобом.
 • Як видно з усього вищевикладеного, незважаючи на неприємність, проблему можна вирішити досить легко.

  Перш ніж нервувати, краще не втрачати час і відразу почати очищати жуйку.

  Щоб не пошкодити тканину, краще починати з найбільш простого методу і, якщо в його допомогою очистити не вийде, пробувати вже інші.

  А щоб ніколи не довелося очищати жувальну гумку з брюк та інших предметів гардероба, позбудьтеся від поганої звички приклеювати жуйку до столів і сидінь стільців.

  Хто знає, може, ваш приклад виявиться заразливим і вихованих людей в світі стане більше?

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: