Як і чим відіпрати машинне масло в домашніх умовах?

Як і чим відіпрати машинне масло в домашніх умовах?

Повернення додому чоловіка або сина в одязі, прикрашеному жирними розлученнями від машинного олії, валить нас в шок. Річ зіпсована, адже вивести жирові плями дуже складно, а часом — просто неможливо. Наприклад, чим відіпрати машинне масло з одягу?

Потрібно спробувати вирішити питання раціонально, вивчивши дану проблему і можливість її рішення не в хімчистці, а вдома. У більшості господинь є свої хімічні хитрощі і секрети, особливо, коли чоловік або син займається технікою. І якщо вийде, то річ знову займе місце у вашому гардеробі.

Зміст:

 • Як прибрати Плями від машинного олії з верхнього одягу
 • Чим відіпрати машинне масло з джинсової тканини
 • Як відіпрати машинне масло з білого одягу
 • Чим прибрати застарілі плями від машинного олії
 • Корисні поради
 • Як прибрати Плями від машинного олії з верхнього одягу

  Зіпсувати верхній одяг при пранні найпростіше. Вироби здебільшого виконані з щільної тканини, щоб тримати форму, тому неграмотний підхід до прання якщо і прибере пляма, то форму улюбленого пальто або піджака зіпсує точно.

  Перш за все, постарайтеся не робити найпоширеніших помилок:

  Ось кілька способів, які підкажуть, ніж відіпрати машинне масло з верхнього одягу:

 • Якщо жирний ділянку тканини ще свіжий, а матеріал погано вбирає будь-які розчини (щільна тканина), то наливаємо на поверхню плями трохи рідини для миття посуду. Через чверть години промаківаем пляма сухими серветками до повного зникнення. Потім можна проводити звичайне прання, в ідеалі — ручну.
 • Якщо пляма посаджено тільки що, воно жирне, з розтікається поверхнею, то підійде крейда у вигляді порошку. Частинки крейди вберуть машинне масло, а потім їх можна буде акуратно струсити з очищеної тканини. Далі — добре випрати.
 • Як відіпрати машинне масло, наприклад, з куртки або пуховика? Пляма на 100% знищується гасом. Їм акуратно змочують проблемну зону, трохи чекають, а потім зрушують губкою від краю плями до центру. Після такої обробки розлучення неминучі, тому річ доведеться ще й відіпрати. Причому прати потрібно виключно в гарячій воді. Спочатку краще з’ясувати, чи витримає ваша одяг таке випробування.
 • Чим відіпрати машинне масло з джинсової тканини

  Джинсовий одяг — найпопулярніша, що називається «і в бенкет, і в світ», тому плями на ній — досить поширене явище.

  Видалити масляну пляму з джинс можна кількома перевіреними методами:

  Не забувайте прості правила: всі дії з хімічними засобами потрібно робити в спеціальному одязі або в масці і гумових рукавичках. І бажано — на відкритому повітрі.

  Як відіпрати машинне масло з білого одягу

  Іноді, при черговому «перетрушування» гардероба, знаходиться улюблена річ, яку можна ще поносити, але, на жаль… Біла футболка, а на ній — жовта пляма. Найпоширеніша ситуація. Можна застосувати той же хімічний спрей з господарського магазину. Завдали, почекали, струсили, і футболка як новенька. Але що, якщо бігти в магазин часу немає.

  Натріть пляма сіллю, потім Fairy, після спробуйте перепрати вручну, а потім — в автоматичній машинці. Як відіпрати машинне масло з футболки, тепер зрозуміло.

  Чим прибрати застарілі плями від машинного олії

 • Добре справляються з проблемою відомі розчинники: бензин, гас. Готуємо дві серветки, змочуємо в одному з вищеназваних речовин, накладаємо з внутрішньої і зовнішньої сторони, трохи притискаємо. Тримаємо так 15-20 хв. За цей проміжок часу жирові патьоки розщеплюються, і залишається тільки випрати одяг. Можна також за допомогою цих же коштів промакнуть пляма, змоченою губкою. По ходу розчинення машинного олії, губки потрібно періодично замінювати. Потім — традиційна прання. Цей метод підходить для міцних тканин і одягу темного кольору, а також джинсів.
 • Застаріле пляма на штанях або джинсах можна відіпрати від машинного олії розчином для зняття лаку, який містить ацетон. Слід від олії змочують губкою з ацетоном, тримають 20 хв. і перуть вручну або на машинці.
 • Відіпрати машинне масло з ніжних, тонких тканин допоможе гірчиця. Суху гірчицю змішують з водою до консистенції сметани, суміш згодом і наноситься на проблемну зону. Через 15 хв. гірчицю прибирають за допомогою серветки, а одяг промивають спочатку в мильному розчині, а потім у чистій воді.
 • Зубна паста добре видаляє машинне масло з натуральних тканин. Білою пастою (без барвників) грунтовно змащують забруднену ділянку. Чекають, поки паста висохне. Потім її змочують і чистять м’якою щіточкою, щоб прибрати залишки. На завершення одяг відпирається, як зазвичай.
 • Для замочування і подальшої прання застосовують гліцеринове мило, відбілюючі засоби і пральні порошки з властивістю відбілювання. Їх можна застосовувати виключно для світлого одягу і тримати в відбілюючому засобі не більше півгодини. У висновку — машинне прання.
 • Корисні поради

  Щоб війна з плямами від машинного олії завершилася в вашу користь, а речі сяяли чистотою і виглядали, як нові, потрібно не забувати кілька нехитрих правил:

  Тепер ви маєте уявлення, ніж відіпрати машинне масло як з джинсів, так і з верхньої або білосніжною одягу, і в подальшому ця процедура не стане для вас серйозною проблемою. Вона заощадить ваші засоби і дозволить зберегти хороші, зручні речі.

  І пам’ятайте: побутові проблеми можна вирішити і, часом, не такі складні, як здаються спочатку. Зараз ми вирішили проблему з плямами від машинного олії і можемо рухатися далі!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: