Як позбутися мишей в квартирі?

Як позбутися мишей в квартирі?

Не варто дивуватися, якщо доведеться зіткнутися з проблемою, як боротися з мишами в міській квартирі. Ці «квартиранти» можуть оселитися навіть в суперелітному житло.

Маленькі, верткі, спритні — вони здатні проникнути через найменшу щілину в комунікації та ізоляції, піднятися на будь-який поверх по тросу ліфтової шахти або гідроізоляційного захисту зовнішніх панелей. Найчастіше доводиться боротися з мишами господарям багатоповерхівок — ці ссавці розлучаються в сміттєпроводі.

Повністю вивести мишей можливо тільки викликавши СЕС, але дуже часто мешканці побоюються вдаватися до допомоги цієї служби — у багатьох є домашні тварини і алергії в анамнезі. Для громадян з полівалентною алергією після ретельної дезінсекції приміщення виявиться непридатним для проживання на тривалий термін.

Невже немає надійного способу, як позбутися мишей в квартирі?

Зміст:

 • проникнення мишей в квартиру
 • Засоби від мишей в квартирі
 • Народні рецепти від мишей в квартирі
 • проникнення мишей в квартиру

  Слід з’ясувати, яким шляхом проникають гризуни в квартиру, і закрити його.

  Необхідно оглянути:

  Особливу увагу варто приділити простору під ванною, покриттю лоджії або балкона, приміщенню комори. Якщо на балконі зберігаються продуктові припаси на зиму, їх теж слід оглянути — іноді мишаче гніздо заносять в будинок разом з урожаєм з дачі.

  Про присутність непроханих гостей можуть підказати їх екскременти, дрібні катишки, або скупчення Погризені продуктів, тканин або паперу.

  Тільки коли шляхи відходу і вторинного проникнення закриті, можна задуматися, як назавжди позбутися в квартирі від мишей?

  Засоби від мишей в квартирі

  Древній метод боротьби з гризунами. Найбільш «стародавні засоби» боротьби з гризунами — їх природні вороги. Щоб вивести мишей з квартири, можна завести кішку.

  Цей спосіб підходить не для всіх. Домашньому вихованцеві потрібен догляд і увагу, якщо господарі йдуть надовго, він буде нудьгувати. Та й не кожна кішка захоче зловити мишу — кішки-мишолови рідко зустрічаються в міських умовах.

  Не варто заводити і домашню сову — цей спосіб іноді теж радять людям, в квартирі яких оселилися миші. Птахи по відношенню до гризунів набагато надійніше, ніж кішки, і допоможуть зловити мишу, а також позбутися від шкідників назавжди, але догляд за ними досить складний, та й ночами спати практично неможливо.

  Якщо кішку можливо взяти «на час», з совою це зробити не повчиться — птах повинна повністю адаптуватися в приміщенні, тільки потім вона почне полювати. Спосіб з тваринами категорично не рекомендується людям, у яких є алергії на котячу шерсть або пух птахів.

  Мишоловки. Для того щоб виловити сірих гостей, можна скористатися мишоловками.

  Вони бувають різних типів:

  В якості приманки сир краще не застосовувати — незважаючи на численні прислів’я та приказки, сир мишей не дуже приваблює. Для них набагато приємніше запах бекону, сала або вершкового олії, яке можна намазати на хліб.

  Як можна зловити мишу в квартирі без мишоловки?

  Досить надійна пастка — півлітрова перевернута скляна банка, під горловину якої з одного боку підкладають монетку, встановлену на ребро. На дно банки треба намазати шар олії. Миша залазить в банку, піднімається на задні лапи, щоб злизати приманку, і виявляється в пастці.

  Спосіб з банкою і гуманної мишоловкою набагато надійніше, ніж зі звичайним пристосуванням для лову гризунів. Вони швидко освоюють науку так підходити до приманки, що важіль не реагує.

  Метод з мишачим клеєм підходить далеко не всім людям. Побачивши що прилипли до поверхні мишенят, які жалібно пищать, зважитися на їх знищення здатний далеко не кожен.

  Слід також враховувати, що за допомогою пасток від мишей можна позбутися тільки в разі, коли доступ в квартиру гризунам повністю закритий.

  Отрута. Хімічна промисловість має в своєму арсеналі достатньо отруйних засобів, які допомагають вивести гризунів.

  Але в умовах міської квартири отрутами користуватися не рекомендується.

 • Гризуни гинуть не відразу. На лапках або вовни вони можуть перенести частки отрути на продукти або речі, якими користуються люди;
 • Спосіб не підходить, якщо вдома є домашні тварини або маленькі діти;
 • Миша, наїлася отрути, може померти в недоступному місці, і тоді від трупного запаху буде позбутися складніше, ніж від гризунів.
 • Якщо вирішили скористатися способом з отрутою, необхідно запам’ятати всі місця, де вона використовувалася, і ретельно обробити квартиру, коли гризуни загинуть.

  Сучасний метод. Легко вивести гризунів в замкнутому просторі за допомогою ультразвуку. В даний час такий пристрій можна знайти в магазині побутових товарів або виписати в інтернеті. Після придбання звукового відлякувача не потрібно навіть замислюватися про ізоляцію можливих шляхів проникнення сірих «гостей» — за цими проходах вони і покинуть будинок.

  Мінуси методу:

  У рідкісних випадках на ультразвук реагують самі господарі, і це може привести до серйозних проблем з серцево-судинною системою. Якщо після підключення приладу починається головний біль, стали вередливими діти, у них з’явилося носова кровотеча, пастку слід відключити.

  Народні рецепти від мишей в квартирі

  Чого бояться миші в міській квартирі? Різких незвичних запахів.

  По квартирі уздовж плінтусів і на полицях з продуктами, можна розмістити:

  Останнє засіб не рекомендується, якщо вдома є маленькі діти. Чого ще бояться миші, так це золи.

  Її так само можна насипати в місцях передбачуваних «мишачих» стежок. Вона викликає у гризунів сильну алергічну реакцію.

  Ще один досить жорстокий народний метод — потрібно поставити в доступному місці дві миски: з борошном, розмішати з алебастром, і з водою. Коли миші наїдяться борошна з гіпсом, вони захочуть пити. Після того як спрага буде утолена, алебастр застигне в шлунку і викличе кишкову непрохідність.

  Такі ж проблеми у гризунів викличе натерта пробка, пересмажена з салом. Її насипають біля нір.

  Існує маса ефективних способів боротьби з гризунами, підібрати для себе відповідний завжди можливо. Ні в якому разі не слід займати позицію: «Мені боятися мишей? Я краще буду їх підгодовувати, приручити, посаджу в банку… ». Присутність сірих гризунів в квартирі дуже небезпечно. Їх екскременти викликають алергічні реакції, самі миші переносять небезпечні хвороби, наприклад, геморагічну лихоманку і сальмонельоз. Миші псують одяг і речі, перегризають проводи, порушують ізоляцію комунікацій.

  Якщо хочеться подружитися з сімейством мишачих, їх представників слід придбати в зоомагазині. Сірих мишей потрібно з приміщення вивести. Це необхідно для збереження здоров’я.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: