Як відбілити білу сорочку?

Як відбілити білу сорочку?

Біла сорочка швидко піддається забрудненню. Але цю проблему можна вирішити за допомогою простих методів.

Зміст:

 • Відбілювання білої сорочки в домашніх умовах
 • Як відбілити білу сорочку, позбавивши її від жовтизни
 • Як швидко відбілити білі шкільні сорочки
 • Як відбілити білу сорочку з синтетики
 • Відбілювання білої сорочки в домашніх умовах

  Для цього пропонуються такі способи:

 • Перекис водню. Додайте 1 чайну ложку перекису 3% в гарячу воду і покладіть туди одяг на 20 хвилин. Якщо плями в’їлися або пожовкли, додайте 1 чайну ложку соди. Щоб відбілювання було рівномірним, постійно помішуйте предмет. Після закінчення терміну дістаньте річ і сполосніть в чистій воді, після просушіть.
 • Перекис і нашатирний спирт. Наповніть тазик 5 літрами гарячої води і додайте туди 1 столову ложку перекису і стільки ж нашатирного спирту. Після всього помістити в розчин блузку і залиште постояти 30 хвилин. Оброблену блузку прополощіть в чистій воді.
 • Можна взяти звичайний відбілювач. Для цього при пранні додайте трішки порошку для прання та відбілюючого засоби. Пам’ятайте, що для кожного відбілювача своя пропорція, яка вказується на упаковці.
 • Застосування «бабусиної» способу. Можна додати воду трохи «білизни» і прокип’ятити сорочку. Але зауважте, що даний спосіб жорсткий, і часте використання призводить до виснаження тканини. Якщо ви не хочете кип’ятити річ, потримайте її в гарячій воді, залиште на пару хвилин, потім добре прополощіть в досить гарячій воді. Після знову занурити в розчин на 1 хвилину, потім вийміть і періть звичайним способом.
 • Як відбілити білу сорочку, позбавивши її від жовтизни

  Проти жовтизни можна використовувати бікарбонат натрію, тетраборат натрію, лимонний сік і інші засоби:

  Як швидко відбілити білі шкільні сорочки

  Відбілити білу одежу можна різними способами, вони залежать від ступеня забруднення і причин виникнення.

  Щоб не зіпсувати річ, звертайте увагу на максимально допустимий температурний режим, обов’язково вказаний на етикетці:

  Як відбілити білу сорочку з синтетики

  Повернути колишню білизну одязі можна за допомогою кисневого відбілювача. Поставте гарячу воду, в неї відбілювач додайте в необхідній пропорції і замочіть одяг на всю ніч. Вранці добре сполосніть річ у холодній воді. Помістіть сорочку в барабан машинки, встановіть режим, необхідний для вашого типу тканини.

  Щоб підтримувати білизну, вибирайте специфічний порошок для білих речей. Якщо сорочка сильно забруднена, зробіть наступний розчин:

  Не знаєте, як у білої сорочки відбілити комір? Перекис має чудові відбілюючі властивості. Розведіть в трьох літрах води 3 ложки перекису і 1 чайну ложечку соди, занурте туди сорочку на 40 хвилин, потім прополощіть і виперіть в теплому розчині з милом. Засіб чудово відбілити комір.

  У киплячу воду додайте 100 грамів порошку і пару крапель марганцівки, щоб отримати світло-рожевий відтінок. Сорочку помістіть туди і накрийте харчовою плівкою. Коли рідина охолоне повністю, вийміть виріб і прополощіть у великій кількості води.

  Крім цього існує простий народний засіб, як відбілити білу сорочку — кип’ятіння. Для цього у велику каструлю налийте воду і насипте туди жменю порошку для прання ручної. Помістіть в розчин блузу. Ємність поставте на вогонь, після чого до кипіння рідину доведіть. Одяг через півгодини дістаньте і прополощіть у воді. Запам’ятай, що часте кип’ятіння призводить до швидкого виснаження тканини.

  Білим речей нескладно надати колишню білизну, і при цьому не витрачати гроші на професійні засоби. Набагато простіше зробити все в домашніх умовах.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: