Як правильно зав’язати і заговорити червону нитку?

Як правильно зав'язати і заговорити червону нитку?

Заговір на червону нитку — це хороша і надійний захист від привороту, порчі і заздрості. Використовується червона вовняна нитка при захисті від будь-яких неприємностей дуже давно. Взагалі — це добре відома каббалістична традиція, яка прижилася і у нас.

Зміст:

Червона нитка на зап’ясті — молитва для заговори

Нитка, зав’язана на зап’ясті, може бути не тільки червоного кольору. Взагалі, використовуються атрибути різних кольорів. Кожна кольорова ниточка відповідає за нормалізацію певних процесів. Але якщо ви вирішили заговорити саме червону вовняну нитку (спочатку визначившись з тим, що вона означає) і тим самим уберегти себе від негативних атак ззовні, то, перш ніж її надіти, заговорите майбутній амулет. Зробити це можна за допомогою такої молитви, яку потрібно говорити при зав’язуванні червоної нитки:

Помилуй мене (ім’я), Господи, і збережи, Мати Пресвята Богородиця, батюшка рятівник світу Ісус Христос, все-все святі угодники. Господь, благослови, помилуй і збережи, в ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Якщо ж ви діагностували порчі, то маленький талісман зможе очистити вас від неї. Для цього, зав’язуючи на собі ниточку, потрібно прошепотіти:

Зцілюється раб божий (ім’я), богословів, від Духа Святого, друку Хрестовій, Спасова руки, Богородиці. Хрест наді мною, хрест переді мною, будь ти, ворог, проклятий, крізь землі розрахований на матюки ями, порожні провали. Іменем Господнім, хрестом животворящим, батьком тим, що відбувається. Прошу про милість. Амінь.

Як правильно зав’язати червону нитку

Такий спосіб заговаривания оберега зустрічається нечасто. Однак його ефективність від цього не стає менше. Для того, щоб приготувати талісман, вам потрібно взяти вовняну червону нитку і зав’язати на ній рівно дев’ять вузликів. Перебувати вони повинні на рівній відстані один від одного. Зав’язуючи кожен новий вузлик, прошепоти:

Оберіг, оберіг, захисти від біди неминучий, хвороби повзучої, ворога підпарканного, біса непокірного. стань навколо міцною стіною, високою горою. Замкнись дев’ятьма замками, дев’ятьма ключами. моє слово міцно, нікому його не перебити. Як сказав (а), так і стало.

Після того, як всі слова будуть сказані, ниточку слід пов’язати на ліве зап’ястя. Проводитися ритуал може як особисто вами, так і людиною, якій ви вірите:

Особливо ефективний цей ритуал, якщо мама хоче вберегти своє чадо від привороту. Провести ритуал вона може сама, і потім потрібно буде просто повісити ниточку на ручку малюкові.

Заговір на червону нитку — сильний захист

Щоб нитка дійсно прослужила вам довго і була надійним захистом, її можна заговорити таким способом. Ним користуються маги, які часто піддаються різним магічним атакам. Прослужити такий амулет зможе близько 3-х місяців, після чого слід заново заговорити нову нитку. Для проведення ритуалу залишіться вдома самі. Бажано виконувати обряд на 12-15 місячна доба. Вам слід поставити перед собою три воскові свічки і запалити їх. Після чого стисніть майбутній оберіг в кулаці і проведіть над полум’ям кожної зі свічок по три рази за годинниковою стрілкою. Над кожною свічкою скажіть заговір:

Як ти вогнем освячена, так і я від привороту і порчі захищена. Чи не стати мені жертвою нечистого, не впасти мені слова поганого. Амінь.

Після того, як нитка буде заговорена потрібно кількість разів, слід зав’язати на ній три вузлики: 2 по сторонам і один посередині. Тепер оберіг можна сміливо носити і не боятися, що ви можете стати жертвою чаклунського впливу.

Амулет від привороту і порчі

Свята вода нерідко використовується в обрядах очищення людей від порчі, але і не рідше її застосовують для захисту і приготування різних оберегів. Щоб заговорити талісман неабияким способом візьміть:

В першу чергу запаліть свічку і прочитайте над ниткою молитву «Отче наш»:

Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Після цього опустіть майбутній оберіг в освячену воду і промовте:

Нитками пов’язана, на крові пов’язана, буде моя душа мені захистом, а думки мої стануть вчинками. Ниткою цієї я себе зав’яжу, з очей поганих зникну. Чи не бути мені жертвою чужого зла. Нехай буде так. Амінь.

Ця заговір сам по собі сильний, але якщо ви хочете примножити його властивості, то скористайтеся ще одним захисним оберегом — шпилькою. Разом з цими талісманами жодна потойбічна сила або чорний чаклун НЕ будуть вам страшні.

Найсильніша заговір на червону нитку

Так як традиція пов’язувати на руку червону нитку — обряд з Каббали, то і найпотужнішим змовою можна вважати той, що використовують кабалісти. Це молитва Бен Порат. Виглядає вона так:

Як риби на землі покриті водою, і лихе око не має сили над ними, так не має лихе око сили над нащадками Йосипа. Око, не зазіхнув на те, що йому не належить, не підвладний лихому оку.

Це адаптований переклад. Якщо ви бажаєте прочитати її в оригіналі, ось транскрипція російськими буквами:

Бен Порат Йосеф бен Порат алей айн банот цаада алей шур аммалах агоель оті Міколь ра йеварех пов Аннар вейікаре Баема шемі вешем авотай Авраам веЙіцхак вейідгу ляров бекерев аарец.

Після того, як молитва буде прочитана сім раз над кожним з вузлів, що зав’язуються на нитці, оберіг можна носити. Надягають його тільки на ліву руку. Каббалісти вважають, що атакам негативної енергетики найбільше схильна до ліва половина тіла. І саме вона потребує більшого захисту. Так, якщо на лівому зап’ясті у вас буде така нитка, жодна зла сила не зможе надати на вас вплив.

Захист для родичів

Проводиться цей ритуал не тим людиною, який буде носити талісман, а членом його сім’ї. Іноді навіть дозволяється провести обряд того, хто не є вашим кровним родичем. Головне, щоб ця людина любив вас і бажав всього лише найкращого. Заговір складається з восьми рядків. Перші сім вимовляються, поки людина зав’язує на нитки сім вузлів, на кожен вузол читається одна з точки:

Барух шем Квод Малкут Леола ваед.

Вважається, що після цих слів людина залишається під невидимим покровом, що зберігає його від злих сил. Оберіг діє, поки знаходиться на його лівій руці.

Що робити, якщо нитка порвалася?

Визначити, виявляється чи на вас негативний вплив, можна, звернувши увагу на стан нитки. Якщо ви її наділи зовсім недавно, а вона вже виглядає неабияк пошарпаної, то це говорить про те, що хтось регулярно намагається заподіяти вам шкоди. Якщо ж нитка раптово порвалася, то це знак. На вас намагалися навести порчу, але оберіг взяв весь удар на себе.

Якщо це трапиться, вам обов’язково потрібно заговорити новий талісман і провести обряд, який точно скаже, хто наводив порчу. Постарайтеся триматися якнайдалі від цієї людини і, по можливості, не контактувати з ним. Використаний оберіг обов’язково промийте під освяченою водою. Це потрібно для того, щоб не тільки змити весь негатив, а й розірвати її зв’язок з вами, стерти інформацію про енергетику. Після виконаної роботи використаний оберіг можна викинути.

Для того, щоб на вас менше надавали негативний вплив — не виділяють. Тобто бажано не показувати свій оберіг нікому. Для багатьох чаклунів червона нитка — знак, що кричить про те, що жертва досить слабка і часто піддається негативному впливу. А значить, ця видобуток може дістатися дуже просто. Як же заховати нитку на руці, особливо влітку? Її носять на лівій руці, як і годинник. Під їх ремінцем не буде видно оберега. Так само можна вчинити не тільки з годинником, але і з браслетом, наприклад.

В цілому, заговір на червону нитку допоможе позбутися від негативного впливу і надовго уберегти вас і ваших близьких від чаклунських напастей, які можуть відбуватися вашими ворогами. Це досить сильний оберіг, доступний кожному.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: