Як правильно накладати порчу?

У нашому житті бувають різні ситуації, особливо, коли все виходить не справедливо. Покарати кривдника потрібно, адже життя цього не зробила. Порча на недруга – це самий складний ритуал у чорній магії. Але, як накласти порчі правильно, знає далеко не кожен. І перш, ніж самим накласти порча на вашого ворога, подумайте кілька разів, адже завжди від такої магії є негативна енергія, яка може обернутися для вас погано.

Зміст:

Як правильно накладати порчу?

Як накласти порча на людину

Є професіонали, які наводять прокляття на овочі або ж предмети. Існує мас різних обрядів, але які з них дієві і як правильно їх проводити – розберемося далі.

Правила безпеки

Перш ніж подумати над тим, як накласти порча на людину, ви повинні знати про наслідки в свою сторону, а також правила безпеки. Якщо ж ви неправильно проведете ритуал, то тоді вся негативна енергетика від нього залишиться у вашому домі і буде постійно нагромаджуватися.

Саме тому, фахівці наполегливо просять взагалі уникати таких ритуалів в домашніх умовах, і проводити їх лише в екстрених випадках. Адже ваше житла має нести лише активну та позитивну енергетику.

Порча на фото

Для того, щоб накласти порча на людину по фотографії, вам будуть потрібні наступне інструменти «праці»:

Такий ритуал заснований на декількох заклятиях старої магії. Щоб все вийшло, ви самі повинні вірити в її силу. Те, як спрацює обряд, буде залежати від того, наскільки сильно ви сконцентруйтеся на цьому ділі. Етапи розглянемо більш детально.

 • Вам потрібно поставити каструлю на плиту і довести воду до кипіння.
 • Після цього у воду покладіть пару ложок солі виключної правою рукою, а лівою – перець, також пару ложок, і при цьому промовляти такі слова: «Сіль у воду, перець у вогонь». При цьому малюйте у себе в уяві обличчя вашого ворога і промовте наступні слова: «Вода кипить, а життя твоє стоїть».
 • Одночасно зі словами занурюйте фото недруга у воду, і постійно крутите в голові його або її обличчя. Фотографія починає розшаровується, уявляйте, що так само і життя «товариша», розшаровується по верствам.
 • Після цього покладіть в каструлю голки і промовляти такі слова: «Ці голки – перешкоди в твоєму житті. Працюй!».
 • Залиште всю суміш на вогні ще хвилин на 10.
 • Вам треба буде знайти дерево, що вже втратило свої життєві показники. Під деревом розлийте всі каструлі, а потім підіть і ні в якому разі не оборачивайтесь тому, незалежно від того, що ви побачите або почуєте.
 • Проводити будь-які обряди можна і потрібно тільки в самотності, тиші і коли нікого поруч немає. Краще всього проводити заклинання вночі або ввечері, коли сонце вже зайшло. І знайдіть заздалегідь дерево для обряду, щоб ви могли чітко розпланувати свої дії.

  Обряд з допомогою фігурки

  Будь-який спосіб, який передбачає наведення порчі, означає те, що ви будете працювати і звертатися до темної магії. А темна магія – це хитрун, який в будь-який момент може зіграти проти тебе. Другий спосіб, як накласти порча на людину, це з допомогою спеціальної ляльки. Це вважається самим сильним і потужним магічним ритуалом, з допомогою нього через його вплив можна навести дуже сильну порчі. Але, для цього вам треба буде роздобути ніготь, волосся, кров вашого недруга.

 • З будь-якого тесту ви повинні зробити фігурку, яка буде максимально нагадувати вам ворога. Також бажано виділити статеві ознаки вашого «товариша». Також ляльці можна дати ім’я вашої мети.
 • У тісто ви повинні додати частинки, які ви знайшли для того, щоб посилити пристріт.
 • Після того, як тісто висохло і перетворилося на тверду статую, вам потрібно загорнути її в річ вашого недруга. Щоб пристріт спрацював, потрібно фігурку людини на час заховати десь.
 • Такий вроки добре працює при «чорній» місяці, таке випадає дуже рідко. Його треба дочекатися і тільки на ці три дні поки триває місяць, зробити порчі.
 • Потім ляльку розбийте дощенту при цьому промовляйте такі слова: «Лялька дощенту, життя в шматочки, доля накренись, життя повернись. Роби».
 • Все, що використовували, викиньте в туалет або ж в каналізацію.
 • Дзеркало душі

  Багато хто думають, що робити порчі можна за допомогою землі з могили, але справа в тому, що це дуже застарілий метод і він небезпечний для людини, яка його робить, адже можливо вроки піде не на вашого ворога, а на вас. Кожен з нас зустрічав ворогів на своєму життєвому шляху, адже все наше життя – це боротьба, тому добре подумайте, чи готові ви до того, щоб задіяти могили, що хтось з вашої вини постраждає? А може не він, а його сім’я або ж діти? Якщо ж ви все-таки вирішили, що ви могти зробити таке, тоді наступний обряд не вимагає для себе землі з кладовища. Для цього ритуалу будуть необхідні певні предмети:

  Обряд вимагає особливих умов для свого проведення. Треба дочекатися повного місяця і при цьому, щоб місяць світив дуже яскраво. Якщо ж хмари закривають місяць, тоді порчі не подіє. Дзеркало треба загорнути у будь-яку річ, можна в хустку, і дочекатися періоду, коли місяць увійде в ту точку, що потрібна вам. Обряд ви повинні проводити на природі і для цього не потрібні могили, але потрібно бути там, де яскраво місяць буде освітлювати дорогу. Дістаємо все, що потрібно, розгортаємо дзеркальний предмет, а хустку ложем на землю. При цьому повний місяць повинна повністю поміститися в дзеркалі, відповідно, відображається в ньому.

  Після цього дістаньте воду і налийте її на дзеркало, покладіть руку на нього, але будьте акуратні, розливати воду не можна. Максимально сконцентруйтеся, подумайте про те, що зараз в долоні зосереджена вся сила землі, води й місяця. Як тільки відчуєте прилив енергії, починайте думати про вашого ворога він ваша жертва, промовляйте, все, що мало з ним статися. Після цього прикладіть руку до речей ворога. Деталь одягу або предмет, який ви заговорили, покладіть в хустку і замотайте на сайт.

  Зберігати таку річ, ви повинні в тому місці, де ніхто і ніколи не знайде. Брати цей предмет у руки потім категорично заборонено. Наслати порчу може будь в домашніх умовах, особливого вміння для цього не треба. Але, перш, ніж це зробити, подумайте, а чи треба воно вам?

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: