Як правильно молитися Богу, щоб молитва була почута

Як правильно молитися Богу, щоб молитва була почута

Будь-яка людина при виникненні будь-яких складних життєвих ситуацій звертається до Всевишнього за порадою або ж вспоможение. Тому кожному віруючому православному необхідно знати, як правильно молитися Богу, щоб молитва була почута. На сьогоднішній день досить велика кількість людей до кінця не впевнені в тому чи правильно вони вимовляють молитовні звернення, але ж іноді так необхідно почути відповідь на поставлене запитання.

Як правильно молитися Богу щоб Він почув і допоміг

Підносити прохання Всемогутнього дозволяється по-різному, не дивлячись на те чи перебуваєте ви в стінах храму або ж перебуваєте вдома. Чудотворний образ Спасителя завжди позитивно впливає. Молитвословие обов’язково буде почута якщо дотримуватися таких рекомендацій:

Як молитися Богу в церкві про допомогу і вдома

Істинно віруючий християнин повинен постійно підносити молитвословие, причому в будь-якому місці. У сучасному ж світі у багатьох виникає досить слушне запитання, а навіщо відвідувати Богомільний, щоб вимовити молитвословие? Однак все ж таки є деякі відмінності між тим, щоб підносити молебень в домашніх умовах або ж вимовляти її в стінах храму. Давайте ознайомимося з ними докладніше.

Християнська Церква була створена Господом, чому слід що ще тисячоліття назад віруючі православні об’єднувалися в якісь громади, щоб прославляти Спасителя. Молитвословие, яке вимовляється в Богомільний має надзвичайну силу, про що свідчить величезна кількість підтверджених свідчень православних віруючих про благодатному вспоможение після богослужіння.

У церковному спілкуванні також передбачено в тому числі і обов’язкова участь в храмових служіннях. Якщо вас цікавить питання, як молитися Богу щоб бажання здійснилося, то в першу чергу слід побувати в молитовні і постаратися вникнути в саму суть проведення церковної служби. Спочатку буде здаватися, що все це надзвичайно складно і навіть незбагненно, однак після деякого періоду часу, в головах православних людей поступово все починає просвітлюватися.

Слід також зауважити, що в якості вспоможения будь-якому починаючому православному надається спеціальні книги, які здатні детально роз’яснити всі, то про відбувається в молитовні.

Волати з проханням про службу в різних справах до Спасителя можна навіть незважаючи на те де ви в даний момент знаходитеся, чи то в Богомільний, толі в будинку. Божественний лик завжди дарує вспоможение нужденним.

Звертаючись до Божественним силам будинку щоб, молитва була почута необхідно дотримуватися деяких правил:

Текст молитовного звернення до Спасителя виглядає наступним чином:

В руці Твого превелікаго милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і слова мої, поради та думки моя, діла мої і вся тіла і душі моєї руху. Вхід і вихід мій, віру і проживання моє, перебіг і кінець життя мого, день і годину подиху мого, кончина моя, упокоєння душі і тіла мого. Ти ж, про Премілосерде Боже, всього світу гріхами неподоланне доброти, незлобивий, Господи, мене, більше всіх чоловіків грешнейшаго, прийми в руки защищения Твого і визволи від усякого зла, очисти багато численні провини моїх, подай виправлення злому і окаянному моєму життю і від прийдешніх гріхопадінь лютих завжди захоплювався мене, щоб ні в чемже коли Господь був розгнівався Твоє людинолюбство, імже покривай неміч мою від бісів, пристрастей і злих людей. Ворогом видимим і невидимим заборони, керуючись двома врятованим шляхом, доведи до Тебе, пристановища моєму і бажань моїх краю. Даруй мені кончину християнських, бездоганної, мирної, від повітряних духів злоби збережи, на Страшному Твоєму Суді милостивий рабу Твоєму буди і приєднай ма праворуч благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тобі, Творця мого, славлю на віки. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: