Молитва для вагітних про виношування і народження здорової дитини

Молитва для вагітних про виношування і народження здорової дитини

Багато молитов є в православ’ї. Всі вони дуже сильні і воістину чудотворні. Але однією з найсильніших по праву вважається молитва матері про своїх дітей, як існуючих, так і майбутніх. Адже вона — початок всього сущого і святого на землі, і її місія — подарувати світові нове життя, як колись Діва Марія привела в нього Ісуса, щоб став Він рятівником всього людства на всі часи. Тому дуже важлива саме молитва про виношування дитини, про яку ви і дізнаєтеся з нашої статті.

Виношування здорового плоду — це запорука подальшої благополучної і щасливого життя дитини. І практично завжди жінки в положенні вдаються в молитвах до Господа через святих, щоб виконати це заповітне бажання.

Найчастіше майбутні мами звертаються з такими проханнями:

Сьогодні багато сучасних молодих жінок, готуючись стати матерями і маючи бажання помолитися про це, не завжди знають, як це правильно зробити і до кого звернути молитовні слова.

Кому молитися про благополучної вагітності

Отже, вагітні жінки можуть звертатися з проханнями до таких святих:

Також, щоб зміцнити своє слово до Бога, майбутнім мамам бажано часто ходити до церкви, причащатися, сповідатися і читати благання до святих угодників. Якщо ж немає фізичних сил для цього, можна попросити підтримки і допомоги у них вдома.

Молитва про благополучне виношування плоду — це непорушна частина життя жінки, адже діти — найважливіше і святе. Вони надають всьому життєвому шляху особливий і значимий зміст. Без них не буде головного — продовження роду людського, а в ньому закладена вся суть буття, справжня і вічна, як сама віра.

Молитва для вагітних про виношування і народження здорової дитини:

Всемогутній Боже, видимого і невидимого Творець! До Тебе, Отця коханому, ми вдаємося, створення розумом обдаровані, тому що за порадою особливому Ти наш рід створив, з мудрістю неізречімого тіло наше сотворив із землі та душу Свого Духа в нього вдихнувши, щоб подобою Твоїм були ми.

У Твоїй волі створити нас відразу ангелами було, якщо захотів би Ти, але в Твоєї премудрости було завгодно, щоб в Тобою порядку встановленому через брак, через дружину і чоловіка рід людський примножувати. Людей благословити Ти схотів, щоб множилися вони і росли. І землю, і сонми ангельські наповнювали.

Про Отче і Боже! Так на віки прославляйте Господнє і славімо ім’я Твоє за зроблене для нас. Так само за милосердя Твоє Тебе дякую, що з волі Твоєї не тільки я сама пішла від творіння Твого дивовижного і обраних число поповнюю, але що удостоїв Ти мене в шлюбі благословити і черева плід мені послав. Це дар Твій, милість Твоя Божественна, про, Отче.

Тому до Тебе одному я звертаюся і Тебе молю з серцем смиренним про допомогу і милості, щоб чиниться Тобою в мені силою Твоєю, збережено було і до народження благополучному наведено. Бо, о Боже, знаю я, що шлях свій обирати не в людській владі і не в силах людських. До падіння ми схильні і слабкі духом занадто, щоб мереж тих минути, які нам, з ласки Твоєму дух злий розставляє.

Слабкі уникнути злополучія того, до яке легковажність наше увергнути може. Лише Твоя безмежна мудрість. І кого побажаєш, того від напасті всякої збережеш. Тому і я, раба Твоя, Отче милосердний, в жалобі своїй себе віддаю в руки Твої і молю про те, щоб подивився Ти милосердя оком на мене і від страждання будь-якого зберіг. Пошли нам, чоловікові моєму милому і мені відраду, радості всякої Владика.

Щоб при вигляді благословення Твого ми Тобі поклонялися від серця всього і духом радісним служили. Не хочу я ізятой бути з того, що Тобою на весь наш рід накладено було, наказуючи чада народжувати в хворобах. Але Тебе прошу смиренно, щоб страждання Ти перенести мені допоміг і результат благополучний послав.

І якщо почуєш Ти молитву цю нашу, а нам дитя гарне і здорове пошлеш, до Тебе його привести знову клянемося, і Тобі присвятити, щоб для насіння нашого і нас перебув Ти Отцем і Богом милосердним, так і ми разом з дитиною нашим клянемося слугами вірними тобі бути завжди.

Милосердний Боже, раби Твоєї молитву почуй, серця нашого благання виконай, заради рятівника нашого Ісуса Христа, який втілився заради нас і в вічності правлячого. Амінь!

Молитва для вагітних про виношування і народження здорової дитини

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: