Молитва на торгівлю в магазині

Молитва на торгівлю в магазині

Кожна людина щодня робить не мало покупок в магазині. Звичайною покупкою того чи іншого товару чоловік покриває найнеобхідніші потреби в життя. Молитву для гарної торгівлі в магазині читає велика кількість продавців. Але разом з тим не варто забувати, що торгівля — це не просто робота, а справжнє мистецтво. Так як потрібно вміти не тільки грамотно підібрати якісний товар, але і правильно його презентувати.

Як залучити успіх в торгівлі

Існує досить велика кількість різних методів і практик як зробити торгівлю успішною. Але разом з тим не всі методи вирішуються до застосування в православ’ї. Тому як залучити торгівлю в магазин молитвою цікавить більшість бізнесменів, які займаються даною галуззю. Це не дивно, адже молитовне прохання:

Іноді бувають такі випадки, коли християни з легкістю починають свій бізнес і справи йдуть виграшно. Але в основній частині бізнесменів виникає не мало проблем з торгівлею. Те постачальники не сумлінні, то покупці не йдуть. Тому кожному бізнесмену важливо знати, як молитвою налагодити торгівлю в магазині. На такі випадки в православ’ї існують досить сильні молитовні прохання, що дозволяють налагодити торгівлю в короткий період часу.

Існує кілька святих, до кого прийнято підносити такі прохання. Але разом з тим також потрібно дотримуватися деяких рекомендацій. А саме:

Після того як отримаєте хоч мінімальну вигоду від свого бізнесу не забувайте дякувати за це Господа Бога і святого, до якого зверталися.

Прохання на торгівлю прийнято вважати щоденним ритуалом для досягнення великих прибутків. Пам’ятайте, що таке звернення бажано вимовляти в храмі. Також заборонено його вимовляти в алкогольному або наркотичному сп’янінні. Жінкам не можна її вимовляти під час менструації.

Дуже сильна молитва для торгівлі в магазині

Якщо віруючий використовує спеціальні молитви на залучення прибутку від торгівлі, то дуже важливо про це нікому не говорити. Такі прохання можна читати Миколі Чудотворцю. Молитву до святого рекомендується вимовляти в разі якщо в бізнесі виникли неприємності або будь-які серйозні проблеми. Ще з давніх часів до Миколи Угодника приходили купці і просили заступництво. Головною умовою є те, щоб він була прочитана з глибокою вірою і чистими помислами. Святий Угодник обов’язково допоможе всім тим, хто цього потребує.

«Про Великий наш наставник, Микола! Ти добрий і милосердний, побожний і великодушний. Прошу почути мене, раба твого (ім’я), молюся тобі і сподіваюся на допомогу в справах. Побач моя праця і старання, покірність і вірність Господу Богу. Убережи від поневірянь і падінь, додай розуму і сил. Вимолити у Господа для нас милості, нехай вбереже нас від підступів ворогів та направить на шлях правильний. Так збережи нас від спокус і діянь нечесних. Нехай воздасться нам за страждання наші, за старанність і покірність нашу. Уповаємо на клопотання твоє, просимо про допомогу. Припадаємо до лику твоєму святому з благаннями. Украй крилом своїм від негараздів і напастей, допоможи не пропасти в безодні гріховної і в багні пристрастей наших. Молимо про порятунок наших душ і сподіваємося на велику милість.»

Також з молитвою про торгівлю можна звертатися до Серафима Саровського. Даний святойЕще з давніх часів він був заступником всіх тих, хто займається купівлею — продажем різних товарів. Перед тим як вимовляти прохання святому рекомендується відвідати храм і перед його ликом поставити три запалені свічки. І тільки після цього починати читання прохання.

«Про пречудесне отче Серафима, великий Саровський чудотворче! Всім вдаються до Тебе скоропослушний помічнику! За днів земного житія Твого никтоже Від Тебе тощь і невтішний отиде, Але все в солодкість бисть бачення образу Твого І богоуветлівий глас словес твоїх. До них бо ж дар зцілень, дар прозріння, Дар немічних душ лікування рясний в Тебе явився. Коли ж закликав Тебе Бог від земних турбот До небесному заспокоєнню, николиже любі Твоя перста від нас, І неможливо їсти ісчісліті чудеса Твої, помножити, як зорі небесні: Се бо за всіма кінця землі нашея Людям Божим являешісі і даруєш їм зцілення. Тим же і ми співаємо Тобі, О претихий і лагідний угоднику Божий, відвагу до нього молітвенніче, николиже закликає тя отреваяй! Вознеси про нас благомгщную Твою молитву до Господа сил, Нехай дарує нам вся благопотребная в житті цьому І вся до душевного порятунку корисна, Так захистить нас від падінь гріховних І істинного покаяння та навчить нас, У ще безпреткновенно ввійти на В вічне Небесне Царство, Ідеї ж Ти нині в незаходимого сіяші слави, І тамо співати з усіма Святої Живоначальної Трійці на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: