Молитва для любові і щастя

Молитва для любові і щастя

Ймовірно, немає в світі людини, який не бажав би знайти найчистіше почуття як любов. Часом буває так, що це поняття багато хто плутає з іншими термінами, які не мають такої височини. Саме правильне тлумачення його — це жертовність обох партнерів, які здатні пройти будь-які випробування і подолати всякі перешкоди, тільки щоб бути разом. А що ще потрібно для жіночого щастя і любові? А далі у кожного на цей погляд є своя думка. Хтось скаже, що це наявність дітей, а кому-то важливо взаємоповага або взаєморозуміння. Але найголовніше, щоб у відносинах було комфортно подружжю.

Для того, щоб все це знайти, в православ’ї є деякі молитви на сімейне щастя і любов. Є така думка, що читати їх — гріх. Але це не так в тому випадку, якщо Ви використовуєте їх для того, щоб закликати Господа допомогти Вам. Погано буде в тому випадку, якщо вони застосовуються як заклинання. Пам’ятайте, що прохання буде почуте тільки в тому випадку, якщо воно йде від чистого серця і несе разом з собою тільки найкращі спонукання. Не варто також вдаватися до вирішення, якщо результат принесе негативний наслідок для інших людей.

Молитва Ксенії Петербурзької

У житті кожної сім’ї трапляються різні ситуації, коли здавалося б і найщасливіші можуть стояти перед прийняттям рішення про розлучення. Через деяких зовнішніх чинників, ми часто зриваємо свою злість на оточуючих і в основному від такої поведінки найбільшими перепонами страждають наші близькі і улюблені люди. Може статися так, що каменем спотикання стає домашня рутина. Як часто кажуть «сімейний човен розбився об хвилі побуту». Щоб уникнути цього, можна читати молитви даної святий. Вона допоможе вирішити всі негаразди і допомогти в інших справах.

«О свята всеблаженна мати Ксенія! Під дахом Всвишняго жила, ведена і укрепляемая Богоматір’ю, голод і спрагу, хлад і спеку, був зганьблений і гоніння зазнала, дар прозорливості і чудотворення від Бога Ти прийняла і під захистом Всемогущаго покоішіся.

Нині Свята Церква, яко запашний колір, прославляє тя. Стоячи перед на місці поховання твого, перед образом твоїм святим, яко мерщій ти, сущою з нами, молимося тобі: прийми прохання наші і принеси їх до Престолу милосердного Отця Небесного, яко відвагу до Нього імущих.

Випроси притекающим до тебе вічне спасіння, на благая справи і починання наша щедре благословення, від усяких бід і скорбот позбавлення. Постану святими твоїми молитвами перед Всемилостивий Спасителем нашим про нас, недостойних і грішних.

Помози, свята блаженна мати Ксенія, немовлята світлом святого хрещення озаріті і печаттю дару Духа Святого закарбувати, отроки і тієї дівчини в вірі, чесності, богобоязливості воспитат і успіхи в навчанні їм дарував; болящія і недугующія зціли, сімейним любов і злагода пошли, чернецтва подвигом добрим подвизатися сподоби і від зневаги захисти, пастирі в фортеці вони сповнились Духом Святим утверди, люди і країну нашу в світі і безтурботний збережи, про позбавлених в передсмертний час причастя Святих Христових Тайн умоли.

Ти наша надія і сподівання, швидке услишаніе і позбавлення, тобі подяку віддаємо і з тобою славимо Отця і Сина і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Молитва Матері Божої

Крім молитов святої Ксенії і Господу, можна просити допомоги ще у Богородиці і її чудотворних ікон. Вони допоможуть в особистому житті і подарують взаємну любов. Серед найбільш часто використовуваних для таких цілей виділяють:

Найчастіше молитва Божої Матері про любов і щастя має такий вигляд:

«Перед Тобою, Мати Божа Пресвята, схиляюся і тільки перед Тобою можу своє серце відкрити. Знаєш ти, Богородиця, все, про що хочу просити я, Божа раба (ім’я), бо серце моє вільне, пусте, не може воно без любові гарячої. Молю і прошу, дай мені дорогу швидку до того єдиного, хто може світлом осяяти все моє життя і відкриє своє серце назустріч моєму для довгоочікуваного і щасливого злиття наших доль і набуття однієї душі на двох. Амінь».

Крім основних представників вищого чину в православ’ї, можна за допомогою звертатися і до інших святих. На виручку Вам прийдуть дані святі в разі, якщо Ви хочете облаштувати особисте життя:

А ось святі пари допоможуть подружжю, так і немає, знайти взаємну любов:

Молитви Миколі Мірлікийському

Він завжди мав славу найбільшим творцем, про діяння якого йшло чимало звісток на всі боки землі. Молитва Миколі Чудотворцю про щастя і любові також вважається особливо міцною і спроможною створити нечуване диво. Про його позитивне ставлення і допомоги в набутті подружнього щастя було відомо ще за життя святого. Про це дуже чітко розповідає епізод з мішками дарів дочкам розорився купця, щоб ті знайшли собі пару і вийшли заміж.

Так що якщо Ви бажаєте знайти гідного партнера, вийти заміж і прожити довге і щасливе спільне життя, то тоді читайте щодня в від такої ось текст:

«О святий Миколаю, Угодника Господній! За життя ти не відмовляв людям у проханнях їхніх, так не відмов зараз рабі Господній (ваше ім’я). Пошли ж милість свою і проси Господа про швидке заміжжя моєму. Віддаюся на волю Господню і уповаю на милість Його. Амінь».

Молитви Матінці Матрони

Дана старица вважається однією з найбільш шанованих святих в Україні і не тільки. Свій дар вона отримала ще в дитинстві. Найчастіше у неї просять про:

Трапляється, що сім’ї знаходяться вже на межі і причини можуть бути різні:

Все це може привести до того, що пара розлучиться. Саме для того, щоб це не відбулося і читають молитву Матрони про щастя і любові.

«О, блаженна мати Матрона, до твого заступництва вдаємося і тобі слізно молимо. Яко імущу велие відвагу по Господу, пролий теплу молитву про Рабех твоїх, в скорботи дущевней перебувають і допомоги від тебе просять. Істинно бо слово Господнє: просите і дається вам і паки: яко аще два від вас радилися, на землю про всяку річ, її ж аще просити, буде има від Отця Мого, іже на небесах. Почуй убовоздиханія наша і донесіко престолу Владична, і діжі ти предстоіші всми, яко багато може перед Богом молитва праведника. Та не до кінця забуде нас Господь, але дивиться більше з висоти небесні на скорботу рабів Своїх і плід лона на корисне дарує. Воістину, Богідете хощет, тако сотвори Господь Аврааму і Саррі, Захарії і Єлисаветі, Йоакима і Анни, з ним же молі. Тако І нехай Господь Бог і нам по милості своєї і невимовного людинолюбства. Нехай буде благословенне ім’я Господнє благословенне і від нині і до віку. Амінь».

Пам’ятайте, що «змушувати» кого-то Вас любити не варто, так як від цього не буде нічого доброго. І церква засуджує застосування різних змов і ритуалів. А ось просити про це, не забороняється. Якщо людина повинна бути з Вами, то Ваше прохання почують і зроблять все для цього можливе. Головне просити щиро.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: