Молитва від блуду

Молитва від блуду

Щоб вести цнотливий і богоугодна спосіб життя необхідно докласти чималу кількість зусиль, в той час як блудні помисли легко можуть проникнути в свідомість і отруїти як плоть, так і саму душу. Це є цілком зрозумілим, бо як будь-який підтримання чистоти, стриманість від перелюбу вимагає певних зусиль, а будь-який бруд без праці збирається. Нечиста сила з якою приходить все греходеянія намір захопити і осквернити душу, і зробити це простіше за все задоволення тіла і погляду. Зазнавши насолоду, людина сама починає спрямовуватися в безодню блудливого потягу, прирікаючи тим самим душу на вічні страждання. Християнська сильна молитва від блуду і перелюбства здатна захистити від диявольського підступу.

Молитва від блуду чоловіка Мартиниану Кесарийскому і Миколі Чудотворцю

Багато жінок, чий чоловік час від часу дозволяє собі заводити на стороні любовні інтрижки в більшості випадків дуже спокійно ставляться до таких походів. І переконані в тому, що нічого страшного не відбувається і вони як і раніше відчувають до них трепетні почуття, мовляв погуляє, розвіється і знову повернеться назад. Звичайно чоловік може і повернутися, ну ось тільки навряд чи буде у такий сімейної пари нормальна подружнє життя.

В кінцевому підсумку розпусні бажання можуть не тільки зруйнувати шлюбний союз, але і душі самого подружжя. Необхідно боротися за своє сімейне щастя. Кращим же способом для напоумлення розпусника стане православне християнське молитвословие від перелюбу.

Слід зазначити, що вимовлена ​​молитва від блуду чоловіка сильна здатна надати наступну дію:

Але разом з тим не варто забувати, що будь-яке звернення до Божественним силам вимовлене будь то в стінах Богомільний або ж в домашніх умовах необхідно здійснювати правильно, а саме:

Тексти молитовних звернень для напоумлення від перелюбу :

Молебень Мірлікийському старця

«О, всеблагий отче Миколаю, пастирю й учителю всіх вірою, хто до твого заступництва і теплою молітвоютебе закликають! Скоро попильнуйте і ізбави Христове стадо від вовків гублять е; і всяку країну християнську захисти і збережи святими твоїми молитвами, від мирського заколоту, боягуза, навали чужинців і розбрату, від голоду, потопу, вогню, меча і наглої смерті; і якоже помилувати єси тріех чоловіків в темниці сидиш і позбавив єси їх царського гніву і посічені мечнаго, тако помилуй і мене, розумом, словом і ділом у пітьмі гріхів, Сущани, спаси мене гніву Божого і вічні кари, яко да твоїм клопотанням і поміччю. Своїм же милосердям і благодаттю Христос Бог тихе і безгрешное житіє дасть ми пожіті в веце сем і визволити ма шуіяго стояння, сподобив же деснаго з усіма святими. Амінь»

Молебень Мартиниану Кесарийскому

«Про священна голово, преподобний отче, преблаженний АВВО Мартініаном! Чи не забудь убогих твоїх до кінця, але поминай нас завжди у святих і сприятливих молитвах до Бога: Нехай згадає стадо твоє, еже сам упасл єси, і не забудь посещаті чад твоїх молі за нас, отче священний, за діти твоя духовні, яко маєш відвагу до небесному Царю: чи не будь мовчазним за нас до Господа, і не погорди нас, вірою і любов’ю хто поважає тя: поминай нас недостойних у Престолу Всемогутнього, і не переставай моляся про нас до Христа Бога, бо дана тобі бисть благодать за нас молитися. Чи не уявно бо тя Сущани мертва: аще бо тілом і преставився єси від нас, але і по смерті живий єси перебуваєш, не відступай від нас духом, зберігаючи нас від стріл ворожих і усякої принади бісівські і хитрощів диявольських пастирю наш добрий. Бо якщо і мощей твоїх раку перед очима нашими видима є завжди, але свята твоя душа зі ангельського воїнства, зі безплотних лики, з небесними силами, біля престолу Всемогутнього стоячи перед, гідно веселиться, ведуще убо тя воістину і по смерті жива суща, тобі припадаємо і тобі молимося: молися за нас Всесильному Богу, про користь душ наших, і випроси нам час на покаяння, так безборонно прейдем від землі на небо, від митарств ж гірких, бісів повітряних князів і від вічної муки та позбудемося, і Небесного Царства спадкоємиці нехай буде він з усіма праведними, від століття угідь Господу нашому Ісусу Христу: Йому ж личить всяка слава, честь і поклоніння, з безначальним Його Отцем, і з Пресвятим і Благим і животворящим Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: