Молитва від наркозалежності

Молитва від наркозалежності

Наркотична залежність страшне згубний потяг, з яким важко впоратися будь-якій людині. З наркозалежними людьми працюють багато фахівців наркологи, психологи, соціальні працівники, але молитви проти наркоманії подбають про духовний бік питання.

Яким святих угодників молитися

Сімейні проблеми, занижена самооцінка, втрата сенсу життя, оточення, тривале перебування в екстремальній ситуації, війна або позбавлення волі іноді штовхає людей шукати душевне задоволення в наркотиках. Спочатку виникає думка, потім проявляється інтерес, а останнім буде полон пристрастю.

Такий зв’язок стає порочним колом, який залучає не тільки самого наркомана, але і близьких людей. Страшний капкан утримує надовго людини, він не в силах звертатися до святих угодників. Тому молитися за нього повинні рідні та близькі люди.

Дуже сильною вважається молитва від наркозалежності «Невипивана чаша». Образ Богоматері знаходиться в Серпуховской обителі. Якщо немає можливості поїхати в монастир, то можна придбати ікону Невипивана чаша і з дозволу священного служителя вимовляти будинку акафіст.

Читати молитовні тексти можна наступним угодників Господа:

На читання Псалтиря необхідно взяти благословення священного служителя церкви і читати сорок днів. Молиться Чесному хресту це захистити себе від духовної злоби.

Православні молитви від наркозалежності сина

Для того щоб син не вживав наркотики слід зробити наступне:

 • Подумати, чому син вибрав такий шлях самознищення.
 • Залучити до проблеми родичів.
 • Батькам відвідати церкву, сповідатися і причаститися.
 • Потім молитися не один день Господа, Богородиці, святих угодників.
 • Просити допомоги у ангела-хранителя своєї дитини в повчанні на шлях істинний.
 • Добре для позбавлення від наркотичної впливу ізолювати наркомана в обителі і отримувати йому на їхніх духовного батька.
 • Молитва від наркозалежності чоловіка і як правильно читати:

  Іоанн Великий говорив, що пристрасті це суті демонів. Ні одна пристрасть не народжується на порожньому місці і одна пристрасть завжди тягне іншу. Якщо людина п’є, то він схильний до блуду, а курить, то швидше спробує марихуану. Але першою причиною є оволодіння бісівської силою.

  Приступаючи до молитви за хвору людину, не слід чекати швидкого результату, потрібно не один день очищення душі від гріха:

 • Для читання молитов слід отримати благословення священика.
 • Боротися треба не проти наркомана, а проти уродующего гріха. Відноситься з підтримкою і розумінням. Боротьба зажадає багато сил і терпіння.
 • Період зламом буде самим хорошим часом для бесід.
 • Деякі з священних служителі рекомендують замовляти молебень Богоматері біля ікони «Стягнення загиблих», преподобному Паїсія Великого і своєму святому. У записці вказати ім’я хворіє на наркоманію і хто подає.
 • Чи не погоджуватися на кодування, таке лікування шкідливо як для душі, так і тіла. Код з латині означає «накреслення». Це принесе тільки страх, тривогу і депресію.
 • Однак важливим залишається бажання позбутися від наркоманії самої людини.

  Текст сильної молитви від наркоманії:

  «Владико, Господи Боже мій, в руках якого доля моя, спаси мене Сам по милості Твоєї, не дай мені загинути в гріхах моїх і не допусти наслідувати нечистим бажанням плоті, оскверняти душу мою, бо я — Твоє виробництво, яке прозорий справа рук Твоїх, не віддаляйся, змилосердься і не посоромив, не покинь мене, Господи, бо я немічний. До Тебе, Покровителю моєму вдаюся, зціли душу мою, бо я згрішив перед Тобою. Спаси мене з милости Твоєї, бо на Твоєму опікою я був в юності моєї. Нехай посоромляться бажаючі видалити мене від Тебе через справи мої гріховні, помисли непристойні, спогади некорисні. Видали від мене всяке розпуста, пороки і надмірності, бо тільки Ти один святий, один міцний, один безсмертний, у всьому незрівнянне могутність має, і Тобою одним подається сила диявола і його воїнства. Тобі належить усяка слава, честь і поклоніння, Отцю і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: