Молитва про благополуччя сина

Молитва про благополуччя сина

Для матері немає нічого дорожчого, ніж її чадо. Мати все, що має віддає тільки йому і все її молитви спрямовані на те, щоб йому завжди посміхалося щастя. Матері завжди намагаються віддати дитині все найкраще і захистити від усіляких бід і нещасть. Молитва про благополуччя сина у всьому, яку проговорюють батьки, йде щиро і від чистого серця, а також абсолютно безкорисливо. Найчастіше просять Господа обдарувати дитини своєю благодаттю, щоб уникнути будь-якого негативного впливу. Материнська молитва здатна творити чудеса і вилікувати дитину від різних хвороб, закликати удачу і дарувати благополуччя.

Як читати материнські молитви

Молитва про благополуччя сина у всьому і його здоров’я з материнських вуст буде завжди почута. Звертаються вони завжди до Бога в будь-якому випадку. Бажано робити це в намолених місцях, але це не обов’язково. Найкраще, якщо діти самі розуміють всю важливість процесу і приєднуються до даної дії.

Перед проголошенням текстів варто перехреститься і поклониться. Потім вимовляєте прохання, а там де необхідно, вставляйте потрібне ім’я. В кінці тричі перехрестилася. Бажано вимовляти прохання, дивлячись на вогонь свічок і перед ликами святих.

Кому моляться про благополуччя синів

Є велика кількість молитов різних святих і чудотворців. Окремий розділ присвячений прохання про сина. Найчастіше такі звернення направлені до Богородиці. Хто як не вона може допомога в різних життєвих ситуаціях, адже вона теж мати. Це звернення вважають справжнім оберегом, тому як він допомагає:

А ось просити про благополуччя сина в одруженні необхідно у Ісуса Христа. Завдяки такому тексту чадо знайде другу половину, вдало одружується і щасливо проживе сімейне життя. Ось як вона виглядає:

«Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Допоможи моєму чаду в одруженні праведної, що йде на благо його грішну душу. Пошли невістку скромну і згадують святих православ’я. Хай буде воля твоя. Амінь»

Є намело легенд про силу таких слів. Ніколи Господь відвернеться від такого прохання, особливо якщо вона буде щиро йти від чистого серця і зі сльозами на очах. Адже кожна жінка бажає тільки найкращого для свого чада. Але варто також пам’ятати і те, що не варто бажати комусь поганого, адже все може повернутися і не завжди це буде стосуватися Вас, може потрапити і дітям. Молитви про синів почали використовуватися ще в стародавні часи. Особливо часто в періоди воєн. У наш час це також присутній, але вже набагато рідше.

Зараз після народження вона активно починає займатися його розвитком, а тому просить про благополуччя сина в навчанні і його сім’ї. Адже кожна бажає, щоб її малюк був найрозумнішим і міг завжди забезпечити свою майбутню сім’ю. Саме тому нею прикладається максимум зусиль для того, щоб дати йому все можливе, щоб в майбутньому його життя склалося якнайкраще. А читання спеціальних православних текстів буде найкращим помічником в цій справі.

«Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою (ім’я).Господі, в милості Твоїй владі чадо моє (ім’я), помилуй і спаси його імені Твого ради.

Господи, прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобой. Господі, настав його на істинний шлях заповідей Твоїх і подай його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тела. Господі, благослови його в будинку, біля будинку, в поле, роботі і в дорозі і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від наглої смерті. Господі, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть. Господи, зціли його від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегшу його душевні страждання і скорботи.

Господи, даруй йому благодать Святого Духа на многії літа життя і здоров’я, целомудрія. Господі, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве деторожденіе. Господі, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в наступаючі ранку, дні, вечори й ночі, імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь. Господі, помилуй (12 разів)».

Також важливо для кожної жінки, щоб її син знайшов сім’ю і став батьком. Адже все з особливим трепетом чекають звісток про продовження роду. У такому випадку може допомогти молитва про благополуччя сина на роботі і в створенні сім’ї.

«Господь мій, я приходжу до тебе з уклінним молитвою за свого сина (ім’я). Захисти його від бід і злих помислів на нього. Будь захистом йому на дорогах життя, веди його правими шляхами, будь йому, Господи, путівником. Дай йому сили долати труднощі. Я знаю, Отець наш Небесний, що Ти почуєш мою молитву. Ти сила і щит наш, Ти Отець наш Небесний. Слава і хвала тобі Господи! В ім’я Ісуса Христа. Амінь.»

Правила прохань матері за сина:

 • Ніколи не просите тільки того, що виходить з Ваших егоїстичних мотивів.
 • Дозвольте Господу дати йому те, що чекає його власною долею.
 • Основний мотив — щире бажання блага своїй дитині.
 • Перше, за що слід молиться — це душа.
 • Спочатку просите про те, щоб він виріс гідною людиною, а потім про здоров’я, щастя і інші блага.
 • Пам’ятайте, тільки щира молитва буде почута і віддячити.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: