Як очистити квартиру від негативу свічкою і молитвою

Як очистити квартиру від негативу свічкою і молитвою

Будь-яка людина живе в енергетичному просторі і кожен є носієм негативної і позитивної енергії. Будинок або квартира це місце, де людина повинна відчувати себе захищеним, але буває таке, що навіть нічний відпочинок не дає сил вранці. Настав час позбутися від негативної енергетики, що накопичилася в приміщенні. Важливо знати, як очистити житло від негативу свічкою і молитвою.

Навіщо проводити чистку житла

Якщо в квартирі потріскують шпалери, відвалюється штукатурка, ламаються електроприлади, отже, слід провести очистку приміщення від негативу. Його годі й бачити очима, але там де постійно сваряться, двері і підлога скріплять, виходить техніка швидко з ладу, запалюється електропроводка, присутній сильний негатив. Якщо в квартирі живе алкоголік, то простір просто кишить енергетичними сутностями, які харчуються негативною енергетикою.

Негативна енергія акумулюється в господаря квартири. Косо подивилася жінка, неприємна розмова з сусідкою, нахамили в магазині і цей негатив внесений в будинок. Прийшли в квартиру неприємні гості і залишили негативний відбиток. Якщо в будинку немає скандалів, але члени сім’ї злі і похмурі, то в такому житлі неприємно знаходиться.

Будь-яке слово це емоція, а якщо вона ще підкріплена негативом, буде висіти в аурі будинку і заважати спокою. Псують позитивну атмосферу житла і сусіди, негативна інформація проникає через стіни.

Почистити житло від негативу можна звичайною сіллю. Для цього насипати склянку солі на сковороду, додати туди непотрібні гострі предмети, наприклад шпильки, загострити до потріскування. Потім взяти сковороду і обійти приміщення. Сіль винести й закопати в землю, якщо вона без гострих речей, можна змити в туалеті.

Як очистити квартиру церковної свічкою і молитвою «Отче наш» зі свічкою

Самий універсальний спосіб очищення зі свічкою і молитвою. Ось що потрібно робити:

 • Перед тим як зайнятися очищенням слід по кутах поставити посуд з сіллю. Вона вбирає весь негатив.
 • Якщо в квартирі є дзеркала, їх необхідно добре помити сольовим розчином. Вони роками накопичують негативні вібрації. На 1 л води взяти столову ложку солі. Добре вимити дзеркала, потім витерти насухо чистою ганчіркою.
 • Потім необхідно помити підлогу і винести сіль на смітник або закопати в землю.
 • Використовувати для очищення краще церковну свічку, щоб вона не накапала на підлогу, помістити її на блюдце.
 • Запалити свічку і обійти всі кімнати, туалет, ванну кімнату зліва направо, стіни хвилеподібними рухами, ручки дверей хрестоподібним способом з молитвою «Отче наш». Залишити ні догоревшей свічку біля вхідних дверей, а коли вона догорить, викинути.
 • Звернути увагу на місця, де вогонь буде тріщати, а полум’я буде чорним. Цим зонам слід приділити особливу увагу. Читати молитву до тих пір, поки не припиняться такі наслідки.
 • Як очистити квартиру від негативу свічкою і молитвою, і святою водою: принцип очищення приміщення такої ж, як зі свічкою, тільки потрібен помічник, який буде йти позаду і окропляти приміщення.

  Якщо під час очищення щось заважає, хтось стукає в двері, гасне свічка, значить квартира знаходиться під впливом сильної негативної енергії. Переривати ритуал очищення не можна, тому слід на цей час відключити телефон і електричні прилади.

  Для поліпшення енергетичного простору в майбутньому слід:

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: